Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

SATILIK GAMİNG SİSTEM | RTX 2060 | i5 8400 | Asus Rog B360 Anakart

PAZARLIK KESİNLİKLE YOKTUR. PAZARLIK YAPACAK KİŞİ 6K YA ATILAN 1060LI İLANLARA BAKSIN.

Cihazım Tam Bir Oyun Canavarıdır. Daha Toplayalı 2 Ay Olmuştur Fakat Maddi Sıkıntılardan Dolayı Satmak Zorundayım. Hepsi çok az kullanılmıştır. Parçaların bir kısmı Türkiyeden Bir Kısmı Amazon.com'dan alınmıştır. Hepsi sorunsuz sıfır ayarında hazır toplanmış kasa'da birleştiler. Lütfen tüm parçaları ve aşağıda not düştüğüm yazıyı okuyun. Parçaları asla tek tek satmıyorum bilginiz olsun.

Anakart: ROG STRIX B360-G GAMING Matx | 692 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

İntel i5 8400 İşlemci | 1465 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)
Crucial 2X4 8 GB DDR4 2400 Mhz Ram | 388 TL

Adata XPG Gammix D10 8 GB 2400 MHz DDR4 | 335 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

Zotac RTX 2060 Twin Fan | 2920 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

2 Tane Kingston A400 240 GB SSD (Toplamda 480 GB) | 428 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Netac 240 GB M2 SSD | 400 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Seagate 3.5" 2TB Barracuda ST2000DM008 SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk | 421 TL (Yurtdışından Aliexpress.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)
Corsair Carbide SPEC-04 600W +80 Fanlı ATX Oyuncu Kasası | 858 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

2X Segotep Kırmızı Led Fan | 150 TL (Yurtdışından Aliexpress.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Razer Deathadder Mouse | 200 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Everet Rampage KBR-88 Led Gaming Klavye | 100 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

Deepcool Gammax 400 Cpu Soğutucu (260TL)

TOPLAM FİYATINI SİZ HESAP EDİN ARTIK. Ben fiyatları şuan tr piyasasındaki en ucuz fiyatları yazdım. Fiyatların yurtdışı araştırmasını yaparsanız yurtdışında bile birçoğu çok daha pahalı. Bu fiyatların toplamından birde kendi indirimimi düştüm. Fiyat tektir 100 tl bile pazarlık yapacak olan yazmasın. Hazır al götür kral bir sistemdir. Rahat 10 yıl götürür. Adana içi elden satılır şehir dışına önce havale sonra kargo.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILIK | Logitech G29 Vites+Direksiyon Set | SIFIR AYARINDA 5 SAAT KULLANILDI

LÜTFEN BU KISMI OKUMADAN MESAJ ATMAYIN ŞİDDETLE RİCA EDİYORUM !!!

ÖNCELİKLE KESİNLİKLE PAZARLIK YOKTUR

TAKAS YOKTUR

ÜRÜNÜ ORTALAMA 1 AY KADAR ÖNCE İNGİLTEREDEN GETİRDİM. ORADA AMAZON'DAN ALMIŞTIM. HERHANGİ BİR SORUN OLUNCA İNGİLTERE LOGİTECH'E MAİL ATARSANIZ KESİNLİKLE YARDIMCI OLURLAR. AMA YURTİÇİ GARANTİSİ YOKTUR. ŞUNU BELİRTEYİM Kİ BU ÜRÜNLER TANK GİBİDİR GARANTİLİK BİR DURUMUNUZ OLMAZ OLAMAZ :)
ÜRÜN SIFIRDAN HİÇ FARKSIZDIR TOPLASANIZ 3-5 SAAT KULLANDIM. BECEREMİYORUM BİR TEK ETS 2 BECERİYORUM AMA O DA SIKTI MALESEF. AÇIKÇASI HEVESİMİ 5 SAATTE GİDERDİM VE SATIYORUM.
PİYASADA SIFIRI 2500 TL VİTESLE BERABER. BEN FİYATI ÇOK UYGUN TUTTUM. BENİM ÜRÜNDE SIFIR SAYILIR AMA İKİNCİ EL FİYATININ DA AŞAĞISINA SATIYORUM. 1 - 2 YIL KULLANILMIŞ ÜRÜNLERLE AYNI FİYATA SATIYORUM NEREDEYSE.
ÜRÜNÜN JELATİNLERİ BİLE ÜZERİNDE KUTUSU FATURALARI VS HER ŞEYİ DURUYOR. HEPSİYLE BERABER VERECEĞİM.

RİCA EDİYORUM BOŞ MUHABBET YAPACAK İNSANLAR YAZMASIN. GET AÇMIYORUM İSTEYEN ADANADA ELDEN TESLİM ALIR. DAHA ÖNCE GET İLE DOLANDIRILDIM MALESEF. KAPIDA ÖDEME DE GÖNDEREMEM ÇÜNKÜ ÜRÜNÜN 60 TL KARGO ÜCRETİ VAR ALICI OLURDA TESLİM ALMAZSA BANA 120 TL KARGO ÜCRETİ YAZIYOR. YANİ SIKINTI BÜYÜK. İSTEYEN ADANADAN ELDEN ALIR ŞEHİR DIŞINA HAVALE SONRASI KARGO YAPABİLİRİM. ZATEN DAHA ÖNCE BİR KİŞİYE SATTIM REFERANS MEVCUT BAKABİLİRSİNİZ.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK | Marshall Major 3 Bluetooth Kulaklık Sıfır Kapalı Kutu | 600 TL

Cihaz yurtdışından hediye olarak geliyor. Sıfır kapalı kutudur. Kahverengi renktir (Bence bu modelin en güzel rengi) . Tüm şehirlere havale sonrası kargo vardır. Ürünün kendi resimleri detaylı olarak whatsapptan gönderilebilir. Kapalı kutu zaten.

1 LİRA BİLE PAZARLIK YOKTUR. ÖLÜCÜLER YAZMASIN LÜTFEN.

NOT!!! : Ben burada resimde ve başlıkta kahverengi diye belirtiyorum. Hala mesaj geliyor. Ürün ne renk deniyor. Kahverengiyle ülke olarak bir problemimiz mi var anlamadım. Siyahtan daha iyi çok şık bir renk. Öyle sizin bildiğiniz kahverengi değil kulaklığa çok güzel yedirmişler rengi. Bir daha ne renk diyen olursa engellerim arkadaşlar lütfen rica ediyorum şurayı okumadan beni rahatsız etmeyin! Ürün sahte mi neden bu kadar ucuz diye de yazmayın. Ben iki saat dil döküp pazarlık yapmayın diye dünyadaki en ucuz fiyatı yazdım. 1 Lira bile inmem pazarlık mesajlarına da cevap vermem.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK | Logitech G29 Direksiyon Seti - SIFIR KAPALI KUTU | 1500 TL

Ürün İngiltere'den Geldi. SIFIR KAPALI KUTUDUR ÜRÜN HAKKINDA SORU SORMANIZA GEREK YOK KISACASI. ÜRÜNÜ YURTDIŞINDAN AMAZON MAĞAZASINDAN ALDIM FATURASI FALAN VAR. LOGİTECH'İN DÜNYA ÇAPINDA 1 YIL GARANTİ VERİYOR DİYE BİLİYORUM FAKAT GARANTİSİZ BİLE OLSA BU FİYATA SIFIR ÜRÜN BULUNAMAZ. BİLİYORSUNUZ Kİ BU ÜRÜNLER SORUN ÇIKARMAZ. PAZARLIK YOKTUR KARGO ALICIYA AİTTİR. ÜRÜN SIFIR OLDUĞU İÇİN FOTOSUNU KOYMADIM CİDDİ ALICISI PM ATSIN NUMARAMI VERİRİM WHATSAPP'TAN FOTOLARINI ÇEKİP YOLLARIM. ADANA İÇİ ELDEN ŞEHİR DIŞINA ÖNCE HAVALE SONRA KARGO YAPABİLİRİM. DAHA ÖNCE AYNI ÜRÜNDEN BİR KİŞİYE SATTIM REFERANSIM MEVCUTTUR. ALICISINA HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

FİYAT 1500 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

SEIKO SUR205P | JAPON MEKANİZMA | KUTUSUNDA SIFIR AYARINDA

- Resimde görüldüğü gibi cihazı alalı ortalama 2 yıl oldu.
- Garantisi geçen ay bitti.
- Koluma ancak 10 kere takmışımdır o konuda şüpheniz olmasın çok temiz bir ürün.
- Kutusu, yastığı, aydın saat belgesi duruyor.
- Japon Mekanizma - Safir Cam - 100 Metre Su Geçirmeme Özelliği
- SEIKO'nun ölümsüz eserlerin biri çok uzun senelerce kullanılabilecek hatta çoluk çocuğa bırakılabilecek bir saat.

Fiyat 420 TL ALICISINA HAYIRLI OLSUN... ANTALYA İÇİ ELDEN ŞEHİR DIŞINA HAVALE SONRASI KARGO YAPILIR.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

Skywaterr

İsim: Sergen Atalmış
Katılım zamanı: 18 Ocak 2014;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ekim 2019; 3:14:59
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Logitech G29
Alıcı: gamerasi
Tarih: 20 Temmuz 2019; 16:57:29
Yorum:Her ne kadar sattığı ürünün ne olduğuna dair bilgisinde sorun olsa da, dürüst ve iyi niyetli yaklaşımını bugünler de herkeste göremediğimiz de bir gerçek.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.250