FORUM DIŞINA SATILDI

TOPLU ELEKTRONİK ÜRÜNLER

TASTECH PLUS FM-301

mp3 transmitter araba çakmaklığına takılıyor 2 gb hafızası var usb destekli usb kablosu dahil kumandası kayboldu galiba kılcal çok yakından bakmadıkça belli olmayan çizikler var. 10 TL

7 İNCH ONYO TABLET

İKİNCİ EL OLARAK 85 LİRAYA ALMIŞTIM USB ŞARJ SOKETİ KOPTU KAPAĞINI ÇIKARİRKEN 3 4 TIRNAĞI KIRILDI TAMİRCİYE GÖTÜRDÜM BU ÖNCEDEN TAMİR GÖRMÜŞ YAPABİLİRSEM YENİSİNİ TAKARIM 20 30 LİRAYA TAMİR MASRAFI DAHİL DEDİ YAPTI AMA ŞARJ ALMIYOR BATARYA SAĞLAM ALDIĞIM KİŞİ BANA BAHSETMEMİŞTİ SADECE ARKA KAPAĞINI DEĞİŞTİRDİM DEMİŞTİ ALACAK OLAN BÖYLE ALSIN ARIZALI FİYATINDAN SATIYORUM

NOT : 15 TL batarya - ekran-hoparlör-kameraların fiyatıdır anakart sorunlu olabilir.

Sorunlu Nokia X3-02

Açılıyor ama pin kodu ekranı gelmeden iki defa yanıp sönüyor kapanıyor hat takılı değilken de fotoda görüntüde kabul ve reddet'e dokununca yanıp sönüyor kapanıyor sanırım ana kart veya yazılım sorunu var silikon kabı yanında ekrandaki kılcal çizikler dışında kozmetik olarak sıfır gibi
40 TL

Ployer Momo7 Android Tablet

OTG KABLOLU 100 Arkadaşlar sadece dokunmatik kırık çalışmıyor ve şarjı çok uzun gitmiyor başka problemi yoktur resim temsili tablet aynısı isteyene otg kablo + 10 TL sıfır dün aldım.

90+10=100 TL

HEPSİ 130 OLUR SON...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

maestro60

İsim: Mesut Çınar
Katılım zamanı: 16 Nisan 2015;
Durum: Forumda
Son giriş: 12 Kasım 2020; 0:38:55
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ACİL rt-206 modem
Alıcı: nysarac
Tarih: 10 Ağustos 2015; 12:50:36
Yorum:Alışverişimiz olmadı.Vazgeçtik. Parayı yatırmadan önce referans isteği gönderdi bu arkadaş. Yani malına güvenen biri. Lakin yatırdığım ücretide geri yolladı bana. Bende daha önce yolladığı referansını cevapladım böylece 5 yıldızlısından :)
Genel Puan:      
Ürün: Ram Fiyatına 2 Adet Anakart
Alıcı: asder250
Tarih: 28 Ağustos 2015; 19:52:46
Yorum:Çok güzel paketleme. Hızlı kargo güvenilir satıcî
Genel Puan:      
Ürün: ACİL rt-206 modem
Alıcı: speed39
Tarih: 27 Ekim 2015; 16:58:43
Yorum:sorunsuz alış veriş oldu güvenilir bir satıcı....
Genel Puan:      
Ürün: ASUS ENGT430 DX11 EKRAN KARTI
Alıcı: özlünet
Tarih: 29 Kasım 2015; 17:02:52
Yorum:önce havale sonra kargo şeklinde aldım. sorunsuz.
Genel Puan:    
Ürün: PSP&PSP SLIM TABLET GPS TUTACAGI SIFIR
Alıcı: SCORPION07
Tarih: 22 Aralık 2015; 12:56:43
Yorum:Tablet tutacagı yazılı diye aldım ama PSP icin mis!.. Neyse 5tl icinde iade etmeye degmez duracak bir kosede artık.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.125