FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık - Logitech G920 (XBox - Windows) + G920/G29 Shifter 1450 TL

Merhaba,
Yaklaşık 2-3 hafta önce yine bu forumdan ikinci el olarak aldığım seti satıyorum.G920+Shifter olarak satılacaktır,ayrı satış olmayacaktır.Setin hiçbir sorunu yoktur.Zevkim çabuk geçti direksiyon setinden bundan dolayı satıyorum.

Seti almak isteyen arkadaşlar dahada ayrıntılı bilgi için seti aldığım arkadaşın konusuna bakabilirler.Ciddi alıcılara anlık olarak resimlerini çekip atabilirim.Referansı yüksek ve aktif olan üyelere tercihen ilk gönderim yapabilirim.

https://mobile.donanimh...fter-1600-tl--136741436

Fiyat:1450TL

SATILDI

[SATILIK] EVGA GTX 1050 2GB

Merhabalar daha iyi bir ekran kartına geçiş yapmak için elimdeki oyun için kullandığım evga gtx 1050 kartımı satma kararı aldım yeni nesil oyunlarda 1080p'de yetersiz kalmaya başladı,kartın kutusu mevcut isteyenlere whatsapp üzerinden kartın resimlerini,çalıştığına dair videosunu atabilirim

YENİ BİR KARAR İLE ÜRÜNÜ REFERANSI YÜKSEK ÜYELERE ÖNCE ÜRÜN SONRA PARA ŞEKLİNDE YAPMA KARARI ALDIM

Fiyat=450tl (Fiyat sondur)
İyi günler dilerim
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Gigabyte x58a-ud7 + X5670 + Gskill Ripjaws 8gb ddr3 1600mhz ram

Merhabalar 3-4 ay önce yine bu forumdan aldıgım parçaları satıyorum hiçbir sorunları yoktur fiyatlandırmam şu şekildedir
Gigabyte x58a-ud7=Satıldı
X5670=Satıldı
Gskill Ripjaws 8gb ddr3 1600mhz ram=Satıldı
Toplamda satıldı tl istiyorum bu set için,tek tek satış yapılmayacaktır,ciddi alıcılara parçaların resimlerini atabilirim,referansı yüksek üyelere önce gönderim tercihen yapılabilir ek olarak takas isteyenler için ddr4 ram ile olabilir
İyi günler dilerim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

WomenBeta

İsim: Kamil Koç
Katılım zamanı: 7 Aralık 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 3 Eylül 2020; 20:39:58
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanıdır
Alıcı: Junq
Tarih: 16 Ekim 2017; 18:17:04
Yorum:Arkadaş son derece dürüst ve güvenilir şüpheniz olmasın
Genel Puan:      
Ürün: Gigabyte x58a-ud7 + X5670 + Gskill Ripjaws 8gb ddr3 1600mhz ram
Alıcı: savas82
Tarih: 3 Temmuz 2018; 11:16:13
Yorum:Son derece ilgili ve güvenilir bir satıcı.Problemsiz bir alışveriş gerçekleştirdik.Kendisine Teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: [SATILIK] EVGA GTX 1050 2GB
Alıcı: Y-ZiyA
Tarih: 26 Temmuz 2018; 11:38:22
Yorum:Sorunsuz bir alışveriş oldu. Kargo güzel paketlenmiş, satıcı seri ve iletişime açık. Bu keyifli alışveriş için kendisine teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.078