Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATIŞTA

DAISY MILITARY UV GÖZLÜK

Pazarlıksız.. Doğa aktiviteleri, bisiklet, motor, av Sporları vs. Kullanır.. Uv filtreli. Sıfır. 150 tl

SATIŞTA

ORJİNAL LEGOLAR : ATLANTİS SERİSİ - CHIMA SERİSİ VE NINJAGO SERİSİ

LEGO ATLANTIS 8076 DEEP SEA STRIKER

Yapılı halde gerekirse söküp de gönderebilirim. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.
Not: Kutusu yoktur. Sökülmesi istendiği halde kilitli torbalar içinde göndereceğim. Kitapciklari mevcut, gonderebilirim ama yipranmis olduklari icin aliciya kitapcigin bulundugu websiteyi mesaj olarak atabilirim.
FİYATI : 150 TL

LEGO ATLANTIS 8077 EXPLORATION HQ

Bir tek standin uzerindeki bir parca kayip ve denizaltinin uzerindeki mermiler kayiptir ama bu modelin yapisinda bir soruna neden olmaz ve standin uzerinde rahatlikla durmaktadir. Belki biraz tozlanmış olabilir model olarak sergilendigi icin. Yapılı halde gerekirse söküp de gönderebilirim. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM. Not: Kutusu yoktur. Sökülmesi istendiği halde kilitli torbalar içinde göndereceğim. Kitapciklari mevcut, gonderebilirim ama yipranmis olduklari icin aliciya kitapcigin bulundugu websiteyi mesaj olarak atabilirim
FİYATI 350 TL

LEGO NINJAGO 9443 RATTLECOPTER

Yapılı halde gerekirse söküp de gönderebilirim. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM. Not: Kutusu yoktur. Sökülmesi istendiği halde kilitli torbalar içinde göndereceğim. Kitapciklari mevcut, gonderebilirim ama yipranmis olduklari icin aliciya kitapcigin bulundugu websiteyi mesaj olarak atabilirim
FİYATI 230 TL

LEGO NINJAGO 9442 JAY'S STORM FIGHTER

Yapılı halde gerekirse söküp de gönderebilirim. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM. Not: Kutusu yoktur. Sökülmesi istendiği halde kilitli torbalar içinde göndereceğim. Kitapciklari mevcut, gonderebilirim ama yipranmis olduklari icin aliciya kitapcigin bulundugu websiteyi mesaj olarak atabilirim
FİYATI 230 TL

LEGO CHIMA 7130 SPARRATUS SPIDER STALKER

FİYATI 130 TL

LEGO NINJAGO 9445 FANGPYRE TRUCK AMBUSH

Yapılı halde gerekirse söküp de gönderebilirim.TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM. Not: Kutusu yoktur. Sökülmesi istendiği halde kilitli torbalar içinde göndereceğim. Kitapciklari mevcut, gonderebilirim ama yipranmis olduklari icin aliciya kitapcigin bulundugu websiteyi mesaj olarak atabilirim
FİYATI 350 TL

LEGO ATLANTIS 7985 TEMPLE OF ATLANTIS

FİYATI 350 TL

LEGO ATLANTIS 8078 PORTAL OF ATLANTIS

Arka kisimda katlama yerinde bi kirik var ama bu modelin yapisinda bi sorun olusturmamaktadir.1-2 eksik parca bulunmaktadir ama bu da ayni sekilde modelin yapisinda sorun olusturmamaktadir, dekorasyon amacli kullanilan parcalardir.Yapılı halde gerekirse söküp de gönderebilirim. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM. Not: Kutusu yoktur. Sökülmesi istendiği halde kilitli torbalar içinde göndereceğim. Kitapciklari mevcut, gonderebilirim ama yipranmis olduklari icin aliciya kitapcigin bulundugu websiteyi mesaj olarak atabilirim
FİYATI 450 TL

LEGO ATLANTİS 7978 ANGLER ATTACK

Yapılı halde gerekirse söküp de gönderebilirim.TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM. Not: Kutusu yoktur. Sökülmesi istendiği halde kilitli torbalar içinde göndereceğim. Kitapciklari mevcut, gonderebilirim ama yipranmis olduklari icin aliciya kitapcigin bulundugu websiteyi mesaj olarak atabilirim
FİYATI 150 TL
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

EŞKİNA TAŞI

SATILIK EŞKİNA TAŞLARI..AMATÖR OLARAK BALIK AVI İLE UĞRAŞIYORUM.GEÇTİĞİMİZ YAZ GÜZEL AVLAR YAPTIM.BALIKLARI MALESEF YEDİM :) TAŞLAR HAKİKİ EŞKİNA TAŞLARIDIR..
ÖYLE PİYASADAKİLER GİBİ NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN TAŞLAR DEĞİLDİR..EMİN OLMAK İSTEYENLER İÇİN TELEFON NUMARAM YAZIYOR BİR MESAJ ATMANIZ YETERLİ AV RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN.
FİYAT OLARAK TANE 3,50 TL DİYORUM..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

2 ADET VINN MODEM SATILIK

2 ADET VINN MODEM SATILIKTIR..
İKİSİNE 50 TL İSTİYORUM.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

morthy

İsim: koray gazlı
Katılım zamanı: 21 Aralık 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Ekim 2019; 21:43:48
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
canticaret.dekoratifmumlar@facebook.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: XBOX ONE FİFA 15
Alıcı: fred78
Tarih: 29 Ocak 2015; 16:45:10
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: XBOX 360 KINECT SENSOR SATILIKTIR
Alıcı: Duna
Tarih: 29 Ocak 2015; 16:47:01
Yorum:10 numara insan. Teşekkürler. Temiz ve güzel bir alışveriş oldu. Kinect sayesinde tanışmış olduk.
Genel Puan:      
Ürün: AMFİ İNFİNTY 5 KANAL SATILIK
Alıcı: gastauskas87
Tarih: 26 Şubat 2015; 0:03:38
Yorum:sorunsuz alış verıs ucretsız kargo ındırım ve gondermıs oldugunuz 2 hedıye gıyım urunu ıcın sonsuz tesekkurlerımı sunarım .. güncel urunlerınızı takipdeyim saygılar
Genel Puan:      
Yorum:küçük bir alışveriş,saygılıve güvenilir bir arkadaş kazandırdı.
Genel Puan:      
Ürün: KARIŞIK MALZEMELER HER TÜRLÜSÜNDEN...
Alıcı: teosorion
Tarih: 7 Ocak 2016; 10:28:26
Yorum:ilgili ve dürüst bir satıcı. tüm ürünler harika. ellerine sağlık dostum.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.223