FORUM DIŞINA SATILDI

satıldı

Sıfır alıp bir ay kullandığım hifiman hm603s dapı üst modellere geçmek için satışa sunuyorum. Hm600 serisinin son ve en iyisi.Tüm kafaüstü kulaklıkları sürebiliyor.Kutu içeriği eksiksiz. Herhangi bir sorunu yok.özellikle hm801 amfisi ve yüksek pil gücü (13 saat) ayrıca analog ses tarzıyla öne çıkıyor.çok güçlü bir cihaz. Sıfırı 400 dolar. Yaklaşık 1080 tlye maloluyor üstelik gümrük vergisi hariç.Ben 750 tl fiyat koydum. Alacak arkadaşa hayırlı olsun.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

TTPOD T2 HYBRİD 3 SÜRÜCÜLÜ KULAKLIK İEM

3 sürücülü (2 armatür 1 dinamik hibrid sürücülü)Sıfır ayarında kutulu eksiksiz fiyatının çok altında fırsat ürünü. Head-fide 80 sayfadan fazla yorumu bulunan Türkiye'de ve yabancı sitelerde incelemesi bulunan bir kulaklık. Baslar ve midler ön planda tizler geriden geliyor kısaca. Zincir şeklinde sarmal çok sağlam bir kabloya sahip. Yanında ekstra uçlar ve çok şık bir beyaz kılıfla geliyor.
199 tl

FORUM DIŞINA SATILDI

Playstation 3 PULSE Wireless Stereo 7.1 Headset - Elite Edition

Forumdan mmysterious arkadaştan merak için alıp elimde z5500 olduğu için pek kullanmadığım (toplamda 10 kez belki) kulaklığı satıyorum. Fotograflardan herşey belli oluyor üstündeki ambalajları dahi duruyor. yurtdışından sıfır alıp bana sattı bende zamansızlıktan ve ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Kutusu kitapçığı kablosu herşeyi olduğu gibi veriyorum.Alacak kişiye hayırlı olsun.Önce para sonra kargo şeklinde olacak. istediğiniz kargoyla indirimli gönderebilirim.
250 tl

Not önceki referanslar:mczeki bukalemuns Buzmavili murat23 abstruseozgur recepyarmali dantedmc _Kimi_Brk AntoModes mmysterious ve unuttuklarım

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

siyahla

İsim: mustafa alkan
Katılım zamanı: 31 Mart 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Eylül 2020; 16:25:17
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satıldı
Alıcı: cenkcirak
Tarih: 22 Haziran 2015; 22:51:01
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık ps4 oyunları GÜNCELLEME
Alıcı: ferhanank
Tarih: 2 Temmuz 2015; 0:00:06
Yorum:Sorunsuz alışveriş oldu. Teşekkür ettim hersey için. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar. .
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK Destiny 2. Bölge İNDİRİM
Alıcı: bouncer20
Tarih: 10 Temmuz 2015; 16:14:47
Yorum:
Genel Puan:     
Ürün: SATILIK Pes 2015 TÜRKÇE ONE DAY EDİTİON
Alıcı: iltrks
Tarih: 10 Temmuz 2015; 16:17:05
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI
Alıcı: retrofd10
Tarih: 22 Mayıs 2018; 21:17:08
Yorum:
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.109