SATIŞTA

SATILMIŞTIR i5 3570k Gigabyte Z77x UD3h ve Corsair LP 2x4 GB DDR3 1600 RAM

Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır sorunsuzca kullandığım işlemci hariç kutuları durmakta olan

Intel i5 3570k işlemcimi (7/24/365 4.4 GHZ de rahatça kullanabilirsiniz, soğutucunuza bağlı 4.6 GHZ ve eğer yaparsanız, ki ben yapmadım ama nette araştırırsınız, delid işlemiyle 4.8 GHZ ler mümkün)

Gigabyte Z77x UD3H anakartımı (SLI destekli, OC için oldukça işlevseldir)

2x4 GB DDR3 Corsair Vengeance LP 1600 MHZ ramlerimi satıyorum.

Parça parça satış yapmayacağım, lütfen ısrar etmeyiniz.

İşlemcimin yanında kullandığım Cooler master soğutucumu yeni sistemime naklettiğimden soğutucu fan verilmeyecektir, sonrasında yanlış anlama olsun istemem.

Eğer illa fan ihtiyacınız var ise elimde fazlalık olarak everest rampage frosty B fan var, ek olarak 50 tl den bırakabilirim kullanılmamıştır, daha doğrusu kule tipine yeni sistemim uymaz diyerek aldım, ilk gün bir deneme sonrasında fanımı takabildiğimi fark etmem sebebiyle kenara kaldırdım.

Kutu ve faturalar durmaktadır (İşlemci hariç) tabii garanti bittiğinden ne anlam ifade eder bilemiyorum.

Kimseyi oyalamak istemediğimden ve ciddi bir gelir beklentim olmadığından uğraşmak istemememden dolayı 750 TL gibi oldukça makul bir rakamdan satışa koyuyorum. Lütfen daha da altını teklif etmeyiniz 750 TL ye toplayabileceğiniz herhangi bir sistemden bundan daha yüksek verim alabileceğinizi sanmam.

Ryzen sisteme geçiş sebebiyle satılıktır. Düne kadar (04.11.2019) aktif olarak sistemimde kullandığım parçalardır, iş icabıyla Diyarbakır dayım, elden alabilirsiniz, ancak elden alışveriş haricinde havale/eft sonrası temin edeceğiniz kargo kodunu da kullanarak tarafınıza kargo yönlendirmesini yaparım. Başka türlü bir alışveriş teklif etmeyiniz lütfen. İstemeniz durumunda ilandakinin dışında whatsapp üzerinden istenildiği kadar fotoğraf ve video elimden geldiğince atarım.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Muhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC edition

1060 3gb almamla boşa çıkan mining yapılmamış kartımı satıyorum.

Fiyatı son derece uygun yazıyorum, garantisi ve kutusu vardır ve mining kartı değildir, Penta TR garantilidir, yurtdışı kartı değildir ve hiçbir sorunu yoktur.

MSI GTX 1050ti Oc edition 4gb

İstediğim fiyat 650 TL dir. Bu fiyatı isteme nedenim de ,kartı ucuza almış olmam ve kar amacı gütmememdir. Bana maliyeti budur, çok kısa bir birlikteliğimiz oldu, hiçbir sorun da yaratmadı lakin aklımda hep 1060 vardı ve denk geldiği için bir tane alabildim ve boşa çıktı. Dolayısıyla ben de gerçekten ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. Kutusu ve garanti belgesi mevcuttur. Ödeme tarafıma iletildikten sonra aynı gün kargosu çıkarılacaktır.

Herkese saygı ve sevgilerle.

SATILDI

Satılık Lenovo k920 Vibe Z2 Pro,8 günlük

Merhaba arkadaşlar. CİHAZ SATILMIŞTIR

8 gün kullanılmış,çiziksiz problemsiz telefonuma alışamadığım için daha fazla kullanmadan satıyorum.

Yurtdışı modeldir, şu anda kayıtsızdır. IMEI işlemi basittir telefonun IMEI sini herhangi bir nedenle kaybetmeniz durumunda geri yükleme kılavuzu şu konudadır ve oldukça basittir.

http://forum.donanimhaber.com/m_103680074/tm.htm

Lollipop güncellemesini yükledim.Oldukça hızlı ve kasma vs yapmıyor,ekran alabildiğine parlak fakat 2k ekranların gerekli olmadığını düşünüyorum artık.

Satma nedenim xperia z3 dual almak.

Çift sim sorunsuz kullanabilirsiniz.

2.5 ghz 8 çekirdek işlemcili, 2k HD ekranı 16 mp ekranı olan 4g uyumlu modeldir.

Kitapçıkları çince aparatları mevcut TR rom ve modem yüklü,kendi orjinal IMEI leri üzerindedir.

Xperia z3 dual ile takas olur,onun dışında olmaz.

Pazarlık yok aldığımın 1 kuruş üzerine satmıyorum TR satış fiyatı 1800 tl civarındadır.Saygılarımla.

2006 dan beri üyeyim eski referans sistemindedir referanslarım uzun süredir satış yapmıyorum isteyen elden gelip alabilir ama ücret hesabıma geçmeden yollamam.Sanalpazar üyeliğim yok, eft havale veya elden alabilirsiniz. İstanbul Çapa dan.

SATIŞTA

Samsung SyncMaster 933SN+para=23" ve üzeri monitör

Sorunsuz sıkıntısız monitör ufak geliyor üstünü verip daha üst modelle takaslamak istiyorum.Ölü pixel çizik vs sorunu yoktur.

İstanbulda avrupa yakası,elden mümkünse.Teşekkürler
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Alınık -FULLHD OLMAYAN!!!- 22" ve üzeri LCD-İstanbul

22" ve üzeri !FULLHD OLMAYAN! LCD-LED monitör arıyorum.Tercihen DVI ama analog da olmaz değil.

Gözler eskisi kadar küçük detay istemiyor bu yüzen 1680x1050 yeterli benim adıma.

Ölü pixeli sorunu olmasın çiziğe çürüğe kabulüm.

Güngören veya yakınlarından alacağım.Ürünü olanlar PM lütfen.

150TL civarı düşünüyorum.FullHD ler 200 gibi gidiyorken makul bence.

Saygılar sevgiler.Gereksiz diyalog olmaması adına yoruma kapattım.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

reason666

İsim: Kerem Poyraz
Katılım zamanı: 13 Haziran 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 28 Kasım 2020; 12:49:53
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Gecube HD4850(İzmirden her yere) *SATILDI
Alıcı: elektro35
Tarih: 29 Eylül 2009; 20:46:57
Yorum:Tertemiz kart güvenilir arkadaş teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI 9600GT HDMI 80TL OLDU
Alıcı: drekeskin
Tarih: 26 Ağustos 2011; 6:33:06
Yorum:Satıcı ile 2. alışverişim de mükemmeldi,önce havale-sonra kargo;güven dolu.tavsiye ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Nakit Alinik Garantili IPHONE 4
Alıcı: bertancakir
Tarih: 12 Aralık 2011; 20:26:32
Yorum:teşekkürler çok iyi bir arkadaş iyi alışveriş oldu
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Lenovo k920 Vibe Z2 Pro,8 günlük
Alıcı: fellfrosch1907
Tarih: 13 Temmuz 2015; 14:42:56
Yorum:Güvenilir, Dost Canlısı, Emek Vererek Yardımcı Olmaktan Çekinmeyen ve Çok Hızlı Gönderim Yapan Bir Arkadaştır Kendisi. Gözü Kapalı Alışveriş Yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Muhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC edition
Alıcı: batuhan4161
Tarih: 29 Ocak 2019; 19:08:27
Yorum:sorunsuz ürün sorunsuz alışveriş tesekkürler .ilgi ve alakasından dolayı ayrıca tesekkür
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.109