SATIŞTA

SATILIK Thrustmaster T3PA PRO Ayarlanabilir Profesyonel Pedal Seti

arkadaşlar gelburada dan satın almış olduğum thrustmaster T3PA PRO Ayarlanabilir Profesyonel Pedal Seti ni hiç kullanmadığım ve ihtiyacım olmadığı için satıyorum. kutusunda duruyor.ihtiyacım yok artık. faturası kutusu her bişeyi duruyor. sıfır fiyatından cok cok daha uyguna koyuyorum.istediğim fiyat 2600 tl dir.

satış linki aşağıdadır.

https://www.gelbura.com/urun/thrustmaster-t3pa-pro-ayarlanabilir-profesyonel-pedal-seti-pc-ps3-ps4-ve-xbox
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILIK G29 + VİTES Garantili, Faturalı ,Kutulu

1 yıl önce aldığım (vatan bilgisayar dan) direksiyonumu fazla vakit bulamadığım için satmaya karar verdim. kozmetiği 10 üzerinden 9 dur. direksiyon sadece ets ve ats oyunlarında kullanıldı.hiçbir şekilde zorlanmadı. yarış oyunlarında dahi oynanmadı. istediğim fiyat 3300 tl dir. garantisi devam etmektedir. faturası kutusu aksesuarları tamdır.pazarlık için lütfen yazmayın.son fiyatım budur.ürünün resimleri ve videosu aşağıdadır.
lütfen gereksiz yorumlar ve baltalayıcı yorumlar yazmayın. alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

[DHTUBE=https://forum.donanimhaber.com/satilik-g29-vites-garantili-faturali-kutulu--146587306#146587306]

SATILDI

EVGA 1080 Tİ HYBRİD (su soğutmalı) fiyata bakmadan geçme

arkadaşlar 2018 in temmuzunda amazon.com dan aldığım EVGA 1080 Tİ HYBRİD (sıvı sogutmalı) Model ekran kartımı 3 serisine geçiceğim için satıyorum. hiçbir sorunu kusuru yoktur. EVGA nın 1080 ti serisin en iyi soğutucusuna sahip modelidir. 3 fanlıdan kat ve kat daha iyidir. 50 55 derecede ağır oyunları bile oynuya bilirsiniz. kart da cizik dahi yoktur. kendim 3 ayda bir hava kompresörüyle tüm kasamı temizlerim.titiz bir insanım. lütfen ama lütfen referanslarıma bakın. 1 kişiye dahi cizik ürün satmadım bügüne kadar. 1 kez bile oc yapılmamıştır. anlamam etmem zaten. bugüne kadar oynadığım hiç bir oyunda ultra dan aşağıya çekmedim grafikleri ve hiç yarı yolda bırakmadı.1080 ti kart hala cok ama cok güçlü bir kart dır.

https://www.amazon.com/...e_o05_s00?ie=UTF8&psc=1

arkadaşlar ilan baltalayıcı yorumlar itina ile şikayet edilir. pazarlık yoktur. lütfen birbirimizi kırmayalım.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satılık Galaxy Buds Sİyah (Garantili ,Faturalı)

fiyat güncellendi.

arkadaşlar spor yaparken kullanmak için aldıgım sadece 2 ay kullanıp bir kenarda duran siyah renk Galaxy Buds ımı satıyorum.vatanbilgisayar faturalıdır. istediğim fiyat 400 tl dir.kargo su benden.ürün terdemiz dir.özel solisyonlarla temizlemiştim kullandıgım zamanda.zaten cok titiz birisiyim.satın alan kişi sıfırdan farksız derse ürünü geri alırım.tüm aksesuarları tamdır.

SATIŞTA

Columbia Men's Watertight II 100 de 100 su gecirmeyen yağmurluğu RESİM EKLENDİ

arkadaşlar amazon.com dan aldığim ancak yanlış beden aldıgım 2 xl dünyada sadece bir kac markada olan cok ozel bir kumaştan yapılmış 100 de 100 yağmur gecirmez yağmurlugumu satıyorum. türkiye de sizde magazalardan bakabilirsiniz 700 tl den aşağı yok ben bunu 400 tl den satıyorum. ben 500 tl bir fiyata almiştim.ürünün ayrıca yuzde 95 rüzgar kırma ozelligide vardir.yani dısardan iceri hava gecirmez.muthiş rahat ve kullanışlı bir ürün.kumaşı cok ozel bir teklonoji ile yapılmış.bunu giyip dusun altına bile girin.1 damla bile su gecirmiyor. ürünün linki alttadır.

dip not: arkadaşlar rica ediyorum tr de 700 tl ye satılan amazon.com dan 500 tl ye alinan yağmurluk icin 200 tl 300 tl vereyim gibi kendince akıllı benim icin komik rakamlar söylemeyin.ürünüm sıfır goruldugu gibi.koydum dolapta duruyor.parası olan gitsin avm lerde colombia nin mağazası var bulabilirse 700 küsür tl bayilsın.bulamazsa amazon.com dan cebinden 100 150 tl daha fazla vermek isteyen varsa amazondan alsın.rica ediyorum lütfen.benim fiyatım budur.

https://www.amazon.com/...efcb9b14dad7&th=1&psc=1

https://www.columbia.co...k-yagmurluk-23938/siyah

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

hsngencer

İsim: hasan gencer
Katılım zamanı: 8 Nisan 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 26 Şubat 2021; 15:58:19
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
esnaf

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK aliminyum ızgara fan filtresi 12 cm lik
Alıcı: 7Mhz
Tarih: 24 Haziran 2009; 14:27:24
Yorum:Çok iyi bir arkadaşımız ve çok güzel bir alışveriş. Teşekkür ederim dostum.
Genel Puan:      
Ürün: sıfır satılık cooler master kasa fanı 12 cm lik...(hediyeliii)
Alıcı: alitopal
Tarih: 25 Haziran 2009; 10:16:54
Yorum:Kesinlikle Kusursuz Bir Satıcı.İlgi Ve Alakasından Ötürü Çok Teşekkürederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CREATIVE SB Audigy Value 7.1 24-Bit Ses Kartı(sıfır)30 tl.
Alıcı: BeFeD
Tarih: 28 Haziran 2009; 21:21:07
Yorum:ilgili satıcı sorunsuz alışveriş...
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK COOLERMASTER 600W PSU.UYGUN FİYAT.
Alıcı: hiickimse
Tarih: 28 Haziran 2009; 21:35:07
Yorum:Hersey cok güzeldi , teşekkürler , guvenilir temiz bir abimiz.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK nanoxia fan 2000 devirli faturalı garantili
Alıcı: maknc
Tarih: 8 Temmuz 2009; 15:46:07
Yorum:Satıcı güvenilir bir arkadaşımızdır gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz kendisi ile bi so
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.125