SATIŞTA

PS4 Pro 7216B, 1 Yıllık, Sıfır Gibi

Cihaz Aralık 2019'da amazon.de üzerinden satın alındı ve ocak ayının ortalarında elime geçti.

Alındığından beri toplamda 200 saat kullanılmamıştır. Zaten evde hem bilgisayarım hem de nintendo switchim olduğu için kullanmaya vaktim olmadı.

CUH 7216B kodlu, bildiğim kadarıyla son versiyon PS4 Pro.

Tabiri caizse sıfırından hiç bir farkı yoktur. HDMI ve kulaklığı poşetinden dahi çıkarmadım. İçindeki fortnite bundle'ı kullanmadım. Kutunun kenarında konsolu çıkartırken biraz yırtık oluştu, fotosunu çektim. Özenerek kullandığım dosta gidecek bir cihaz.

Gamepad'i neredeyse 10 ay boyunca trust silikon kılıf ile kullandım analog tuşlarında ise sürekli koruyucu vardı, sadece yön tuşlarının arasında giren tozu alayim derken aşağı ok tuşunun kenarini biraz çizdim. Onun dışında tertemiz gamepad.

KYK ödemem var, bu yüzden satıyorum.

Fiyat: 2900 TL'dır.

SATIŞTA

Ticwatch PRO 3, Dünyanın ilk Wear 4000 Platformlu Wear OS Saati

Saat yaklaşık 3 hafta önce elime geçti, kutudan cikarir çıkarmaz kaliteli bir kırılmaz ekran stickeri taktım, bundan 2 tane daha var. Sırf bu stickerlar 10 dolara mal oldu. Yanında orijinal ticwatch Pro 3 kahverengi kayısı da vereceğim, kayış yurtdisinda 15 dolar. Bu saati lütfen Huawei watch gt gibi akıllı bileklikten hallice olan saatlerle karıştırmayın. Full feature, yani gerçek bir akıllı saat özelliklerine sahip, play store'dan uygulama yüklenebilir, içerisinde Wear OS işletim sistemi var ve en yeni çıkan Wear 4000 platformunu kullanıyor. Özellikleri

Wear 4000 ile çok hızlı ve düşük guc tüketiyor,
Google asistan var, gelen bildirimleri konuşarak yazıya cevirebilirsiniz.
Cift ekrani eşsiz bir özellik, amoled ekrani kapalıyken düşük güç tuketen LCD ekrani açılır
Wear OS işletim sistemi kullanan saatler arasında açık ara en çok pili giden model bu. Tam kullanımda 3 günü çıkartıyor.
Uygulama yükleyebilirsiniz(örneğin telegram vb. Saatten bağımsız şekilde çalıştırabilirsiniz)
Telefon görüşmesi bildirim cevaplama gibi temel ozellikler var
Kandaki oksijen miktarını ölçme vb ölçümler mevcut, bunun yanında ses şiddetini de olcebiliyorsunuz.

Saatin detaylı incelemeleri internette mevcut. Ben denemek için almıştım, kullandım ve memnun kaldım ancak akıllı olmayan saatlerim giyimine daha uygun olduğu için onları kullanacağım. saat sıfır gibi tertemizdir.

Fiyat: 2400 TL
Fotoğraflar için;

https://www.sahibinden....-saati-893083010/detay/

SATILDI

Satılık Assassin's Creed Valhalla Key 150 TL

MSI kampanyasından aldığım Ubisof Connect (Uplay) kodunu satıyorum. Fiyatı 150 tl.

FORUM DIŞINA SATILDI

Samsung Galaxy S10+ (Plus) Sıfır, Samsung Türkiye Garantili-4800 TL

Sıfır kapalı kutu Samsung Türkiye garantili Samsung Galaxy S10 Plus 128 GB prizma siyah renk telefon. Kampanyadan başka model bir telefon aldığım için satıyorum.

Fiyat: 4800 TL

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Dükkan Sahibi Hakkında

EmuRu

İsim: Emirhan Akdeniz
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Nisan 2021; 21:18:01
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI Temiz Wii + ekstralar sadece 230 TL !
Alıcı: khueljin
Tarih: 21 Temmuz 2011; 17:13:57
Yorum:güvenilir bir satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Satılık kırmızı NDS Lite
Alıcı: socialphbia
Tarih: 21 Temmuz 2011; 17:21:55
Yorum:sorunsuz alış verişti..teşekkürler:))
Genel Puan:      
Ürün: Satılık : Psp Slim White
Alıcı: ramazantc
Tarih: 21 Temmuz 2011; 17:23:27
Yorum:guvenılır satıcı.temız ve eksıksız urun
Genel Puan:      
Ürün: XBOX 360 1 ADET WİFİ KOL, 1 HEADSET VE VGA KABLOSU 70 tl******
Alıcı: iorfa
Tarih: 21 Temmuz 2011; 17:25:06
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Nintendo Ds
Alıcı: unleashead
Tarih: 21 Temmuz 2011; 17:33:11
Yorum:Gönül rahatlığıyla kendisinden alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125