SATILDI

SATILIK 1 ADET TAM SÜRÜM PRIME HESAP

Merhabalar arkadaşlar,
elimde 1 adet tam sürüm hesap bulunmaktadır. Rankı aktif olmamaktan silinmiştir 17 rekabetçi wini vardır. Son rütbesi MGE'ydi. 1 wine rankı tekrar açılır.
Hesapta CS:GO'dan başka oyun bulunmamaktadır,toplam 30 saat CS oynanması vardır, pazar ve arkadaş ekleme kapalıdır,5 dolarlık harcamanız sonrası açılır.
Daha önce defalarca kez 0 sıkıntı ile hesap sattım referanslarıma bakabilirsiniz,sormak istediğiniz soruları buradan ya da özel mesajdan sorabilirsiniz.

Fiyat : 50 TL
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK Dark GTX Kasa + 450W Psu

Başlıkta belirttiğim gibi Dark Gtx kasa ve içinde dahili olarak gelen 450W Psu satılıktır. Kasa ve psu da herhangi bir sorun yoktur,yeni kasa ve psu almam nedeniyle satılığa çıkarttım. Kasanın içi temizlenmiş,paketlenmiş,psu son kez test edilmiş ve sorunsuzdur. Kasanın ön yüzünde eski bir stickerın izi duruyor,arka kısımda da gpu takma yerinde bir adet küçük çıkıntı var(bir sorun teşkil etmiyor,belirtmek için yazdım.). Bunlar haricinde kozmetik olarak iyi durumda. Ekleyeceğim fotoğraflarda görebilirsiniz.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Düşük bütçeli ve yeni sistem kuracaklar için uygun fiyat yazdım. İş görecek parçalardır,şu piyasada en dandik psulu kasalar 200-250 TL'den satılırken illa ki işine yarayacak arkadaşlar çıkar.
Psu ve kasanın linklerini ve fotoğraflarını aşağıya koyuyorum.
FİYAT: SATILMIŞTIR.
Öncelikli olarak kasa+psuyu satma niyetindeyim,tek tek satışa sıcak bakmıyorum. Tek satışta yalnızca PSU 75 TL, yalnızca kasa 50 TL'dir.
RGB fan,şerit vs. ile takas olur.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Öncelikle Ankara içi elden tercihimdir.(Milli Kütüphane ve civarından alabilirsiniz.) Kargo fiyatı büyük ihtimal çok tutacağından kargo karşı tarafa aittir fakat forum üzerinden indirimli kod satan arkadaşlardan kod alabilirsiniz,konuşulur..
Sormak istediğiniz her şey için özel mesajla ulaşabilirsiniz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PSU (Linktekinin aynısı,rengi beyaz): https://www.hepsiburada...og66EAQYASABEgI1sfD_BwE

Kasa: https://www.dark.com.tr/

Fotoğraflar:

SATILDI

PUBG Gift

Gift olarak steam hesabınıza yollanır.
Fiyat : 45 TL
Ödeme : Ziraat
Mesaj ya da buradan ulaşabilirsiniz.

SATILDI

PUBG Gift

1 adet steam pubg gift 45 TL !
Özel mesaj ya da buradan ulaşabilirsiniz.

SATILDI

SATILIK i3 4160

Merhabalar, sistemimde yükseltmeye gittiğim için işlemcim boşa çıkmıştır. Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşatmadı,tertemiz,stabil çalışıyor. Fotoğraflardan anlayabilirsiniz zaten. Akasa venom cpu fanı ile kullanıldı. Herhangi bir sıkıntısı,arızası vs. yok. Kutusu mevcut değil sadece işlemciyi ve stok fanı vereceğim,işlemciyi ve fanı uygun şekilde paketledim. Garanti süresi bitti.

Fiyat: @uc90tr 'e satılmıştır. Hızlı satılsın diye uygun tutuyorum,2.el kısmındaki işlemci fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ankara içi satış tercihimdir,onun haricinde önce havale sonra kargo şeklinde gönderebilirim. Referanslarımı inceleyebilirsiniz.

Sormak istediğiniz her şey için buradan ya da özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Cpu :

Cpu-Z programındaki görünümü :

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

KASAP1910

İsim: Mert K***
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Eylül 2020; 21:47:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: TP-LINK TD-W8961N SATILIR[0 JELATİNLİ KUTU]
Alıcı: blight33
Tarih: 29 Nisan 2016; 15:49:50
Yorum:Çok ilgili ve güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışver yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık MG1 ve MGE hesap/10 Winli/Key ile Takas Olur
Alıcı: Freakenstein
Tarih: 6 Temmuz 2016; 21:21:50
Yorum:Güvenilir, hızlı, iyi
Genel Puan:      
Ürün: Satılık MGE hesap/10 Winli/6 Key ile Takas Olabilir
Alıcı: hnakkr
Tarih: 7 Temmuz 2016; 14:03:03
Yorum:Çok yardımcı oldu kendisi dürüst bir insan
Genel Puan:      
Ürün: Logitech G230/22 Ay Garanti/Tertemiz/
Alıcı: wishlane
Tarih: 15 Ağustos 2016; 16:06:32
Yorum:Ürün denildiği gibi olması, temiz olması , ve arkadasın sıcaklıgı yetiyor insan :D
Genel Puan:      
Yorum:güvenli ve gayet hızlı alışveriş için kendisine teşekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.516