SATIŞTA

Satilik ufak kusurlu s7edge (1300lira)

Elimden dusurup camini catlattigim ve de sorundus olarak kullandigim s7 edge satiliktir. Yurtdisindan getirtip yazilimla kaydettirdigim gold 32gb cihazim para lazim oldugu icin satiliktir. Resimler watsaptan atilacaktir. Sol alt kosede cam catlagi var. Dokunmatiginde ve ekran goruntusunde kesinlikle bi deformasyon yoktur. Camini 300 liraya tahtakalede yapiyorlar. Sarji canacar gibi gidiyor. Normal kullanimda 2 gun yogun kullanimda 1 gunu dolu dolu cikariyor.

Orjinal kulakligi ve sarj cihazi ile verilecektir.

SATIŞTA

Satilik Takaslik Samsung Galaxy Note Edge

Selamlar. 6 ay once sifir aldim. Ciziksiz tertemiz aorunsuz.

60 lira verdigim ustunde nano bilmemneli ful body denilen bi kalin jelatin var. Ekran cizigi birak toz bile yok. Cihaz 10 ustunden 9.5 alir.

Beyaz 32 gb galaxy note edge. Oncelikle takas niyetim var. Iphone 6 s6 edge vs olabilir.

Ustune para alabilecegim cihazlarla da olur.

Kutusu icerigi tam. Faturasini muhasebeciye verdim. Bulamayabilirim faturasini kimlik fotokopisi vs isterseniz veririm.

1300 lira nakit fiyati
1500 lira takas fiyati.

SATIŞTA

Minik Nokia Buyuk Nostalji. (Fotolu İlan)

40 liralık cihaz için ahiret sorusu cevaplamaktan sıkıldım. Satış iptal edildi. Birisine hediye ederim daha iyi

FORUM DIŞINA SATILDI

İstanbul İçi Satılık Iphone 5 32GB(Beyaz) Resimli İlan

Selamlar arkadaşlar,

Severek kullandığım telefonumdan sıkıldığım için satmaya karar verdim.

Çalışmayan hiçbirşeyi yoktur. Temizdir. İlk elden bi bayan akrabam almıştı ben de ondan 2.el alım.yaklaşık 2 senedir bende. Yurtdışından alındı ömür boyu pasaport kayıtlı.

Kronik çerçeve aşınmaları vardır. Telefon eğik bükük yamuk değildir. Metal kılıflar sayesinde yanları sıyrıktır.

Takas olabilir. her türlü takas olabilir. Teklifler pmden.

Öncelikle satış ist içi anadolu yakası heryerine gelir buluşuruz ortak biryerde.

kutusu vardır. kulaklık yoktur. Orj şarj aleti yan sanayi kalbosu vardır. bunlarla birlikte verilecektir.

Telefonum 32GB Modelidir.

Üzerinde Ön/Arka koruma sarı renkli cam vardır. Yine sarı renkte Bumper ile kullanıyorum. bunlar da üzerinde.

Bataryasını 7 8 ay önce 120 liraya kadıköyde değiştirtmiştim. bataryası 1 günü çıkarıyor. gece sabaha kadar şarjda duran akşama kadar elden ele gezmiş bir telefon değildir.

Icloud veya kilitli iphone değildir. Kendi verilerimi siler formatlar dener elden verirken inceler bakar öyle veririm. (Alırken de çok incelerim satarken de, para kolay kazanılmıyor)

Kozmetik:10/7 alır.

Fiyat:650 (Yerine göre kargoyu karşılarım.)

Resimleri:

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satılık/Takaslık Iphone5 32gb(beyaz) Sadece İst içi Elden (kutu ve aksesuarları tam)

Satıştan vazgeçildi. Silinebilir

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

knaqsikoloph

İsim: eşref öztürk
Katılım zamanı: 16 Haziran 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Nisan 2017; 15:55:06
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Takaslık Nokia Lumia 920 (32GB)
Alıcı: srdrsym44
Tarih: 10 Kasım 2015; 12:29:21
Yorum:Keyifli ve sorunsuz alışveriş oldu İbrahim hocama teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141