FORUM DIŞINA SATILDI

(SATILDI) CORSAİR SPEC 05 CC 550W GAMING KASA

-SATILDI-
20.08 2019 tarihinde alınmıştır. İçindeki donanım parçalarını sattığımdan 5 aydan beri boş şekilde durmaktadır.
Kozmetik olarak 8.5/10'dur. Cam kapağın dört adet giriş yerinden birinde hafif iç çatlak vardır, kapanmaya engel değildir.
Kasanın içerisinde;
-1 adet arka
-1 adet ön fan,
-1 adet 550w psu vardır.

20.08.2021 tarihine kadar garantisi vardır, yanında faturası verilecektir.

İstanbul içi elden teslim tercihimdir, şehir dışı için dereferanslı üyelere önce ödeme olacak şekilde gönderim yapılır. Forum üzerinde birçok parça, konsol sattım. Referanslarıma bakabilirsiniz.

TAKASA AÇIK DEĞİLDİR.

FİYAT: SATILDI

SATILDI

(SATILDI) PHILIPS 242V8 24 INC FHD IPS MONITOR

16.06.2020 tarihinde alınmıştır. Xbox One X ile kullanılmıştır. 4K monitore geçeceğimden satıyorum.
20 ay daha garantisi bulunmaktadır.

Kozmetik durum: 9/10'dur. Monitörü kullanmadığım zaman üzerine koruyucu naylon koyuyordum. Ekran üzerinde herhangi bir çizik, ölü piksel, çatlak, iç kırık vs.yoktur. Ürünü çok titiz kullandım. Test edebilirsiniz.

1 puanı ise fabrikasyon durumu sebebiyle kırdım. Şöyle ki ürünü aldığım günden beri, ekranın görüntü vermeyen kısımlarında (çerçeve ile ekranın arasındaki yerler) küçük küçük birkaç tane nokta var. Üretimden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ekran açıkken de kapalıyken de bu leke tarzı noktalar var. Oyun oynarken vs.dikkat çekmiyor ama ben biraz takıntılı olduğum için fark etmiştim. Bunun dışında görüntünün gittiği ekranda bir tane bile problem yoktur.

İstanbul içi elden teslim tercihimdir. Almadan önce test yapabilirsiniz. Şehir dışına ise önce ödeme olacak şekilde sadece referanslı üyelere gönderim yapılır. Kendi referanslarım da vardır, profilime bakabilirsiniz.

FİYAT: SATILDI
İLETİŞİM: PM

SATILDI

(SATILDI) AMD RYZEN 5 2600

Merhaba, 19.08.2019 harihinde Yukko üzerinden satın almış olduğum, anakarta takıldıktan sonra bir daha çıkarılmamış, pinlerinde herhangi bir sorun olmayan işlemcimi satın alacağım telefona kaynak yaratmak amacıyla satmaya karar verdim.
Şu ana kadar işlemcinin üzerine aşırı yük bindirecek işler (yayın, video edit, ağır oyunlar vs.) yapmadım.
Garanti devam etmektedir ve fatura mevcuttur.

Eski üyeyim. Forum üzerinden alışverişlerim oldu, referansım mevcuttur.
İlk önceliğim İstanbul'da elden teslimdir. Şehir dışındaki "referanslı" üyeler için ise önce ödeme, sonra ürünün gönderimi şeklinde bir yol izlemeyi tercih ediyorum.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi için PM

Fiyat: 750 TL

Edit: Aynı anda ekran kartının ilanını da telefon üzerinden verdiğim için fiyatı yanlış girdiğimi yeni fark ettim ( ve bir sürü mesaj gelince) bu sebeple fiyatı düzenlemek zorunda kaldım. Kusura bakmayın.

Ürün, eski yöneticilerinden @Önder AYDIN'a satılmıştır

SATILDI

(SATILDI) GİGABYTE B450M S2H ANAKART

Ağustos 2019'da Inventus üzerinden aldığım anakartı, telefon alacağım için satıyorum. Anakarta Ryzen 5 2600 işlemci takılmış olup bunun haricinde başka bir ekleme yapılmamıştır.
OC yapılmamıştır.
İstanbul içi elden teslim tercihimdir. Şehir dışına ise önce ödeme, sonra kargo olacak şekilde gönderim yapılır.
Forum'da uzun süredir üyeliğim bulunuyor, birçok alışverş yaptım ve referansım var. Bu sebeple referansı olanların yazmasını rica ediyorum.

Ürünle ilgili detaylı bilgiler için PM

Fiyat: 400 TL

Ürün, eski yöneticilerinden @Önder AYDIN'a satılmıştır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Dream Machine

İsim:
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Mart 2021; 21:16:02
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (SATILDI)
Alıcı: nightmare.11
Tarih: 8 Nisan 2019; 20:51:23
Yorum:ilgili ve güvenilir bir satıcı ürünü ile ilgili her türlü detayı eksiksiz olarak belirtti sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: (SATILDI) AMD RYZEN 5 2600
Alıcı: Önder AYDIN
Tarih: 3 Haziran 2020; 16:42:25
Yorum:Dürüst alışveriş için teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: (SATILDI) GİGABYTE B450M S2H ANAKART
Alıcı: Önder AYDIN
Tarih: 3 Haziran 2020; 16:43:16
Yorum:Güzel alışveriş oldu ilgili bir aradaş teşekkürler alışveriş için.
Genel Puan:      
Ürün: (SATILDI) MSI ARMOR RADEON RX570 4GB OC EDITION
Alıcı: jackal___61
Tarih: 3 Haziran 2020; 19:27:46
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: (SATILDI) XBOX ONE X GOLD RUSH EDITION
Alıcı: constantine1982
Tarih: 28 Ekim 2020; 16:23:03
Yorum:Arkadaşın belirttiklerinin dışında cihazda bir problem görmedim. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz ilgili dürüst bir arkadaş.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109