SATIŞTA

Samsung Note2 (Titan Gray) icerigi okuyun lutfen. Satılmıştır

Selamlar arkadaşlar. 1 yıla yakın bende aktif kullandığım samsung galaxy note2 cihazım öncelikli satılık veya takaslıktır.

Sizin maliniz ya da paraniz degerli bizimki degil. S3minilere 400 yazanlar var forumda. Adam s3 e 550 yazmis 50 lira fark veririm demis. Siz 1 numarasiniz maliniz altin.size kalsin.bana bulasmayin. Yazmayin teklif etmeyin. Alacam deyip 3 gun oyalamayin.

500 olsun kargo senden gibi utopik yaklasimlarda da bulunmayin. Mal bende para sizde.sorun yok.

Kargo ile ptt ile kapida veya bacada odeme yoktur. Elden istanbul ici verilecektir.

Telefonum taş gibidir, arızası sıkıntısı sorunu yoktur ve hiç tamir görmemiştir. benden evveli de bayan bi arkadaşımda idi ondan satın aldım. ondayken de tamir görmemiştir.

Piyasadaki toplama kaçak g*tü başı ayrı oynayan spotlarla bir tutmayın. Tr cihazıdır.

Velhasıl ekranında cam jelatin vardır. öncesinde de normal jelatinle kullanılmıştır. Sağ ve sol üst köşelerinde kenarlık soyulması demeyelim de ufacık boya atması vardır. kalanında ise hiç yoktur. kronik samsung soyulması ama bana kalırsa başka birinde olsaydı bu cihaz soyulmalardan belki de bahsetmezdi bile. çok az çünkü.

bataryası 1 günü bana çıkarıyor. yoğun kullanımda. şu aralar bi oyuna sardım hatta 2 saat oynuyorum akşama yakın. yatarken şarja takmıyorum anca sabaha.

Ekranda cizik ezik vuruk yoktur kesinlikle.

(fotoları akşama eklemeyi planlıyorum.isteyene watsaptan atabilirim)

Fiyat:600

herkese hayırlı satışlar.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Takaslık Nokia Lumia 920 (32GB)

Selamlar. Telefonumu aktif olarak kullanmaktayım. Kozmetik olarak 10/8 rahat alır. Kronik flaş problemi vardır. Ben aldığımda da flaşı çalışmıyordu. Benim gibi flaşı onemsemeyen alır kullanır. Canavar gibi makinedir. İşim gereği bir program dandroidde çalıştığı için bu efsaneden uzulerek veda ediyorum.

Belirttiğimin dışında hiçbir aksaklığı problemi yoktur. Mat siyah renklidir. 32 gb olan modeldir.

İstediğim fiyat 250 kiradır. Bu fiyata lumia 520 ler dolu heryerde. 7 aydır kullanıyorum. Daha hiç yarı yolda bırakmadı ne olursa olsun. 1 gunu ful dolu dolu çıkarıyor bataryası. İki uç kere kullanılan kılıfı da hediye edicem. Ekran jelatini vardı geçenlerde kaldırdım eskimişti artık. Resimleri de kısa surede ekleyeceğim.

Hayırlı alışverişler

SATIŞTA

Satılık Eski Nostalji Cihazlar. Fiyatlar Güncellendi

Selamlar arkadaşlar.

Her biri ailemin eşimin dostumun zamanında sıfır alıp ilk elden kullanılan aile içerisinde el değiştirmiş cihazlardır. kısmi sorun olanları belirttim.

Nokia 6610i

Bataryası 1 günü çıkarıyor. Çalışmasında herhangi bir sorun yok. sadece mikrofon bazen sesi iletmeyebiliyor.ön kapağı çıkarılıp alt kasa vidaları sıkıldığında düzeliyor.Lakin bir zaman sonra yine aynı sıkma işlemi gerekebiliyor. (Benim için sorundur.4 5 günde yapıyor.Üç kuruş için yalana gerek yok, ne varsa onu yazıyorum)

30--->20Lira
---------------------------------------------
Nokia 6600s

Bataryası 1 günü çıkarır daha fazlasını da verebilir. Hiçbir programsal donanımsal sorunu yoktur. sadece üst kasada NO/BACK butonunun düğmeleri kopmuştur. Velhasıl 5 10 liraya ön tuşlar değiştirilip sorunsuz bir cihaz haline gelebilir. Ki alt flexdeki düğmeler sağlam kalem ya da tırnakla basılıyor.Ses gelişinde gidişinde kamerasında vs hiçbir sorun yoktur.

hediye edilmiştir.
---------------------------------------
Nokia 6600

Bataryası yan sanayi olup 1 günü çıkarır mı bilemiyorum ama bana kalırsa çıkarır. aralıklı zamanlarda kullandığımda 4-5 saatlik tecrübeme dayanarak bataryası iyi gidiyor diye 1 günü çıkarır diyebilirim. Bu cihazda da hiçbir sorun yoktur. sesinde soluğunda tutup bütün özelliklerini saymama gerek yok sonuçta cihazda bir sorun yok. olsa idi yazardım.

50---->40Lira
-------------------------------------

BlackBerry 9800Torch

Bataryası çok iyi. 2 günü çıkarır. Yalnız telefonda şöyle bir sorun var, alt klavye kısmı çalışmıyor. klavyede fiziki sorun yok.Alt kısım ile üst kısım arasında flex varmış onun değişmesi gerekiyormuş. İstanbulda telefoncu 55liraya değiştirebileceğini söylemişti. yaptırmadım. hatta 2.hattım takılı cihazı güncel kullanıyorum. alt klavye sorunu hariç her donanımı her kısmı sorunsuz çalışmakta. Zaten ekranı dokunmatik. klavye çalışmıyor ama msj atarken zaten ekrana klavye kapalı diye sanal klavye çıkıyor. ordan da msj atabilir yazabilirsiniz.

60---->50Lira

Fiyatları gayet makul tuttum. Bu cihazlara kapak takıp katbekat pahalı satabilirdim. Lakin ihtiyacım ve zamanım yok.İhtiyacı olan alsın sorunsuz kullansın.Ben 6 aya yakındır 9800 ü bile klavye kısmı çalışmadan çok rahat kullandım.hala da kullanıyorum. varın siz düşünün.

İşim gereği cihazları elden teslim edebilir miyim?Bakarım müsait olursam yakınlarda olursanız olabilir. gerisi önce ücret havale edilir.yarım saat içerisinde şirket kargosu görevlileri aracılığla hemen kargolanır. Cihazların imei vs herşeyi orjinaldir hatta kapakları bile orjinaldir.(6610i hariç,orj kapağı da çizik diye odamda çekmecede duruyor..onu da gönderebilirim)Dediğimin dışında cihazda sorun yoktur.Geri iade almıyorum.Baştan belirteyim.30liralık cihaz için ahiret soruları sormayın.neyi varsa yazdım zaten. kargo ücretleri duruma göre karşılayabilirim. Hepimiz insanız sonuçta.Kati kuralım yok.

Herkese hayırlı alışverişler. Pm den ulaşırsanız kısa sürede cevaplamaya çalışırım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Temiz sorunsuz Galaxy Ace (75 lira)

Elimde 2.hat için kullanmakta olduğum ace telefonum satılıktır. 10 üzerinden kozmetik olarak 7 alır. çerçeve soyulması ve ekranda kılcal çizikler vardır. Yaşına göre herhangi bir sorunu yoktur.

Çalışmayan içbir zımbırtısı yoktur. şarjı az gidiyor diye yan sanayi batarya aldım. 1 günü çok rahat çıkarıyor.(3 4 saat telefon görüşmesi ile)

pazarlık yoktur. kargo bana aittir. keyifli alışverişler diliyorum. hayırlı forumlar.

takas olabilir.(işime yarayan herhangi birşeyle)

orjinal şarj aleti ile birlikte verilecektir.

Fotoğrafları gün içerisinde eklenecektir.

FORUM DIŞINA SATILDI

300 Liraya Kadar Alınık Telefon(Acil) marka model farketmez

ist içi kutu fatura olursa olur olmazsa önemli değil. temiz sorunsuz cihaz aramaktayım. c tesi günü en geç elden almak istiyorum. marka model farketmez

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

knaqsikoloph

İsim: eşref öztürk
Katılım zamanı: 16 Haziran 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Nisan 2017; 15:55:06
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Takaslık Nokia Lumia 920 (32GB)
Alıcı: srdrsym44
Tarih: 10 Kasım 2015; 12:29:21
Yorum:Keyifli ve sorunsuz alışveriş oldu İbrahim hocama teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125