SATIŞTA

SATILIK - PHILIPS 55PFL7008 LED TV

ürünü 2013'den beri kullanıyorum. zamanının efsane televizyonlarındandır, ambilight gerçekten çok başarılı.. 2 kez Philips yetkili serviste tamir gördü, ilkinde anakart değişimi yapıldı, ikincisinde arka led aydınlatma değişimi yapıldı. ikinci onarım için 6 ay daha garantisi mevcut. 1 adet ölü piksel mevcut ama hiç rahatsız etmiyor.

herhangi bir problemi bulunmuyor. Smart TV olarak üzerinde Netflix çalışıyor. yerine aldığım q70r serisi samsung'da bile bu TV'deki kadar başarılı resim kalitesi bulamadım..

Kağıthanedeki evimde test ederek alabilirsiniz. kutusu yoktur. kumanda ve tv verilecektir.

Fiyat: 1950TL - Takas mesajları cevaplanmayacaktır. Abartmamak kaydıyla ufak bir pazarlık olabilir.

----SATILDI----

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI- TERTEMİZ IPHONE 6S PLUS 64GB

Cihaz 29 Temmuz 2016'da Zorlu Center Apple Store'dan alınmıştır. Tüm kutu içeriği, aksesuarları ve faturası durmaktadır. Herhangi bir problemi yoktur, tüm fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır. Kesinlikle açılmamış tamir görmemiştir. Android'e geçildiği için satılmaktadır. Kozmetik olarak göze batan bir çizik ezik vs bulunmamaktadır, 1-2 kılcal çizik olabilir, büyüteçle bakılırsa..

Takas önermeyiniz, nakit olarak satılıktır.

Fiyat: 2000TL, ufak bir pazarlık olabilir. İstinyepark civarı elden görerek deneyerek teslim tercih ederim, Şehir dışına pek sıcak bakmamakla beraber önce ücret sonra alıcı ödemeli kargo yapılabilir.

FORUM DIŞINA SATILDI

***SATILIK TERTEMİZ SORUNSUZ iPHONE 6S 128GB SPACE GREY***

cihazı 2016 ocak ayında almanyadan aldım ve kendi pasaportuma kaydettim. herhangi bir sorunu yada çalışmayan bir tuşu vs bulunmamaktadır.

kozmetik olarak ilk günkü gibidir çünkü 1 dakika bile kılıfsız ve cam korumasız kullanılmadı.

kulaklık kayıp ancak orjinal şarj aleti ve kablosu ve kutusu durmaktadır. en son güncel ios yüklüdür.

pili %81 gösteriyor ani kapanma durumu yoktur, yüzde 2-3 e kadar sağlıklı iniyor.

Android e döndüğüm için satıyorum, istanbul içi elden istinyepark civarı deneyerek alışveriş yapabiliriz.

şehirdışına gönderim yapmıyorum. pazarlık az miktarda vardır, takas mesajlarını cevaplamayacağım.

Fiyat: 2150, ufak bir pazarlık olabilir, takas mesajlarını cevaplamıyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

---SATILDI 2TB VE 3TB WD GREEN HDD---İNDİRİM

sistemi dağıttığım için satıyorum, garantileri bitti ancak disklerin hiç bir sorunu yoktur, testlerini de ekledim. depolama amaçlı kullandım.

fiyatlar

2TB : 260TL
3TB : 360TL

ikisini alana ufak bir güzellik yaparım. takas mesajlarını cevaplamıyorum.

istanbul içi istinyepark civarından elden satış tercih ederim. şehirdışına önce ücret sonra alıcı ödemeli kargo yaparım.

gereksiz yorumlardan kaçınalım, herkese iyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

--SATILIK ORTA SEVİYE OYUN PC-- I5 7500_GTX1060_240GB-SSD-İNDİRİM

İş yerinden arkadaşımın bilgisayarıdır, 2017 haziran ayında toplandı ve fazla kullanılmadı. Temiz sorunsuz garantisi devam eden parçalardan oluşan güzel bir sistem.

Parça satışı düşünülmüyor, takas mesajları cevaplanmayacaktır.

Satış fiyatı: 4500 TL, küçük bir pazarlık olabilir abartmamak kaydıyla.. isteyene arkadaşın telefonunu veririm, görüşür pazarlığını yapar.

Yer istanbul Reşitpaşa Mh civarında elden teslim mümkün, şehir dışına alıcı ödemeli kargo ile önce ücret sonra kargo yapılabilir. şehir içi alışveriş tercih ediliyor.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi yeni sahibini bekliyor.

Lütfen fiyatla ilgili herhangi bir yorumda bulunmayınız...

Anakart: Gigabyte B250M-D2V DDR4 VGA+DVI mATX1151p
Ram: Hi-Level 8GB DDR4 2400 (Samsung Chip)
İşlemci:Intel Kabylake Core i5 7500 3.4GHZ 6Mb 1151p
SSD: Hi-Level 240GB HLv-SSD30ULT/240G S3 550-530 Mb/s
VGA: Asus Geforce Dual GTX1060-o3G-192BT DVI 2HDMI 2DP
Kasa: Zalman Z3+ 600W

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma kapalıldır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

palermo

İsim:
Katılım zamanı: 1 Ekim 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 4 Nisan 2020; 20:08:54
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK P4 3.0, ASUS-P5GD1-PRO ve WINFAST 6200 PCI-E
Alıcı: teutara
Tarih: 5 Haziran 2010; 12:00:47
Yorum:Özenli kargolama, ilgili-anlayışlı satıcı. Problemsiz alışveriş için teşekkürler..
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CREATIVE AUDIGY 2 ZS SES KARTI
Alıcı: teutara
Tarih: 5 Haziran 2010; 12:01:42
Yorum:Son sürat problemsiz alışveriş. teşekkürler Serdar bey..
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK UCUZ 120GB VE 100GB NOTEBOOK HDD 38TL!!!
Alıcı: YÛCEL
Tarih: 17 Haziran 2010; 20:00:04
Yorum:Sorunsuz alışverişti, Teşekkürler...
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır!
Alıcı: sadisd
Tarih: 18 Haziran 2010; 14:14:35
Yorum:yardımları için teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK PLAYSTATION 3 40GB
Alıcı: nx9020
Tarih: 27 Şubat 2011; 14:56:09
Yorum:hersey için tesekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078