SATIŞTA

750 liraya kadar tertemiz alınık faturalı kutulu G2

pm den ulaşın arkadaşlar. 1 hafta için ist içi elden alınıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

satilik uygun tertemiz galaxy mini s5570i (120-->100lira)

selamlar arkadaslar. tertemiz sorunsuz tas gibi telefonumu satiyorum.

yanlari yesil arkasi ve onu siyahtir. ufak kibar bir telefondur. watsapp facebook gibi asgari uygulamalari seri bir sekilde kullanmanizi saglar. donma kasma vs sornlari da yoktur. tamir gormemistir.

sarji 2 gunu yogun kullanimda cikarmaktadir.

fiyat sondur. fotografini yarin ekleyecegim. metro metrobus ulasan her bolgede elden teslim yapilir.

hayirli satislar. herkese iyi forumlar.(telefoncularda 200 250 liraya satiyorlar. burdan ihtiyaci olan birilerine gitsin istiyorum)

lesi cikmis tellerle kiyaslamayin.

ne dediysem odur. parami kaybederim serefimi kaybetmem.pazarlik sunnettir...

hayirli forumlar.

FORUM DIŞINA SATILDI

Lumia cihazlarla Takaslık S4 ZOOM c1010

Sadece istanbul içi takastır. elden takaslanacaktır. herşeyiyle sorunsuz cihazdır. kutu fatura mevcut değildir ben de bu şekil aldım. istanbul içi bir yerde oturur çay içer telefonları inceler takası gerçekleştiririz.

takaslık fiyatım 600 liradır. Cihaz beyaz renkli tamamen sorunsuzdur. çalışmayan herhangi biryeri yoktur. kamerası mükemmel ötesidir.(Bence)

üst alt konuşulur. resim ekleyemiyorum şu an ofisteyim. istendiği taktirde eklerim. gebze kartal pendik maltepe kadıköy sirkeci eminönü gibi yerlere gelebilirim.

kozmetik olarak 10 üzerinden rahat 9 alır. ekranda çizik bulunmamaktadır. ekran jelatinlidir. kendisi de kılıfla kullanılmıştır. cihaz 6 aydır bendedir.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

İstanbul Satılık ya da Takaslık Beyaz İphone 4 sorunsuz 480 lira (Fotolu)

Arkadaşlar evden dışarı çıkarılmadan kullanılan (eşim tarafından) 2 senedir sorunsuz olarak kullandığımız telefon satılık ya da takaslıktır.

İstanbul içi ortak bir yerde elden verilecektir. Sonra kargoyla istemeyin, önce kargo sonra havale gibi saçma sapan tekliflerle hiç gelmeyin.

Elden verilecektir. Sonra şurası şöyle burası böyle gibi münakaşa ya da muhabbete girmek istemiyorum.

Akrabamdan almıştık zamanında. Kutu fatura yoktur. Yurtdışından getirilmiş yolcu beraberi pasaport kayıtlıdır. Ömür boyu kalıcıdır yani kaydı. Tamamen sorunsuzdur. Bütün donanımıyla taş gibidir.

Yanında orjinal şarj makinesi kablosu ve orjinal iphone 4 arka geçmeli metal kılıf ve yan sanayi kullanılmamış beyaz renk cüzdanlı kılıf ile gönderilecektir.

Ekranda ve arkasında kılcal çizikler bile yoktur. Sadece metal çerçevede birkaç minik kılcal çizikler bulunmaktadır. Derin darbesi va yoktur. Önlü arkalı jelatin ile kullanılmıştır. Şu buff diye geçen kırılmaz jelatin vardır üzerinde

İos 7.1.2 yüklüdür. Normal kullanımda 2 günü çok rahat çıkarıyor. Aktif sıkı kullanımda 1 günü çok rahat geçiriyor.

resimleri bir türlü büyük ekleyemedim. telefon çok temizdir

Satılık nakit fiyat: 480

Takaslık Fiyat : 520 liradır.

Pazarlık sünnettir.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

knaqsikoloph

İsim: eşref öztürk
Katılım zamanı: 16 Haziran 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Nisan 2017; 15:55:06
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Takaslık Nokia Lumia 920 (32GB)
Alıcı: srdrsym44
Tarih: 10 Kasım 2015; 12:29:21
Yorum:Keyifli ve sorunsuz alışveriş oldu İbrahim hocama teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078