Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

logitech g933 kablosuz kulaklık. super fiyattt

arkadaslar yedekde bulunması icin almiş oldugum g933 ü paraya ihtiyactan uygun fiyata satışa cıkartiyorum. urunu kullanmadım 1 2 defa kullanmısımdır. normalde kigston hyperx kullanıyorum g933 um yedekde duruyor.ürün tertemizdir. ilgilenen kişiye kutusunda duran urunun resimlerini de whatsapp uzerinden atabilirim.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

alınık c920 veya c922 pro kamera

sıfır olucak varsa garanti .kutusu hic acılmamiş olucak.c920 icin en fazla 350 lira verebilirim. 922 icin konusuruz.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Tracklr 5 + Track Clip PRO sıfır

arkadaşlar ürün amazon.com dan alinmiştir.1 2 defa meraktan dolayı denenmiş ve kutusuna koyulup kaldırılmıştır.ürün pro versiyonudur. hem kulaklıga takılan aparatı (+ Track Clip PRO) hemde sapkaya takılan kablosuz algılayıcısı vardır.ürün altta linkini verdigim urundur. istedigim fiyat 1000 tl dir.
ürün türkiye de pro versiyonu 1700 tl ye pro olmayan versiyonuda 1500 tl ye satılmaktadir. ben pro modeline yani en dolu versiyonuna 1000 tl istiorum.

https://www.amazon.com/...e_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

SATILDI

Sıfır ASUS PG 279Q 2k 165 hz G SYNC İPS PANEL FİYATI DÜŞTÜ ( RESİM EKLENDİ)

NOT: Arkadaşlar ürünü satmak istiyorum.ürün sıfır kutusunda duruyor. dolayisiyla cok ciddi bir fiyat indirimine gidiyorum.3500 tl den 3000 tl ye dusuruyorum. daha da hic bişey yapmam.satılmazsa 2 monitor olarak kullanıcam.bu fiyata da forumda sıfır satıldımı bilmiyorum.birazcik takip ederseniniz sıfırını 5700 6000 civarinda satiyorlar.

arkadaşlar bir kac ay once amazon.de den aldıgım amazon tarafından 2 yıl garantili faturalı ürünümü 3 monitor yapmak icin almiştim.ancak hem cok maliyetli hemde masam uygun olmadıgı icin cok uygun fiyata satmaya karar verdim.ürünsuan kutusunda dolabımın ustunde duruyor bir kac güne kadar resimde ekliyeceğim .

arkadaşlar monitorde 1 adet cercevenin üst kısmının hemen dibinde ölü piksel vardır.(canlı değil ölü.renk değiştiren ölü piksel degildir.sadece beyaz da gozukur.diger renklerde kayboluyor)ölü pikseli gore bilmeniz icin panelin dibine burnunuzun ucuna varacak kadar yaklasıp gorebilirsiniz ancak.
diger konuda ips panel oldugu icin her ips panelde oldugu kadar hafif sag koselerde cok az işik sizması vardir.lütfen kimse ips panel olupda sıfır ışık sızması olan monitor aramasın.oyle bir dunya yok.cok takıntılıyım sıfır ısık sizmasi isterim diyorsanız başka monitorlere bakmalısınız.

arkadaşlar fiyatımı super bir fiyata koyuyorum.3000 tl istiyorum.bu fiyatida 1 adet nerdeyse gözükmeyen ölü piksel den dolayi benim 4000 tl nin uzerinde bi fiyata aldigim icin kırıyorum.kırşehir cevre illerde oturan arkadaşlara veya ankarada oturan arkadaşlara elden teslim eder kurar verebilirim.lütfen referanslarımı baz alın ve okuyun.kimseyi bugune kadar ne kandirdim ne dolandırdım nede alengirli işler cevirerek ilan actım.bende yalan yok.yukarda dogrusu neyse yazdım zaten.

monitorun kalitesine gelince araştirmaci olan bilenler bilir.hala bu kalitede net goruntu veren bir monitor yok.urunum kutusunun icinde kopuklerinin icinde yatıyor.cok acil resim isterim ciddi aliciyim diyenlere whatsapp uzerinden resim atarım aksam eve gidince.

lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.hele hele komik rakamlar (3500 tl ye 2000 tl veririm gibi adamın beynine kac sıcratan yorumlar atmayın:) )bu fiyata 3 yıl kullanılmış panelleriin ilk gunku canlılıgı gitmiş urunler koyuyorlar benim ürünüm sıfırdır.

istediğim fiyat sondur 3500 tl dir.

SATIŞTA

Columbia Men's Watertight II 100 de 100 su gecirmeyen yağmurluğu RESİM EKLENDİ

arkadaşlar amazon.com dan aldığim ancak yanlış beden aldıgım 2 xl dünyada sadece bir kac markada olan cok ozel bir kumaştan yapılmış 100 de 100 yağmur gecirmez yağmurlugumu satıyorum. türkiye de sizde magazalardan bakabilirsiniz 700 tl den aşağı yok ben bunu 400 tl den satıyorum. ben 500 tl bir fiyata almiştim.ürünün ayrıca yuzde 95 rüzgar kırma ozelligide vardir.yani dısardan iceri hava gecirmez.muthiş rahat ve kullanışlı bir ürün.kumaşı cok ozel bir teklonoji ile yapılmış.bunu giyip dusun altına bile girin.1 damla bile su gecirmiyor. ürünün linki alttadır.

dip not: arkadaşlar rica ediyorum tr de 700 tl ye satılan amazon.com dan 500 tl ye alinan yağmurluk icin 200 tl 300 tl vereyim gibi kendince akıllı benim icin komik rakamlar söylemeyin.ürünüm sıfır goruldugu gibi.koydum dolapta duruyor.parası olan gitsin avm lerde colombia nin mağazası var bulabilirse 700 küsür tl bayilsın.bulamazsa amazon.com dan cebinden 100 150 tl daha fazla vermek isteyen varsa amazondan alsın.rica ediyorum lütfen.benim fiyatım budur.

https://www.amazon.com/...efcb9b14dad7&th=1&psc=1

https://www.columbia.co...k-yagmurluk-23938/siyah

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

hsngencer

İsim: hasan gencer
Katılım zamanı: 8 Nisan 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Ekim 2019; 16:12:01
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
esnaf

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK aliminyum ızgara fan filtresi 12 cm lik
Alıcı: 7Mhz
Tarih: 24 Haziran 2009; 14:27:24
Yorum:Çok iyi bir arkadaşımız ve çok güzel bir alışveriş. Teşekkür ederim dostum.
Genel Puan:      
Ürün: sıfır satılık cooler master kasa fanı 12 cm lik...(hediyeliii)
Alıcı: alitopal
Tarih: 25 Haziran 2009; 10:16:54
Yorum:Kesinlikle Kusursuz Bir Satıcı.İlgi Ve Alakasından Ötürü Çok Teşekkürederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CREATIVE SB Audigy Value 7.1 24-Bit Ses Kartı(sıfır)30 tl.
Alıcı: BeFeD
Tarih: 28 Haziran 2009; 21:21:07
Yorum:ilgili satıcı sorunsuz alışveriş...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK COOLERMASTER 600W PSU.UYGUN FİYAT.
Alıcı: hiickimse
Tarih: 28 Haziran 2009; 21:35:07
Yorum:Hersey cok güzeldi , teşekkürler , guvenilir temiz bir abimiz.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK nanoxia fan 2000 devirli faturalı garantili
Alıcı: maknc
Tarih: 8 Temmuz 2009; 15:46:07
Yorum:Satıcı güvenilir bir arkadaşımızdır gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz kendisi ile bi so
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.258