FORUM DIŞINA SATILDI

Reeder a8i Quad Tablet (FİYAT DÜŞTÜ)

Dolap boşaltmaya devam ederken 2 3 senedir kutusunda bekleyen 8 inç Reeder tabletimi buldum.

Tabletin herhangi bir sorunu yok zaten çok az kullanılmış durumda. Kozmetik olarak 9.5/10 denilebilir. Ön yüzeyde herhangi bir çizik kırık vb. bir şey yok. Metal kaplı arka yüzeyde ufak bir iki tane ince kılcal çizik var fotoğrafta göstermeye çalıştım.

Orta seviyeye kadar oyun oynamak ve netflix, YouTube vb. multimedya için güzel bir tablet. Hdmi girişi sayesinde akıllı olmayan televizyonunuza da görüntüyü güzel bir şekilde aktarabilirsiniz.

Teknik detaylar için başlıkta belirttiğim marka modeli Google'da aratırsanız aradığınızı bulabilirsiniz. Teşekkürler.

Not: Kutu fatura mevcuttur. Cihaz Trabzon'da, önceliğim elden satış ama isterseniz sağlıklı bir şekilde kargolayabilirim.
Fiyat 400TL -> 350TL.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK - ASUS MeMO Pad 7 (ME176CX) Az Kullanılmış

Merhaba rafları boşaltırken en son 3 4 sene önce açıp kullanmış olabileceğim tabletimi farkettim. Boşuna duracağına satmak istedim. Ürün linkini aşağıya bırakıyorum. Son aldığı android güncellemesi 5.0.1. Tabletin herhangi bir sorunu yok. Çocukların oyun oynaması için ve youtube netflix vs. için gayet kullanışlı bir tablet. Kutusu ve faturası mevcuttur.
İstediğim fiyat 250TL ilgilenirseniz pm yoluyla ulaşabilirsiniz dilerseniz fotoğraf, video çekip gönderebilirim.

https://www.epey.com/ta...memo-pad-7-me176cx.html

SATILDI

Intel Core2Quad Q9300 Uygun Fiyat

LGA775'in en performanslı işlemcilerinden birisidir bilen bilir, yanında cooler master kaliteli soğutucuyu göndereceğim. İsterseniz Trabzon içi elden isterseniz kargo ile yollayabilirim. İstediğim fiyat 75TL'dir.

SATILDI

CODEGEN MX450 PSU

CODEGEN MX450 Watt psu satılıktır. Fazla kullanılmamış olup kutusu vardır. Fiyat 50TL. Kargo alıcıya aittir.
@Hellcast isimli üyeye satılmıştır.

SATILDI

Satılık Sapphire R7 250 Ekran Kartı

R7 250 lol csgo vb. oyunlar için ideal kartım satılıktır 150 tl fiyat
Sıfır linki:http://www.vatanbilgisa...dx11-2-ekran-karti.html

Kargoyu alıcı öder.

@Hellcast isimli üyeye satılmıştır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

daydreamer.

İsim: Mert Hacısalihoğlu
Katılım zamanı: 18 Ağustos 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 27 Ocak 2021; 2:47:19
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: GARANTİLİ ANAKART ARIZALI LG G4
Alıcı: formula2000
Tarih: 30 Nisan 2018; 14:02:11
Yorum:İyi bir alışverişti. Güvenilir bir arkadaş. Teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Intel Core2Quad Q9300 Uygun Fiyat
Alıcı: ioz
Tarih: 25 Haziran 2018; 20:24:35
Yorum:
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.094