SATIŞTA

5.05 - KIRIK FAT/PARLAK KASA 500GB PS4 - 1300 TL

Öncelikle cihazda kol bulunmamaktadır. Kolu kendim kullanacağım için satmıyorum. Konsol + HDMI + güç kablosu verilecektir.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cihazın pozitif özelliklerini bir kenara bırakıp negatif özelliklerden bahsetmek istiyorum:

1- Cihazda X ve O tuşlarının yerleri değişik. Oyun içinde benim oynadığım oyunların hiçbirinde bu sorun olmadı, ama ana menüdeyken O ile onaylayıp, X ile çıkıyorsunuz. Tek fark bu. Buna da 1-2 haftada alışıyorsunuz. Benim için büyük bir olay değildi bu.

2- Cihazın fan ses seviyesi bazı oyunlarda biraz yüksek. Her oyunda olmuyor ama bazı oyunlarda fan sesi baya duyulur seviyeye geliyor. Bunu her ps4 satıcısı söylemez size, ben açık sözlü olduğum ve içimin rahat etmesi bakımından söylüyorum. Ciddi alıcılar ses seviyesinin ne seviyeye geldiğini daha yakından bilmek isterse wpden video çekip atabilirim. Ciddi alıcı değilseniz vakit kaybetmeme taraftarıyım.
Extra olarak bu fan sesinin sebeni konsolun kirli olmasından mı kaynaklanıyor yoksa modelin kendisi mi sorunlu bilmiyorum. İçini açıp temizlemedim hiç, belki temizleyince düzelir ama söz vermiyorum. Düzelmeyecekmiş gibi düşünün siz.

3- Garantisi ve fatura yok.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cihazı geçen yıl başka bir forum üyesinden almıştım fakat çok sık kullandığım söylenemez. Fan sesi de tabii ki bir sorun ama ben kulaklık kullanarak halletmiştim bu sorunu.
Cihaz ile ilgili sorusu olan, foto video isteyen arkadaşlar pm -> whatsapp yoluyla iletişime geçebilirler.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Son olarak, büyük bir oyun arşivim var. İsteyen arkadaşlara arşivimden oyunlar yükleyip öyle verebilirim cihazı.

Alışveriş istanbul içi elden(1 eylüle kadar burdaym), istanbul dışına alıcı ödemeli kargo olarak gönderilecektir.

SATILDI

850TL !! AZ KULLANILMIŞ GARANTİLİ 500GB XBOX ONE S + 1 saat kullanılmış KOL 850TL

Not: İndirim için atılan mesajlara dönüş yapılmayacaktır. Takas yoktur.
-----
Konsolun 2. sahibiyim. Cihaz az ve çok temiz kullanılmıştır, (hem ben hem ilk sahip tarafından, ilk sahibi tanıyorum). Kolu değişimden gelmiştir , 1 saat test edilip , kutusuna tekrar konmuştur. testten kastım da 1-2 oyun denedim sonra konsolu formatladım ve kutusuna geri koydum sıfır diye satsam yeridir yani.

Ürünün garantisi 12/12/19 tarihine kadar devam etmektedir
---
Garanti belgesi fiziksel olarak elimde yok. Lakin bu şart değil!
---
Garanti konusunda özellikle microsoft çok cömert bir firma , herhangi bir sorun olduğu zaman size 0 ürün gönderebiliyorlar keza şu an aldığım kolu bu şekilde aldım. Garanti belgesi fiziksel olarak olmamasına rağmen! içiniz rahat olması bakımından söylüyorum..

Ürün yanında güç kablosu ve hdmi kablosu da göndereceğim. Ürünün kutusu yoktur ama paketlemeyi sağlam yaparım.

Referanslarım var güven sorununuz olmasın , foto isteyenler pmden yazabilir, wpden görüşebiliriz

Fiyat kesinlikle sondur ve takas yoktur.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

AZ KULLANILMIŞ GARANTİLİ 500GB XBOX ONE S + 1 saat kullanılmış KOL 890TL

Cihaz az ve çok temiz kullanılmıştır , kolu değişimden gelmiştir , 1 saat test edilip , kutusuna tekrar konmuştur. testten kastım da 1-2 oyun denedim sonra konsolu formatladım ve kutusuna geri koydum sıfır diye satsam yeridir yani.

Ürünün garantisi 12/12/19 tarihine kadar devam etmektedir

Garanti konusunda özellikle microsoft çok cömert bir firma , herhangi bir sorun olduğu zaman size 0 ürün gönderebiliyorlar keza şu an aldığım kolu bu şekilde aldım. içiniz rahat olması bakımından söylüyorum..

Ürün yanında güç kablosu ve hdmi kablosu da göndereceğim. Ürünün kutusu yoktur ama paketlemeyi sağlam yaparım.

Referanslarım var güven sorununuz olmasın , foto isteyenler pmden yazabilir, wpden görüşebiliriz

Fiyat kesinlikle sondur ve takas yoktur.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

HAYVAN GİBİ UCUZ OYUNLAR -- YENİ OYUNLAR EKLENDİ 1.7.2018

11 TEMMUZ 2018 GÜNCELDİR

NOT: En az 20 tl değerinde oyun almanız gerekmektedir. Bu ücretin altı için kargoyla vs. uğraşamam.

10 adet oyun satıldı kalanlar aşağıdadır

GRAN TURISMO 5: 5 TL (kutusundaki cover & kitapçık falan kayıp. fotodaki kutuyla göndericem)

FIFA 11: 6 TL

YENİ EKLENENLER:

Battlefield Bad Company 2: 11 TL

CoD modern warfare 2: 16 TL

CoD modern warfare 3: 15 TL

CoD World at War: 15 TL

FIFA 12: 10 TL

FIFA 13: 9 TL

NFS Hot Pursuit: 14 TL

PES 2010: 8 TL

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

Epsilon

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: DARK SOULS 2 PSN HESAP 25 TL
Alıcı: mamy12
Tarih: 3 Eylül 2014; 23:10:08
Yorum:iyi bir arkadaş sorunsuz alışveriş teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Satildi - satilik bf4
Alıcı: ilkdostun
Tarih: 8 Ekim 2014; 15:53:26
Yorum:sıkıntısız bir alışveriş oldu. Arkadaş güvenilir.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK 320gb PS3 SLIM & 3 OYUN
Alıcı: i87
Tarih: 20 Mayıs 2015; 21:42:37
Yorum:sıkıntısız alışveriş. tavsiye edilir.
Genel Puan:      
Ürün: SONY Gold Wireless Stereo Headset 220 TL
Alıcı: owermars
Tarih: 31 Mayıs 2016; 16:39:07
Yorum:Çok iyi bir arkadaş.. Sorunsuz iletişimimiz ve alışverişimiz oldu.. Kendisine teşekkür ediyorum :)
Genel Puan:      
Ürün: satılık 10$ psn kodlu hesap- referans ilanı
Alıcı: AZRAILXX
Tarih: 19 Haziran 2016; 23:53:18
Yorum:Hızlı sorunsuz alışveriş
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078