FORUM DIŞINA SATILDI

Msi rx 480 gaming x 8gb 550TL

Kartı 2-3 ay önce forumda referanslı bir üyeden 950 tl karşılığında aldım fakat bozuk geldi şahısa gerekli videoları ve arızayı anlatmama rağmende iade almadı malesef kazıklanmış olduk.

Kartın arızası furmarkta kendini belli ediyor testi sağlam şekilde geçemiyor siyah ekrana düşüyor ve yüksek fan devri açıyor başka benchmark programlarında sorun çıkmadı testlerin videolarını paylaşıcam.

Kartı bugüne değin kullandım gta5-lol-dying light gibi oyunlarda çok sorun cıkarmadı genelde ağır oyuna girdiğiniz vakit ısı değerleri normal gözükmesine rağmen biraz yüksek fan devrinde çalışıyor ve biraz randımanı düşük diyebilirim ( lol hariç bu oyunda sıkıntı yok) kart performanssız çalışıyor. Uzman değilim ancak kartı takar takmaz arızasının mevcut olduğunu hissedebilecek kadar bilinçliyim bence bu kart satılırken bu şekilde şeffaf olunmalıydı ve kimsenin hakkı yenmemeliydi fakat malesef yine mağdur olduk okadar senelik üye ve ref mevcut iken bu kartın arızalı olduğunu anlamamak imkansız ve zaten satıcı şahıs sonradan mesajlarıma görüldü bıraktı. Bu olayda art niyet barındığını rahatlıkla söyleyebilirim

Kart için orta bir fiyat belirledim ölü kartlar için adet fiyatına 150-250 yazıldığını biliyorum sanırım bu kartın sağlamının ederide max 900 civarı birşey yapar kart arızalı olmasına rağmen gündelik işleri yapabildiği ve iyi kötü oyun oynatabildiği için bu fiyatı yazdım alır tamir edersiniz veya yedek parça olarak kullanırsınız veya bu hali ile kullanırsınız size kalmış malesef kart hakkında hiçbir garanti veremiyorum arkasındaki garanti bantı duruyor ancak bir önceki kullanıcı tarafından biryerde bızıklattırıldımı bilmiyorum ben kendim herhangi bir tamirci ile vs görüşmedim. Msi servisi olan Servispointe yolladım belki tamir ettiririm diye ordanda garanti tarihi dolduğu için sadece arıza tespit ücreti için 180tl istediler onuda iptal ettim

Ürünün kutusu ve faturası mevcut

Yaptırmak istediğiniz farklı bir test vs olursa whatsapp üzerinden yardımcı olmaya çalışırım veya elimdeki oyunlardan anlık benchmark paylaşabilirim

Eft sonrası herhangi bir yere istediğiniz kargo firması ile yollarım veya bulunduğum yere yakınsanız elden deneyerekde alabilirsiniz

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

-
Kart forum dışına antalyadaki bir vatandaşa eskişehirdeki akrabası vasıtası ile elden satılmıştır, yardımcı olmak adına mesaj atan üyelere teşekkürü borç bilirim gerçekten sağolun

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

melo126

İsim: melih aydemirliol
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Kasım 2020; 4:35:45
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Sennheiser GSP 300 Gaming Kulaklık
Alıcı: q-_-tay
Tarih: 19 Şubat 2020; 21:21:17
Yorum:İlgili arkadaş, yardımsever. Ref gerçekten haketti diyebilirim.
Genel Puan:      
Ürün: Logitech F710 Wireless Gamepad
Alıcı: ozandegi
Tarih: 22 Şubat 2020; 14:11:48
Yorum:Gayet sıkıntısız rahat alışveriş oldu teşekkürler.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.047