FORUM DIŞINA SATILDI

Gigabyte RX 580 4 GB / RGB Işıklandırmalı / Freesync 2 / HATASIZ

Gigabyte RX 580 4 GB / RGB Işıklandırmalı / Freesync 2 / HATASIZ

Cihazda hiçbir arıza, problem, çizik dahi yoktur ve çalışmaktadır.

Satacağım için ekran kartını aldığım gibi kutusuna koydum. İsteyen test etmeye gelebilir.

Arena bilgisayardan 36 Ay Garantili fakat ne kadar garantisi kaldığını bilmiyorum. Garanti Belgesinin ve Ekran Kartının üzerinde aynı seri numara mevcuttur.

Gebze / KOCAELİ’de ikamet ediyorum. İstanbul içi veya bu çevreden yazarsanız sevinirim, GET ilan açmıyorum.

Ürünün sahibinden linki; Gigabyte RX 580 4 GB / RGB Işıklandırmalı / Freesync 2 / HATASIZ - Sahibinden

Diğer ilanlarıma da bakınız, iyi forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

CORONA İNDİRİMİ - Lenovo X1 Carbon 5th Gen(USB C Thunderbolt 3.0 eGPU)16GB RAM/256 SSD+HardShellCase

Lenovo Thinkpad X1 Carbon 5th Gen(USB C Şarj + Thunderbolt 3.0 ile eGPU destekli) 7300U CPU(7. Nesil İşlemci) / 16GB RAM / 256 SSD / 1920x1080 Full HD + Hard Shell Case

Cihazda hiçbir arıza yoktur ve tam fonksiyonla çalışmaktadır.

Cihazla birlikte Amazon USA'den alınan parasını verseniz dahi başka yerden satın alamayacağınız Hard Shell Case'i ÜCRETSİZ vereceğim. İstenildiği taktirde cihazın Amazon USA faturası gösterilir.

Cihaz USB C'li ve yeni nesil parmak izi okuyucusuna sahip olan versiyondur.

Cihaza SIM Kart takılarak Celluar özelliği sayesinde gittiğiniz her yerde internet kullanılabilir. Aynı zamanda Micro SD Kart yuvası sayesinde depolama alanı arttırılabilir, ben de hafıza kartını HDD gibi kullanarak ıvır zıvır dosyalarımı orada bulunduruyorum.

Yine USB C girişi sayesinde taşınabilir şarj aletleriyle şarj olabilir. Fikir vermesi açısından; Ben 45W 20.000mah’lık bir Powerbank ile cihazımı 1.5 kez şarj edebiliyor ve haftasonu seyahatlerimde dahi şarj cihazımı yanıma almadan çalışabiliyorum. YouTube/Office/VS Code karışık orta parlaklıkta +-10 saati dolu dolu başında geçirebiliyorum.

Bu yukarıda saydığım USB C ile Powerbankten şarj olma ve Micro SD’yi HDD olarak kullanma hadiselerini whatsapptan yazmanız durumunda video ile veya satış esnasında gösterebilirim.

Cihaz şarj aletiyle beraber verilecektir.

24 / 10 / 2020 tarihine kadar garantisi devam etmekte.

Cihaz sadece 2018 ve üzeri 256 GB ve üzeri MacBook Pro ile takasa açıktır. Ev, araba, tarla, gökdelen, uzay mekiği teklif etmeyiniz.

Kocaeli / Gebze’de ikamet ediyorum. Bu civardan veya İstanbul içi arkadaşlar ararsa sevinirim. GET ilan açılmayacaktır.

Ürünün sahibinden linki; https://www.sahibinden....ll-case-778562351/detay

Diğer sattıklarıma da bakınız. İyi forumlar.

SATILDI

ACİL Zotac GTX 1060 6GB + Vatan Garantili ve 1400 TL

*KART REZERVEDİR

Merhaba,

Ekran kartımı okuldaki platform değişikliği nedeniyle satıyorum. 2017 ve üzeri Macbook Pro 13" ile uzerine para vererek takas yapabilirim. (Lütfen bunun harici takas teklifi yapmayınız)

Kartta çalışmayan bir fonksiyon,çizik,çatlak,kırık pervane vs. yoktur. İlk günkü gibi temiz ve kutu içeriği jelatinlerine kadar eksiksizdir.

18.11.2018'e kadar garantisi devam etmektedir. İleride en ufak bir problem çıkarsa direk Vatan Bilgisayar'a teslim edebilirsiniz. Zaten öyle bir durumda tamiratı söz konusu olmadığı için 0 ürün veya para iadesi veriyor.

Alacak kişi anlaştığımız müsait bir günde kendi evi yakınsa beraber gidip kartı alıcının sisteme takmak suretiyle beraber test edebiliriz.

Mesai saatleri icerisinde cevap vermeyebilirim. Mesaj atarsaniz cok daha faydali olur.
*Gebze/KOCAELİ'de ikamet ediyorum.

Hayırlı alışverişler herkeze

.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Thraundil41

İsim: Mert KARACA
Katılım zamanı: 8 Şubat 2015;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Mart 2020; 12:54:48
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ACİL Zotac GTX 1060 6GB + Vatan Garantili ve 1400 TL
Alıcı: CooRDeLia
Tarih: 16 Haziran 2018; 22:44:43
Yorum:Elden alışveriş yapıldı. Dürüst, nazik bir arkadaş.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.078