SATIŞTA

ALINIK DARK N10 HDD KIZAĞI

Dark N10 kasa kullanıyorum. HDD kızaklarından birinin vida yerine denk gelen plastikleri kırıldı. Elinde olup satmak isteyen varsa almak istiyorum.

Yetkili servisini aradım, ücret karşılığı almak istedim ancak ellerinde bu kızaklardan bulunmadığını söylediler.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SİLİNEBİLİR - SATILIK RYZEN 5 1600X/FİYAT GÜNCELLENDİ

Kasım 2018'de forumdan bir arkadaştan satın aldığım Ryzen 5 1600x'i yeni bir işlemci almak için satmak istiyorum.

İşlemci amazon.com'dan alınmış, faturası var. Bildiğiniz üzere 1600x'in soğutucusu yok. Alan arkadaş için hatırlatmak istedim.

Kasım 2018'den beri Arctic Freezer 33 kule tipi soğutucu ile sorunsuz olarak kullanıyorum. Hiç overclok yapmadım, denemedim. Eskiden GTX 1060 6GB, şimdi ise RX570 ile kullandığım için ihtiyaç duymadım açıkçası. Sistemimde şu an kullanmaktayım.

Uşak'ta ve İzmir'de elden teslim edebilirim. Şehir dışına ise önce havale, sonra kargo şeklinde gönderebilirim.

GÜNCELLEME: Arkadaşlar, ilanı koyduğumda alacağım işlemci 1100 lira civarlarındaydı, şimdi ise 1500 lira civarlarında geziyor. Bu yüzden satmaktan vazgeçtim. Dolayısıyla uzun zamandır güncellemiyordum. Yazan arkadaşlar var, kusura bakmayın. Bu zamanda bu fiyata satmayıp kullanmaya devam etme kararı aldım. İyi alışverişler.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Köl Tigin

İsim:
Katılım zamanı: 18 Ağustos 2015;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Ekim 2020; 9:49:14
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: REFERANS İLANI
Alıcı: Nefrelius
Tarih: 31 Mayıs 2019; 22:24:28
Yorum:Gayet samimi sorunsuz bir alışveriş oldu. Daha ürünü denemedim bile ama çalışacağından veya sorun yaşayacağımdan gram şüphem yok... Herşey için teşekkürler.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.203