SATIŞTA

SATILIK HDMİ KABLO 3M 20TL (KARGO DAHİL)

evin bir köşesinde öylece duran kullanılmayan hdmi kablomu satıyorum.S link marka altın uçlu,3 metre dir kendisi :) kargo dahil fiyat 25 tl (daha düşüğü olmaz zaten kargo fiyatını çıkınca bana az bir miktar kalıyor)
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

VETERİNER HEKİMLİK EĞİTİM KİTAPLARI

Elimde veteriner embriyoloji-topografik anatomi-histoloji atlası-zootekni-anatomi kitapları bulunuyor satılıktır
kargoda ve ücrette bir şeyler yaparım

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK LOGİTECH G300S+MOUSEPAD HEDİYELİ

24,01,2017 tarihinde alınan logitech g300s farem satılıktır.Bilgisayar oyunlarına ara vermediğimden dolayı satılıktır.2 yıl garantili,faturalıdır.Normalde mouse+mouse pad set olarak satın aldım aynı şekilde satıyorum.garantisi bitene kadar oluşabilecek bir sorunda yardımcı olurum hayırlı satışlar.KARGO ÜCRETİ OLARAK ANLAŞMALI AYARLAMAYA ÇALIŞIRIM,SİZ DE KUPON İNDİRİM VARSA DA OLUR

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK XİAOMİ POWERBANK 2. NESİL 10000 MAH-50 TL

Para ihtiyacım olduğu için ve pek kullanılmadıgı için xiaomi mi 2. nesil powerbank 10000 mah powerbankim satılıktır.Çantada anahtar ile birlikte durduğu için bir boya atma mevcut ama sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.Cihaz doldur boşalt 5 kere yapılmadı sanırım 2 ya da 3 kere tam şarjı bitti.20.12.2017 tarihinde alındı faturası bulunmakta,garantisi devam etmekte.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.KARGO ÜCRETİ DAHİLDİR

SATIŞTA

HUAWEİ P8 KILIFLAR

kullanmadıgım huawei p8 kılıflarımı satıyorum.deri huawei akıllı kılıf 15 tl-diğer kılıf 10 tl.kargo ücreti 5 tl dir

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Crazy Goat

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: satıldı
Alıcı: trktlh
Tarih: 20 Mart 2018; 18:19:40
Yorum:sorunsuz alışveriş,teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.110