SATIŞTA

DDR3 Anakart+İşlemci+Ram

Amd A10 7890K Apu İşlemci Harici Ekran kartı olmadan da çalışır
Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 Amd A68H 2400MHz(OC) DDR3 Soket FM2+ mATX Anakart
Corsair Vengeance Kırmızı (4x2) 8Gb ram 2400 Mhz
3 parça Satılıktır Sistem upgrade yapıcağım için fazlada fiyatta bir şey yapamam ürünler hali hazırda kullanmakta olduğum parçalardır Temiz Sıkıntısız Ev kullanıcısından.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

Steelseries Sensei 310 Ucuza Fiyat Düştü

Ürünün Kutu Fatura yoktur Fiyatını bunları göz önüne alarak yazıyorum Bi hevesle aldım ama bana uygun değilmiş Mouse fazlalığından dolayı satıyorum Hiç bir sorunu yoktur Sıfır kondisyonundadır zaten resimlerden ne kadar temiz olduğunu anlıyabilirsiniz

SATIŞTA

SATILIK CORSAİR VOİD PRO KULAKLIK UCUZA

Corsair Void pro RGb kulaklığım satılıktır resimde görüldüğü gibi 3 tane ufak sorun vardır 1- ufak bi çizik var 2- Kulak pedi iç tarafı yıprandı 3- kablo kısmı biraz gevşemişti dahada sağlam bi hale getirdim bu 3 ufak sebebten dolayı kutu ve garantisi olmamasını göz önüne alarak bir fiyat biçtim 300 TL dir çalışmasında mikrofonunda hiç bir sorun yoktur Mikrofon kulaklık ilk günkü halinde ses veriyor İstanbulda olupta almak isteyen arkadaş laptopunu getirir istediği kadar deniyebilir sıkıntı yok. şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde yollarım.

SATIŞTA

ANAKART + RAM ALINIK

DDR4 sistem toplamaya karar verdim fakat bütçe kısıtlı anakart +ram tek slot 8 gb 3000 mhz ram olabilir Elinde iki üründe olan varsa toplu bir şekilde 600 tl ye alabilirim veya parça parça ürün satmak isteyen varsa uygun fiyattan alabilirim Lütfen ilanı kirletmeyelim satmak isteyen varsa özelden Mesaj atabilirim toplu almak daha iyi olur tek kişiden ama parça parça satan varsada o şekilde de alabilirim.

SATIŞTA

ALINIK DDR4 RAM + ANAKART

DDR4 sistem toplamaya karar verdim anakart +ram tek slot 8 gb 3000 mhz ram olabilir Elinde 2 üründe olan varsa toplu bir şekilde alabilirim veya parça parça ürün satmak isteyen varsa uygun fiyattan alabilirim Lütfen ilanı kirletmeyelim satmak isteyen varsa özelden Mesaj atabilirim toplu almak daha iyi olur tek kişiden ama parça parça satan varsada o şekilde de alabilirim.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Jontravolta11

İsim: Abdullah
Katılım zamanı: 4 Aralık 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Ağustos 2020; 3:01:38
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK RAZER GOLİATHUS X-LARGE
Alıcı: can_celik
Tarih: 7 Mart 2014; 10:58:01
Yorum:kendisi beni bekletmeden elden teslim etti, güvenilir bir arkadaş, hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK STEELSERIES IKARI LASER FİYAT REVİZE
Alıcı: raalz
Tarih: 22 Haziran 2017; 21:44:14
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: STEELSERIES MS 3.0 EDITION
Alıcı: manlyyyy
Tarih: 12 Temmuz 2017; 15:00:57
Yorum:Ürünü hemen kargoya verdi, güvenilir bir arkadaş gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: STEELSERİES SES KARTI İNDİRİM
Alıcı: Darklord Sauron
Tarih: 26 Ocak 2019; 13:54:50
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: RAZER MAMBA TOURNAMENT EDITION TAKASLIK SATILIK
Alıcı: GFBMMC
Tarih: 6 Şubat 2019; 17:57:02
Yorum:Temiz ürün ve güvenilir satıcı.Teşekkürler.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.500