SATILDI

g3258 + h81 + 2x2ram referans ilanı

seyfettindh nickli arkadaşa satılmıştır
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

H81 anakart+g işlemci+ 4 GB RAM 350 TL

Resimlerini gördüğünüz setlerden 3 adet satılıktır. Üçünü birden alana toplam fiyatı 75 lira indiririm. Bunun dışında herhangi bir indirim olmayacaktır. Pazarlık yapmaya çalışmayın lütfen.
İşlemciler:
1 adet G3220 1 adet g3258 1 adet g3240 İşlemciler stok fanlarıyla gönderilecektir.
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1858348/50aab976-422a-4768-bb9c-f2b1443e4de0.jpeg[/simag
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bir adet g3258li set seyfettindh nickli arkadaşa satılmıştır, bir adet forum dışına satılmıştır, 2 set kalmıştır. Ürünler sadece set olarak satılacaktır, başka türlüsünü teklif etmeyin. Yukarıda "pazarlık yapmaya çalışmayın lütfen" yazıyor. Bazı arkadaşlar halen pazarlık yapmaya çalışıyor. Lütfen laftan anlayın, ters konuşurum tadımız kaçar. Pazarlık yok pazarlık yok demektir. Fiyatı indirmeye yönelik her türlü çaba siz adına ne derseniz deyin pazarlıktır. Kargoyla da alacak olsanız elden de alacak olsanız ürünlerin fiyatı değişmeyecektir.


FORUM DIŞINA SATILDI

ACER XF240Q 1MS 144Hz Yükseklik ayarlı monitör 1100TL

2xHDMI 2.0, 1xDP1.2 girişi, adaptörü yok, (monitörün içinde yani) normal ac kablosu ile fişe takıyorsunuz.

DP standardı olan freesync var. Nvidia ekran kartı ile kullanırken giriş çıkışlarda flickering olmuyor. Black frame insertion desteği var (VRB diyor acer buna) bu fiyatlardaki monitörlerde genellikle yoktur bu. Üzerinde hoparlör yok. PIP/PBP var, hiç denemedim ama monitörün iki girişine verdiğiniz görüntüleri biri tam ekran biri köşede olacak şekilde yan-yana gösterebiliyor, gene bu fiyat segmentinde (bildiğim kadarıyla) olmayan bir özellik. Ha içerik üretmeyen birinin ne derece işine yarar orası tartışılır. İçerik üretenin de TN panelle ne işi var zaten. Yapmışken bunu da koyalım demişler herhalde. Black frame insertion gerçekten güzel bir olay ama.

Ürünü haftada bir 22 dakikayı geçmeyecek şekilde yorulmasın diye 60 Hz'de ve sadece video izlemek için kullasashfkjashdkjahs ahahahhahahahhahaha.

Birkaç aydır kullanıyorum, şahsen memnunum, 1440P'ye zıplayasım geldi. Garantisi devam ediyor 1.5 yıldan fazla kalmış olması lazım, yeni sayılır monitör. Ha bu arada ölü veya takılmış piksel yok, eski TNler gibi iğrenç renkli değil ama yanından yivinden bakmaya kalkarsanız renkler saçmalar. Yükseklik ayarı bu noktada gerçekten çok işe yarıyor, daha önce yükseklik ayarı sabit olan bir monitörde doğru düzgün renkler görebilmek için koltuğun üzerine minder vesaire koyup kendimi yükseltmişliğim vardır. Resim vs koymaya üşendim youtubedan bakarsınız nasıl monitör olduğuna. Almak isteyen arkadaşlara düz renkli (kırmızı yeşil beyaz falan) resimler atarım ölü veya takılmış piksel var mıymış kendileri de bakabilirler. Aslında üşendiğimden değil utandığımdan, masamın üstü tam bir mezberelik, ama üşendiğimden demekte bir beis görmüyorum çünkü toplamaya üşeniyorum sonuçta.

Bu arada pazarlık yapan bir insan değilim. Fiyatı düşürmeye yönelik her türlü çabayı pazarlık olarak görüyorum. Kargo ücreti size ait. Kod işinden anlamam, şayet kodla falan gönderim istiyorsanız kodunuzu kendiniz ayarlayacaksınız. Kendi kutusunda ve eksiksiz kutu içeriğiyle gönderilecektir.

Geçmişte sattığım bir monitörü kırıp aldıktan bir ay sonra falan utanmadan beni arayıp "aldığım andan itibaren monitörün panelinde böyle bir arıza vardı ben önceden sorun etmemiştim ama şimdi ediyorum, değiştirebilir misiniz" diye şansını deneyen bir tiğniyetsizle karşılaşmıştım. Okuyorsa o tiğniyetsize buradan selam olsun. Monitör narin bir ürün sonuçta, başına iş gelebilir. Bu tip durumların önüne geçmek için ürün satış amacıyla paketlenmeden önce bilgisayara takılıp düzgün bir şekilde çalıştığı ve herhangi bir noksanı olmadığı ispatlanacak ve bu süreç ürünün üzerinde bulunan seri no etiketi de görünecek şekilde kesintisiz olarak videoya çekilecektir. Ürün kargoya verilmeden önce alıcıya bu video gönderilecek, mümkünse youtube'da yayınlanıp buraya linki konacaktır. Ürün kargoya verildiği andan itibaren kargoda veya alıcının hanesinde ürünün başına gelebilecek her şeyden alıcı sorumludur. Bunu kabul etmeyen her türlü alıcı benden monitör satın almamakta hürdür.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

Simultane ve Ardıl çeviri hizmeti

Konferanslarınızı toplantılarınızı çeviriyorum, kabin partnerimi bulamazsanız o da var, ses şirketi bulamadınız o da var, yetmedi organizasyon şirketi de ayarlarız.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dükkan Sahibi Hakkında

AREryilmaz
 

 
İsim: Ahmet Refik ERYILMAZ
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2014;
Şehir: İzmir, Buca
Durum: Forumda
Son giriş: 1 Aralık 2020; 21:03:37
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
https://www.youtube.com/channel/UCl_Q8OJhWBzoTF8pj6Uo3zA?

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanı er1cann
Alıcı: er1cann
Tarih: 14 Kasım 2018; 18:21:20
Yorum:Gerçekten ilgili ve özenli arkdaş , öçok güzel kargolayıp gönderdi ürünü
Genel Puan:      
Yorum:Ürün tertemiz, satıcı arkadaş çok ilgili. Daha önce de alışverişlerim olmuştu. Güvenebilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: AMD FX 8350 400 TL i3 6100 650 TL/ Alınık 6700K-7700K
Alıcı: kestus
Tarih: 12 Aralık 2018; 12:39:44
Yorum:Güvenilir ve ilgili satıcı, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: i3 6100 referans ilanı
Alıcı: asker1695
Tarih: 25 Aralık 2018; 11:49:12
Yorum:Güzel bir alışveriş oldu..teşekkürler..
Genel Puan:      
Ürün: BÜYÜK İNDİRİM i3 6100 400 TL
Alıcı: hsncr
Tarih: 10 Ocak 2019; 14:05:45
Yorum:
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4]  [5]  [6

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR3
0.234