FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI - Samsung Galaxy S3 i9300 16 GB Titanium Grey

440 TL'ye elden teslim edilerek satılmıştır.

Merhaba,

S4'e geçtiğim için 1 aydan fazladır kullanmadığım telefonumu satmaya karar verdim. Kısaca bahsedeyim.

Samsung Galaxy S3 i9300 16 GB Titanium Grey. Telefon bence, bu modele en çok yakışan renk olan titanyum grisi. Çektiğim fotoğraflarda renk pek anlaşılamıyor ama şu linkten daha iyi anlarsınız rengini.

http://www.androidtapp....S3-in-Titanium-Grey.jpg

Telefonu 30.09.2012 tarihinde satın aldım. Adıma faturalı ve distribütör ürünüdür. (1800 TL vermişim o zaman)

3-4 ay sonra cebime sokayım derken yere düşürdüm ve ekran içten çatladı. Dış cam değil sadece iç lcd çatladı. Bende Telpa'ya yolladım ve bütün üst gövdeyi değiştirttim 435 TL ödeyerek. Faturası ve servis formu durmaktadır. Resmi servis olduğu için öyle lcd'yi ayrı camı ayrı söküp takmıyorlar. Komple değiştiriyorlar biliyorsunuz.

Telefonun maliyeti bana 2235 TL olunca bir daha böyle bir şey yaşamamak için Otterbox Commuter aldım ve hep öyle kullandım. Otterbox'ın da faturası mevcut. Dolayısıyla 2 yıl 4 aylık bir telefon olmasına rağmen kozmetik olarak bir haftalık bir telefon gibi. Ekranında gene Otterbox film var. Dolayısıyla ne kasada ne ekranda çizik, soyulma, kusur vb şeyler yok.

Daha sonra 01.02.2014 tarihinde gene orijinal olan distribütör ürünü olan genişletilmiş batarya aldım (Samsung Extended Battery) 3000 mah değerinde kendi arka kapağıyla birlikte. Yan sanayi falan değil. Samsung'un sitesinde dahi ürünü görebilirsiniz. Faturası mevcut.

Telefonda bugün güncellediğim (16.02.2015) Cyanogen CM11 yüklü. Neden oijinal rom yerine bunu kurdun derseniz, Samsung 4.3 güncellemesi ile birlikte pil ömrünü mahvettiği için buna geçtim. İsteyen orijinal roma dönebilir tabi ama Cyanogen Mod gayet stabil ve hızlı. Extended Battey ile birlikte 40 saatten fazla dayanıyor telefon.

Alttaki 3 fotoğrafta Otterbox ile yani benim kullandığım haliyle görüyorsunuz. Pil extended olan yani 3000 mahlık takılı. Otterbox'ın iç kısmındaki yumuşak kabına pil büyüklüğünde bir pencere açtım. Üstte kalan sert plastik kısmına müdahaleye gerek kalmadı. Fotoğraflarda görebilirsiniz. Böylelikle büyük pil sığmış oldu.

Alttaki 3 fotoğrafta da kılıfsız ve 2100 mahlık kendi pili takılı halini göreceksiniz.

Bu son fotoğrafta ise hepsini bir arada görüyorsunuz.

Telefon, kutusu (kitapçıklar vs içinde), şarj aleti ve usb kablosu, Samsung Extended Battery seti (Bu set mavi renk kendi orijinal kapağıyla geliyor. Ottorbox ile kullanmak istemezseniz ve büyük pili takacaksanız bu kapağı kullanmalısınız.), Super slim kılıf ve fotoğrafa sığmayacağı için çekmediğim 4 adet hepsi benim adıma olan fatura.

Şehir ORDU. Şehir dışına kargo yapabilirim. İstediğim ise 479 TL. Kargo ücreti benden.

Yazmayı unuttuğum bir şey varsa sorabilirsiniz.

Telefonun temizliği ile ilgili tekrar belirtmek istiyorum. Neredeyse sıfır ayarında hatta çoğu insanın 1 haftalık telefonundan daha temizdir çünkü telefon hep otterbox kılıf ile kullanıldığı için hiç yıpranmadı.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILDI- Powercolor HD7850 PCS+ GDDR5 2GB 256Bit (Garantili)

270 TL'ye (Kargo Alıcıdan) nakit olarak satılmıştır. İlgilenen diğer arkadaşlara teşekkürler.

Powercolor HD7850 PCS+ GDDR5 2GB 256Bit (Garantili)

Merhaba,

Kart Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. Adıma Faturalıdır ve faturası da gönderilecektir. 05.01.2015 tarihine kadar garantisi vardır.

Ben alırken de fiyat/performans oranı yüksek bir üründü. Bugün ikinci elde de parasının karşılığını fazlasıyla veren bir üründür.

Ürün orj kutusu, kitapçıkları, aparatları, faturası ile eksiksiz ve kusursuz olarak yollanacaktır.

Kart fabrika çıkışı OverClock'ludur. Ancak ekstra OC potansiyeli de vardır. Bugüne kadar hiç OC denemem olmadı kartla. Fabrika değerleri ile kullandım. İsteyen OC yapabilir tabi.

Tek fanlı ancak ısı borularının GPU'ya direk temes etmesi ve tasarımı sayesinde çift fanlı kartlardan daha az ısınıyor.

Monitörüm 2560x1440. Oyunları full ayarlarda oynamama rağmen ne ısınma ne de fps sorunu yaşamadım bugüne kadar.

Satma nedenim upgrade. Yaklaşık her iki yılda bir yenilerim ekran kartımı. Takas düşünmüyorum çünkü yeni ekran kartımı aldım bile. Sapphire R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit. Onu da satarım yaklaşık iki sene sonra :)

Haftada toplasan 3-5 saat oyun oynayan biriyim. Hatta bazen 3-4 hafta hiç oynamadığım bile olur dolayısıyla gayet temiz, az kullanılmış neredeyse sıfır ayarında bir kart.

Son olarak şu sayfadaki videoda kartın DH tarafından yapılan incelemesini izlemenizi tavsiye ederim. http://forum.donanimhaber.com/m_67513004/tm.htm

Ürünün resmi sayfası da şudur: http://www.powercolor.c...cts_features.asp?id=410

Şehir Ordu. Elden teslim veya kargo ile alışveriş yapabiliriz.

İstediğim fiyat 299 TL. Kargo ücretini ben ödeyeceğim.

Kredi kartı ile taksitli almak isterseniz Sanalpazar'a komisyon farkı almadan ilan açabilirim.

SATILDI

SATILDI - Corsair Vengeance 8GB (2 x 4GB) DDR3 1600 Mhz CL9 (Garantili)

Ürün Satılmıştır. İlgilenen diğer arkadaşlara teşekkürler.

Corsair Vengeance 8GB (2 x 4GB) DDR3 1600 Mhz CL9 (18 Ocak 2015 Tarihine Kadar Garantili)

Merhaba,

2x8GB aldığım için boşta kalan ramlarimi satıyorum.

18 Ocak 2013 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan alındılar. Dolasıyla 18 Ocak 2015 tarihine kadar garantileri devam ediyor. Kutusu, Garanti kağıdı ve faturası alındığı günkü gibi durmaktadır.

Yukarıda gördüğünüz gibi kırmızı soğutuculu model.

Ürün kodu: CMZ8GX3M2A1600C9R

Şehir Ordu. Kargo veya elden teslim şeklinde alışveriş yapabiliriz. Takas düşünmüyorum.

İstediğim fiyat 179 TL.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI - Philips 27" IPS + LED + 2xHDMI + MHL + Dahili Hoparlör

Philips 274E5QHAB

30.04.2014 tarihinde yani 11 gün önce Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır.

http://www.vatanbilgisa...ips-monitor.html?srt=UP

Kutusu, kabloları, faturası vs her şeyiyle sıfır olarak durmaktadır. Hatta ayak kısmı ve panelin altındaki jelatinleri bile sökmedim.

Niye satıyorsun derseniz; acaba 21:9 formatlı monitörlerden mi alsam dedim zaten 23" bir IPS ekranım var fotoğraflarda da görebileceğiniz. 23" ile 27" kıyaslaması yapabilin diye yan yana çektim.

Ölü piksel çizik vs her hangi bir kusuru yok. Mağazadan alır gibi alacaksınız. Zaten 11 günlük, jelatinleri bile duruyor.

Parasının karşılığını veren bir monitör. Aynı paneli kullanan ama 200-300 lira daha pahalıya satılan AOC veya ASUS almanıza gerek yok.

Şuradan incelemesini izleyebilirsiniz.

Philips 274E5 27 inç FHD monitör incelemesi

Teknik özelliklerini resmi sitesinden de inceleyebilirsiniz.

http://www.philips.com....-lite-274e5qhab_00/prd/

Şu anki (10 Mayıs 2014) Vatan Bilgisayar fiyatı %30 indirimle birlikte 793 TL.

Ben ise 650 TL istiyorum. Fiyat sondur. 11 günlük monitörü mağazadan 143 lira daha ucuza veriyorum. Üstelik mağazadan aldığınızda ölü piksel çıkma ihtimali var bende yok :)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

SATILDI - Inca IL-1023L3 23.6" FullHD (DVI + VGA) (Kargo Bedava)

Inca IL-1023L3 23.6" FullHDDVI + VGA + Dahili Hoparlör

İlk sahibiyim. 17.03.2011 tarihinde Hepsiburada'dan almıştım. 22.08.2012 tarihinde IPS monitör aldığımdan bunu bir kenara koymuştım. Yani neredeyse 20 aydır kullanılmadı. Ölü pixel ya da ekranda çizik gibi kusurlar yok.

INCA oluşu sizi aldatmasın. Ben çok memnun kalarak kullandım. Niye üstüne kuma getirdin derseniz :) Onun nedeni de kampayada oldukça uygun fiyata IPS bulunca dayanamayıp almış olmamdan ibaret. Yoksa kötü monitör olsa hemen elimden çıkarırdım 20 ay sonra değil. İşte marka olmayınca böyle izah etmek zorunda kalıyorum :) Hatta şöyle söyleyeyim. INCA'nın ışık dağılımı sonradan aldığım LG IPS'den çok daha iyi. IPS'i de görüş açısı için almıştım.

Ürün evden hiç çıkmadı yani ofis monitörü değil. Dolayısıyla toplam 17 ay ev ortamında günde 2-3 saat kullanılmıştır.

Özellikleri şöyle.

23.6" FULL HD DVI lı Parlak Piano Black LCD Monitör (Ekran MAT, parlak olan kasa)
GÖRÜŞ AÇIŞI: Yatay 85/85° x Dikey 80/80°
ÇÖZÜNÜRLÜK: 1920 x 1080
TEPKİME SÜRESİ: 2 ms (GTG)
PARLAKLIK: 500 cd /m2
KONTRAST: 10.000:1 dinamik kontrast
NOKTA ARALIGI: 0.2715(H)X 0.2715(W)
RENK: 16,7 Milyon
Güç Tüketimi:50 W
SES: Dahili Multimedya Stereo Hoparlör
BOYUTLAR: 622 x 145 x 506 mm;
AĞIRLIK: 7.8 KG
RENK AYARI: Otomatik (Görüntü kaynağına bağlandığında W&B referans voltajını otomatik ayarlar.)
DVI BAĞLANTI: Standart
Full HD özelliği
UYUMLULUK: Windows98/2000/ ME/XP/Vista/ Win 7 Uyumlu, Tak&Kullan Monitör

Foroğraflarda da gördüğünüz gibi orijinal kutusu dahi duruyor. Bir kaç aylık bir monitör kadar temiz.

İstediğim fiyata gelince. Kargo benden olmak üzere 249 TL. Eğer Ordu ya da Fatsa'dan elden alabilecek arkadaş varsa beni kargo masrafından kurtaracağı için bir miktar indirim yapabilirim.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Crowlee

İsim: Crow Lee
Katılım zamanı: 24 Haziran 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 27 Temmuz 2020; 5:05:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Ürün sıfırdan farksız geldi, vatandan alsam bu kadar güzel paketlenmezdi. Satıcı çok ilgili ve dürüst. Söylediği dakikada ürünü kargoladı. Parayı gözünüz kapalı gönderebilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI - Nintendo 3DS Zelda Limited Edition
Alıcı: sethgecko
Tarih: 4 Haziran 2013; 18:21:18
Yorum:İlanda ne bilirttiyse paketi aldığımda da onlarla karşılaştım. Problemsiz alış veriş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI - Team Elite 4GB DDR3 1333MHz Dual Kit (2x2GB) (KARGO BEDAVA)
Alıcı: GnChKn
Tarih: 24 Eylül 2013; 13:32:51
Yorum:güvenilir sağlam bir satıcı.tavsiye edilir
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI - WD MyBook 1TB Usb2.0 (Kargo Bedava)
Alıcı: 61murat61
Tarih: 16 Nisan 2014; 13:48:29
Yorum:Çok dürüst ve özverili bir arkadaş. Keyifli ve sorunsuz bir alış veriş oldu. Tekrar teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:süper paketleme itinalı alış-veriş yaptığım özel insanlardan kendisine teşekkür ediyor..başarılar diliyorum..
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.125