SATIŞTA

Satılık / Takaslık REDMI Note 6 PRO-İndirim!

Merhaba

Cihaz ikinci el olarak elime geçti.

Redmi Note 6 PRO 64 / 4 GB

Donanımsal olarak tek sorunu ekran camı çatlak vaziyette. Sol alttan yukarıya doğru 4 çizgi şeklinde ve tam sol alt köşede çatlak mevcut. Dokunmatik vs. sorunsuz, ekranda görüntü bozulması, kendi kendine basma veya hiç basmama benzeri sorun problem asla yoktur. Kullanım açısından da göze rahatsızlık vermemektedir. Ekranda yanlara kadar tam kaplayan kırılmaz cam mevcut olduğundan çatlağın ilerlemesi söz konusu değildir. Ayrıca tam koruma kılıf mevcut. Pil durumu, kamerası, hızı mükemmel, diğer tüm donanımları mükemmel şekilde çalışmaktadır. 4 GB Ram ve 64 GB Hafıza mevcuttur. Tek hat kayıtlıdır. 5-6 aylık cihazdır.
Sadece cihaz ve kılıf gönderilecektir.
Ufak da olsa her zaman pazarlık payı mevcuttur.
Kargo alıcıya aittir.

Ayrıca Redmi Note 5 PRO veya Redmi Note 7 / 8 ile takas düşünülür. Altı üstü konuşulur.

İyi alışverişler iyi forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

ALINIK Samsung NOTE 4 - NOTE 5

Merhaba
başlıkta da belirttiğim gibi Note 4 ve Note 5 almayı düşünüyorum.
cihazlar kusurlu olsa da olur yeter ki sorunsuz kullanılabilsin.
örneğin; ekranda çatlak var ama dokunmatik sorunsuz çalışıyor veya kasada yıpranmalar mevcut vs.sorun olmayacaktır.
yeter ki cihaz kullanılabilir olsun, şebeke gidip gelme, sim görmeme vs. gibi büyük sorunları olmamalı.
amaç yeni rom kurup cihazları yeni romlarla denemek, öncelikli amaç budur o nedenle yıpranmış olsa da farketmez.
Fiyatlar uygun olursa sevinirim, EN ÖNEMLİ KRİTER budur.
çok yüksek fiyatlı cihazlarla ilgilenmiyorum. Kutu fatura aksesuar vs. lazım değil. şarj aleti olması kafi.

not: Huawei Mate 8 ve Mate 9 da elinde olan ve satmayı düşünen varsa onlar da teklif sunabilir. Merak ettiğim cihazlardır.

herkese iyi forumlar iyi günler.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

Alınık Samsung J7 2016 (710f) Anakart

Merhaba
Alınık Samsung J7 2016 710f Anakart
sadece anakart lazım. yurtiçi kayıtlı olmalı.
teklifler pm den.
iyi forumlar.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Siyah S4 (i9500)

Merhaba
Başlıkta da belirttiğim üzere elimdeki S4 i9500 model cihazımı satmak istiyorum.
Çok fazla rom kuran, deneyen birisi olduğum için S4 i9500 modeline göre olan çıkmış romlar bitti şimdi sırada başka modeller var
Cihazın kutusu şarj aleti kitapçıkları flipcover kılıfı (kullanılmış) vs. mevcut. üzerinde cam ekran koruyucu takılı.
Benden önceki sahibinin kullandığı sürede ekranının üst ve sağ alt köşelerinde artık kavlama mı ne derler ondan oluşmuş. Onun dışında yan çerçevede bazı boya atmaları var ama çok çok kötü durumda değil zannımca. Donanım olarak hiç sorunu yok. ekranında çizik yok.
cihazın 2 adet yedek olmak üzere toplam 3 bataryası var, biri yan sanayi sanırım.
durum bu şekilde, düşünen olursa pm ile iletişime geçmesi rica olunur.
Fiyat olaran 330 TL düşünüyorum.
resimleri wassaptan gönderirim takas düşünenlere.

ayrıca
Elimde Ericsson T600 cihaz var, dun sim karti takip kullanmak istedigimde imei'sinin kopyalandigi ve kullanilamayacagini ogrendim.
Bu konuda ne yapabilirim? Yardim edebilecek arkadaslar ozel mesajdan lutfen iletisime gecebilir mi?

herkese iyi forumlar iyi alışverişler.
hoşçakalın.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

ALINIK GALAXY S1 (I9000)

ILAN BAŞLIĞINDA DA BELİRTTİĞİM GİBİ GALAXY S1 ( I9000 ) CİHAZ ARIYORUM.
SIRF YENI YENI ROMLAR DENEMEK ICIN ALIYORUM, SADECE TELEFON GORUSMESI YAPSIN YETER,
GARANTIYMIS FATURAYMIS KUTU ICERIGIYMIS LAZIM DEGIL CIHAZ VE ŞARJ ALETI OLMASI YETERLI, BIRAZ DA YUZUNE BAKILABILIR OLSUN TABI, IYICE KIRIK CATLAK PATLAK CIZIK OLMASIN.
BU NEDENLE MINIMUM FIYAT ISTEYECEKLER PM ILE ILETISIME GECSIN LUTFEN.
HERKESE IYI ALIVERISLER.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

schizophrein

İsim: Ahmed BAL
Katılım zamanı: 19 Eylül 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 28 Ekim 2020; 11:56:13
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
Serbest

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: INDIRIM - SATILIK THERMALTAKE CL-P0323D SONIC CPU SOĞUTUCUSU
Alıcı: muratcan444
Tarih: 10 Eylül 2009; 18:40:21
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu.güvenilir bir arkadaş
Genel Puan:      
Ürün: GIGABYTE EP45-DS5 ANAKART
Alıcı: cqrcqr
Tarih: 1 Aralık 2009; 18:40:05
Yorum:gayet ilgili ve güvenilir bir satıcı.herkez içi rahat bir şekilde alışveriş edebilir.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Eheim 1002 Pompa -- Su Soğutma Işlemci Bloğu
Alıcı: barhonda
Tarih: 24 Mart 2010; 18:52:39
Yorum:Yaptığım en iyi alışverişlerden biriydi.Paketleme için ayrıca teşekkür ederim.Ne dediyse o çıktı gü
Genel Puan:      
Ürün: INDIRIM -- RESIM EKLENDI - SATILIK - TAKASLIK LG OPTIMUS 7 E900
Alıcı: Orod-Dain
Tarih: 2 Eylül 2012; 15:17:41
Yorum:Güvenle alışveriş yapabileceğiniz birisi.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125