SATIŞTA

[ALINIK] Audioengine A5+ ve Audioengine D1 Dac / MICROLAB SOLO 6c / 7c [ALINIK]

Herkese selamünaleyküm forumdaşlar
Uzun zamandan beri sadece müzik dinlemek amaçlı sistem toplamak istiyordum yaklaşık bir yıldır yanlış yerde yanlış sistemleri arıyormuşum son bir haftadır satın almam gereken ürünlerin neler olduğunu keşfetmeye başladım ben daha öncesinde logitech z5500 Ve muadili ürünler bakıyordum hatta geçen günlerde z906 Spariş verip ödemesini yaptım ama bununda iptalini gerçekleştirdim çünkü bu sistemlerin safi amacı sinema oyun olduğunu fark ettim benim amacım sır müzik dinlemek o yüzden bu forumdan tanıştım çok değerli insanlardan fikir alarak aşağıda yazan ürünlerden herhangi birini satın alıp müzik dinlemek amaçlı kullanmak istiyorum
Sizlerden özel bir ricam var lütfen bu ricayı okuyup ona göre teklif verirseniz sevinirim
Bana ulaşırken Lütfen elinizdeki ürünlerin Olası mekanik veya kozmetik kusurlarını detayına kadar söyleyip beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim , Çünkü benim istediğim şey mevcut olan bütçemle bütçemin elverdiği kadar kaliteli şekilde müzik dinlemek istiyorum ben sizin ödemenizi eksiksiz olarak yapacağım lütfen sizde bana ürününüz de eğer varsa mevcut olan kusurları garanti durumunu genel sıkıntılarını söyleyip Bilgilendirirseniz çok sevinirim saygılarımla

İlan başlığında da belirttiğim gibi alınlık ; Audioengine A5+ ve Audioengine D1 Dac veya Microlab solo 6c / 7c Arıyorum
Saygılarımla

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

Schi20phrene

İsim: Müslüm
Katılım zamanı: 25 Şubat 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Ekim 2020; 21:43:28
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI
Alıcı: Hira-
Tarih: 30 Mart 2015; 11:55:36
Yorum:Arkadaşımızdan Allah razı olsun para gönderdim hemen teslimatımı yaptı çok teşekkür ediyorum,güvenebileceğiniz birisidir kendisi
Genel Puan:      
Alıcı: trktlh
Tarih: 16 Nisan 2015; 13:25:52
Yorum:İlgili,dürüst bir arkadaş,sorunsuz alışveriş.Teşekküler..
Genel Puan:      
Alıcı: oklid
Tarih: 10 Ağustos 2015; 23:50:36
Yorum:Mükemmel bir alışveriş oldu. Çok dürüst bir satıcı, kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tekrar tekrar teşekkürler!!
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI]Last of us Remastered 70 tl PS4 (tr altyazı)
Alıcı: tnakresss
Tarih: 29 Ağustos 2015; 20:24:41
Yorum:sorunsuz kaliteli bir alışverişti. gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: (ALINLIK)GTA 5 Ve Battlefield 4 PS4
Alıcı: scalebor90
Tarih: 11 Aralık 2015; 6:52:26
Yorum:Dürüst ve samimi bir arkadaştır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.077