FORUM DIŞINA SATILDI

Delonghi ECI 341 Kahve Makinesi DH İçin Dip Fiyat

Resimde ne gördüyseniz onu alacaksınız ; Değirmen ve Kahve hediyeli (( 400 Lira ))
Espresso & Kapuçino Makinesi 1100 W Kullanılmamış Halde ve 1,5 Yıl Daha Garantisi Mevcut
Yapısı ile size mutfaklarınızda alan konusunda sıkıntı yaşatmayacak, duruşuyla ve pratikliği ile gözleri üstüne toplayacak DELONGHİ DİSTİNTA ECI 341.BZ Espresso & Kapuçino Makinesi size aradığınız tadı sunmaya geliyor.. Size en iyi performansı sunabilmek için 1100 W güçte çalışmaktadır. Kolayca doldurmak için tasarlanan çıkabilen haznesi ile kullanımı rahattır. Filtreleme sistemi üçtür. Kolay Espresso Paketi ve Kapuçino Sistemi bulunmaktadır. Su seviye göstergesi mevcuttur. Gösterge ışıkları ile sizi uyaracaktır. Düğmeleri aracılığıyla kullanımı hızlıdır. Basınç gücü 15 bardır. Bardak için metal ısıtma plakası vardır.
15 bar basınç
Paslanmaz çelik kazan
Krom detaylara sahip sofistike metalik mat gövde
'Cappuccino Sistemi ': Espresso, Caffè Latte, Cappuccino ve dğer kahve çeşitleri yapımına uygun
Her zaman kullanıma hazır olmasını sağlayan 'kendi kendini hazırlayan sistem'
Buhar ve espresso için iki farklı termostat
Krema diskine sahip 2 filtre seçeneği
E.S.E pod veya öğütülmüş kahve kullanımına uygun
ECO : 9 dk. sonra otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu sağlar
Kahve bardağı ısıtıcısı
Bardak ısıtma tepsisi
Ayarlanabilir buhar gücü
Çıkarılabilir şeffaf su haznesi (kapasite: 1 l)
Çıkarılablir damlatma tepsisi
Damlama önleyici sistem
Aksesuar: Kahve presleyici
FORUM DIŞINA SATILDI

KABLOLU DUALSHOCK 3 GOD OF WAR TEMALI "SATILDI"

God Of War Ascension Temalı Kablolu Dualshock 3 Joystick .
Öncelikli tercihim İstanbul'da elden satıştır , Şehir dışına ise ilk önce havale sonra kargodur.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

PS3 OYUNU (" RAİN ") JELATİN'DE 80 LİRA

Oyun hiç ama hiç açılmamış olup , emniyet şeritli orjinal ambalajındadır . Bölge kodu 2 olup NTS-J Region Free versiyondur . Takasa açıktır , Pazarlıksız 80 Lira


Oyunun Konusu : Alıntı Yapılmıştır


Üçüncü bir kişinin ağzından (daha doğrusu yazılarla) anlatılan hikâyede ismi verilmeyen bir çocuk ateşi olduğu için yatağında yatmaktadır.
Ateşi olmasa belki de sirke gitmeyi planlayan küçük çocuk yağmurun başlaması ile penceresinden dışarıya bakar. Derken yağmur damlalarının çarptığı, kendi ile aynı yaşlarda bir kız silueti görür.
Sadece yağan yağmur damlaları üzerine düştüğü için orada olduğu anlaşılan kız (kısacası kız görünmezdir) yine kendisi gibi görünmez bir varlıktan (unknown) kaçmaktadır.
Kız ve peşindeki varlık bir ışığa girerek gözden kaybolur ve kahramanımız da hasta yatağından kalkarak dışarıya çıkıp ikilinin peşinden ışığa girer.

Çocuk kendisini terk edilmiş, hayalet kasabası gibi bir yerde bulur. Üstelik çocuk da artık kız ve diğer varlık gibi görünmezdir ve sadece üzerine yağmur yağdığında görülebilmektedir.
Küçük kahramanımız kıza yetişmek ve neler olduğunu anlamak istemektedir ama bu göründüğü kadar kolay değildir. Garip varlık hala kızın peşindedir, yağmurun yağmadığı kapalı yerlerde görünmez olup gözden kayboluyorlardır.
Üstelik etraftaki tek tehlike garip varlık değildir. Bahsettiğim gibi Rain’de hikâye yazılar ile bir hikaye tadındaymış gibi üçüncü bir ağızdan anlatılıyor.
Örneğin, “Çocuk yatağından kalktı ve ışığa girdi” veya “Kıza seslendi ama ağzından sözcükler çıkmadı” gibi cümlelerle oyun süslenmiş bir şekilde bize yaşanan gelişmeleri aktarıyor.

Rain kendi içinde bölümlere ayrılmış durumda ve yarısına kadar amaç kıza yetişmekken diğer yarısında da neler döndüğünü, neden görünmez olduğumuz gibi sorulara cevap aramaktan ibaret.
Kilise, fabrika gibi mekânlar hariç oyunun büyük bir çoğunluğu sokaklarda, yağmurun altında geçiyor. Küçük çocuğu ve etrafta dolaşan tehditleri görebilmenin tek yolu yağmur.
Yağmur yağmadığı yerlerde çocuk, kız, varlık, kısacası canlı her şey görünmez oluyor ve sadece ayak izleri kaybolmamızı önlüyor. Peşimizden gelenlerden saklanmak için bolca üstü kapalı yerlerde saklanıyoruz.
Tabii ara sıra üstü kapalı yerlerde dolaşan yaratıklara da dikkat etmemiz gerekiyor. Rain’in macera yönü bir yerden bir yere ulaşmak üzerine kurulu.
Yani puzzle tarzı bulmacalar yok. Genelde önümüzdeki engelleri aşarak veya (engel yoksa) varlık ve diğer yaratıklardan kaçınarak ilerlemeye çalışıyoruz.

Örneğin ileride bir yol vardır ama önünde bir yaratık kol gezmektedir. Ses yaparak onu kapıdan uzaklaştırıp çaktırmadan yola koyulmaya çalışıyoruz veya kilitli bir kapı var ve varlık etrafta.
Anahtarı elimize aldığımızda da görünür oluyoruz ve bir şekilde varlığı atlatmamız gerekiyor. Oyundaki bulmacalar bu tarz ve açıkçası pek zorlayıcı değiller.
Tıkansanız dahi de “select” tuşuna basarak gerekli ipuçlarını öğrenebiliyorsunuz. Rain’in grafikleri için oldukça hoş diyebilirim. Sürekli yağan yağmur, su birikintileri, ölü şehir güzel tasarlanmış.
Karakterimizin yağmurda görünür olması, çamura battığında iz kalması gibi detaylar güzel ve genel olarak grafikler çekici.

Oyunun en iyi yönlerinden birisi ise müzikleri. Zaman zaman piyano odaklı hüzünlü melodileri, kimi zamansa çalan sirkvari müzikler oyunu canlı tutuyor. Kimi zamansa tamamen sessizliğe gömülüp sadece yağmur sesi ile baş başa kalıyoruz.
Oyunda dublaj bulunmamakta, bu yüzden hikâye ekrana yerleştirilmiş yazılar ile sunuluyor. İlk bakışta dublaj olmaması eksi olarak gözükebilir ama ilerledikçe dublajın olmasının oyunun büyüsünü bozabileceğini düşünmeye başladım.
Rain çok büyük şeyler vaadeden, oynanmazsa olmaz bir yapım değil ama kendi çapında yaratmayı başardığı etki ile de oldukça başarılı bir yapım.
Bir oğlan ve bir kızın sessiz ve görünmez hikayesi şahane müziklerle birleşince ortaya sımsıcak bir yapım çıkıvermiş.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

RADIOSHACK TRC-446 Deluxe CB Mobil Telsiz "SATILDI"

RADIOSHACK TRC-446 Deluxe Modeli 4 Watt 40 Kanal CB Mobil Telsiz .Yerel yada Ulusal Metoroloji Takibi , Mikrofon Üzerinden Yukarı / Aşağı Kanal Kontrolü ve Daha Birçok Özelliğe Sahiptir .
Lütfen Pazarlık İçeren Mesajlar Göndermeyiniz 200 Lira

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

%100 orjinal % 100 yeni 2006 Nike Dunk High French

%100 orjinal % 100 yeni 2006 Nike Dunk High French modeli . nostalji amaçlı olarak sınırlı sayıda yeniden üretildi ve satışa çıktıktan sonra rekor sürede bitti . ben ayağıma küçük geldiği için hiç ama hiç giymedim numarası 42 250 lira

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

donanim haber
 

 
İsim: erkan deşat
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2006;
Şehir: İstanbul,Fatih
Durum: Forumda
Son giriş: 17 Şubat 2019; 2:46:13
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
Pazarlamacı

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: FAZLA SÖZE GEREK YOK RESİM ANLATIYOR KUTUSUNDA FAT PS2
Alıcı: starixicom
Tarih: 17 Mart 2011; 17:41:20
Yorum:arkadaşıma 10 üzerinden 10 puan veriyorum .
Genel Puan:      
Ürün: BÖYLESİ ZOR BULUNUR DMS ÇİPLİ PS2 (SATILMIŞTIR )
Alıcı: spawn1984
Tarih: 30 Mart 2011; 12:15:58
Yorum:cihaz cillop gibi satıcıda dürüst ve efendi bir abimiz, hayırlı satışlar dilerim.
Genel Puan:      
Ürün: DREAMCAST RGB SKART KABLO ( SATILMIŞTIR-KİME : Ps4 )
Alıcı: ps4
Tarih: 1 Mayıs 2011; 13:33:47
Yorum:İyi bir Kardeşimiz
Genel Puan:      
Ürün: FİNAL FANTASY XIII ( XBOX 36O )
Alıcı: barslan06
Tarih: 20 Temmuz 2011; 15:05:46
Yorum:Kaliteli ürün, kaliteli iletişim, hızlı kargo ve en önemlisi güvenilir bir satıcı. :O)
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR3
0.141