FORUM DIŞINA SATILDI

ALINIK 4 ya da 8 GB Tek Modül DDR3 1600MHz RAM

@deyvidey hocamdan 8 gb ram alınmıştır. İlgisi için teşekkürler. İlan kapanmıştır.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 4 yada 8 gb tek modül olması şartıyla 1600mhz ddr3 ram arıyorum. Masaüstü bilgisayar için. Marka kingston olursa tercihimdir. HyperX,Fury,Blu vs. farketmez. 1600 mhz olması ve tek modül olması önemli. Elinde bulunan arkadaşlar buradan ya da pm yoluyla ulaşabilir. Ankara içi elden alışveriş tercihim ve önceliğimdir.

SATILDI

SATILIK MSI GTX750Ti Twin Frozr 325 TL

Kart @foxfox hocamıza satılmıştır. Güle güle,hayırlı günlerde kullansın. İlan kapanmıştır.

Merhaba arkadaşlar;
MSI GTX750Ti Twin Frozr ekran kartımı satıyorum. Şubat 2016 Hepsiburada'dan alınma. Temiz,sorunsuz. Kutusu ve faturası maalesef yok,attım. Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşatmadı,yorgun bir kart değildir,toplamda 4-5 ay oyun oynamak için kullanıldı,geri kalan zamanda bilgisayar sadece internet vs. için kullanıldığı için kart performans gerektiren bir duruma girmedi.
Oyun performansı oldukça iyidir, cs,lol,dota,gta5 vs. çok rahat,pubg'yi düşük ayarlarda oynatıyor.
Satma sebebim sistemi yükseltmek istemem.
Takas olarak 750Ti+nakit vererek 960,970,1050Ti ya da sizin teklif edebileceğiniz kartları alabilirim.
Takas haricinde istediğim fiyat 325 TL'dir. Ankara içi elden satış tercihim ve önceliğimdir. Buradan ya da özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

SATILDI

SATILIK Exper 1820 18.5' WideScreen 1360 x 768

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi uygun fiyattan,bir sıkıntısı olmayan,tertemiz, kutusu-faturası bulunmayan Exper 1820 18.5 inç monitörümü satıyorum. 2012 yılında alıp 1 yıl kullandım,daha sonra laptopa geçiş yaptığım için kullanılmadı. Masaüstüne dönüp yeni monitör aldığım için satılıktır. Ölü piksel,çizik,arıza vs. yok.
Önce kargo sonra havale şeklinde ya da Ankara içi elden teslim edebilirim.
Özellikler:
18.5 inç 16:9 widescreen
5 ms tepki süresi
1360x768 çözünürlük
DVI-VGA giriş.

FİYAT : SATILDI

SATILDI

199 TL / 28 KEY ! SATILIK STEAM HESABI 52 LEVEL-170 OYUN(CS:GO LE Prime+AA Oyunlar)

Başlıkta belirttiğim gibi main olarak kullandığım steam hesabımı monitör alacağım için satmaya karar verdim.
52 leveldir 80 adet rozeti vardır.En düşük 5 lv en boş oyunun rozet basma maliyetinin 2.5-3 lira olduğunu ve AA sınıf oyunların rozetinin olduğunu da dikkate alarak inceleyin lütfen. CS:GO rank LE,prime,200'e yakın wini var.2017 Madalyası var ve Hydra Jetonu Gümüş,görevleri tamamlanmış.
Diğer başlıca oyunları : Rainbow Six Siege,Rust,ETS2,Life is Strange,Mordor,Dead By Daylight vs.. Toplam 170 oyun vardır hesapta. Hiçbir oyundan engellenmesi yok,hile vs kullanılmamıştır,ticaret banı yok.
Diğer detaylara profilinden bakabilirsiniz.Sormak istediğiniz bir şey olursa pm yoluyla ulaşabilirsiniz. İlk maili iş ve eğitim ile ilgili mail olduğu için ilk mailini veremeyeceğim. Daha önceden forumda 25 civarı smurf hesap sattım bir sıkıntı yaşamadık,referanslarım mevcut.
ESEA,Faceit,CEVO,Pvpro vs. kaydı yoktur.

Fiyat : 199 TL / 28 Key takas olabilir.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK SMURF HESAPLAR MG2 LE

HEPSİ SATILMIŞTIR..

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

KASAP1910

İsim: Mert K***
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Eylül 2020; 21:47:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TP-LINK TD-W8961N SATILIR[0 JELATİNLİ KUTU]
Alıcı: blight33
Tarih: 29 Nisan 2016; 15:49:50
Yorum:Çok ilgili ve güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışver yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık MG1 ve MGE hesap/10 Winli/Key ile Takas Olur
Alıcı: Freakenstein
Tarih: 6 Temmuz 2016; 21:21:50
Yorum:Güvenilir, hızlı, iyi
Genel Puan:      
Ürün: Satılık MGE hesap/10 Winli/6 Key ile Takas Olabilir
Alıcı: hnakkr
Tarih: 7 Temmuz 2016; 14:03:03
Yorum:Çok yardımcı oldu kendisi dürüst bir insan
Genel Puan:      
Ürün: Logitech G230/22 Ay Garanti/Tertemiz/
Alıcı: wishlane
Tarih: 15 Ağustos 2016; 16:06:32
Yorum:Ürün denildiği gibi olması, temiz olması , ve arkadasın sıcaklıgı yetiyor insan :D
Genel Puan:      
Yorum:güvenli ve gayet hızlı alışveriş için kendisine teşekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.141