Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Akasa Venom 240mm sıvı soğutucu

2 yıla yakın bir süredir kullanmış olduğum ve 25 Eylül 2017 tarihinde teknobiyotik.com üzerinden alınmış olan Akasa Venom A20 (AK-LC4002HS01) sıvı soğutucusunu satıyorum. Kutu içeriği tamamen duruyor, Ryzen AM4 kiti de var. Zaten Ryzen 7 1700 ile kullanıyordum. Eksiksiz teslim alacaksınız. Fotoğraflarını da ekledim. Zaten hali hazırda sistemde takılı bulunmakta ve soğutucuyu kullanmaktayım. Antalya içi elden elden teslim edebilirim. Diğer şehirlere önce havale daha sonra kargo ile yollayabilirim. Kargo ücreti alıcıya aittir. Pazartesi gününden itibaren istediğiniz kargo şirketi ile kargoya verebilirim.

Fiyat: 250 TL + Kargo ücreti
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Fx6300+Ga-970a-ud3p+8GBCL9DDR3 ve dahası

Ryzen sistem kurmak istediğim için şuanki kullandığım işlemci+anakart+bellek kompozisyonunu satıyorum.

İşlemci: AMD FX-6300 Kutusu var ve stok soğutucusu duruyor. Stock soğutucuyu hiç kullanmadım ve performansı iyi değil diye biliyorum.

Ankart: Gigabyte GA-970A-UD3P Kutu içeriği tam olması lazım. 3 Adet SATA kablosu, I/O Shield (ayna). Kutusu var.

Bellek (RAM): 2 x 4 GB DDR3 CL9 Corsair Buradan ikinci el aldım. Muhtemelen ömür boyu garantilidir. Kutusu var. Mesajlara bakarsanız kimden aldığımı görürsünüz.

İşlemci Soğutucusu: Thermalrigh Ultra-Extreme Black Edition
AMD3+, LGA1366, LGA775 vs vs. Bütün klipleri ile beraber yollayacağım. Maalesef LGA1155 ve güncel soketleri destekleyen herhangi bir kit bende yok. Ama internette bulabilirsiniz muhtemelen. Kutusu yok. Ayrıca bu işlemci soğutucusu 165mm yüksekliğinde. Alacak kişiler lütfen buna dikkat etsin. Sonra kasama sığmadı bu benim vs muhabbetler olmasın. Kimse mağdur olmasın.

İşlemci Soğutucusu Üzerindeki Fanlar: Enermax UCTB12 2 tane Bu fanları ABD'den getirttim. İddaa ediyorum, çalıştıklarını duyamazsınız ama çalışıyorlar. :) Aynı sebepten dolayı da performansları iyi düzeyde değil. Kutuları yok.

Kasa Fanları: Cooler Master JetFlo 120mm 2 tane Beyaz LED. Bunları kasam için almıştım ama pek memnun kalmadım açıkçası. Kutu içeriği tam. 2 tane. Yalnız kutunun bir tanesinin kenarını açarken yırttım. Garantileri var.

Termal Macun: Xigmatek Freezin Point G4718 İçinde fazla fazla var. 2 defa falan kullandım sanırım. En az 6-7 defa kullanıcak kadar olması lazım.

RAM ve JetFlolar haricinde ürünlerin garantileri yok.

Sistem şu an kullanımda, bundan dolayı da parça parça resim atamam. Ama isteyen olursa kasa içerisinin fotoğrafını atmaya çalışırım. Zaten parça parça satma gibi bir niyetim de yok açıkçası.

Bütün hepsine istediğim fiyat: 650 TL + Kargo (30 TL civarı tutar herhalde)

Antalya'da olursa elden de teslim ederim. Hatta denemek isteyen olursa evime misafir olup test de edebilir.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Stu.

İsim: Gökhan Yücel
Katılım zamanı: 29 Haziran 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Eylül 2019; 15:14:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Akasa Venom 240mm sıvı soğutucu
Alıcı: TCyasaamac
Tarih: 1 Temmuz 2019; 10:09:09
Yorum:cok temiz kullandığı sıvı soğutmayı aldım son derece güvenli tavsiye ederim
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203