Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

SIFIR Frisby HX6 Sanal 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığı [150TL Kargo Dahil]

Sıfır üründür, üç gün kullanıldı.

Ürün yeni bir ürün olduğu için aşağıya kısa bir bilgilendirme yazısı yazıyorum:

+ Üründe 50mm sürücüler var ve empedans değeri 32 ohm, yani gayet doygun ses veriyor.

+ Yazılım desteği ile sanal 7.1, 3 boyutlu ses gibi özellikleri aktifleştirebiliyorsunuz.

+ Sanal 7.1 sistemi gayet güzel çalışıyor.

+ Örgü üzerine plastik kaplama yapılmış USB çıkışlı 1.8 metrelik kablo gayet dayanıklı.

+ Kablonun üzerinde fiziksel olarak mikrofonu ve RGB ışıklandırmayı açıp kapama anahtarı mevcut.

+ Işıklar RGB'dir ancak yazılımla ayarlanmıyor rastgele yanmakta, belki ilerde yazılım güncellemesiyle bu destek de gelir.

+ Mikrofonu gayet başarılı, kullanmadığınız zaman içeriye saklayabiliyorsunuz. Yazılım üzerinden 3-4 farklı ses efekti falan da verebiliyorsunuz bebek sesi, kalın ses, ince ses, canavar sesi efekti gibi.

Pazarlık yok. Afyon içi elden teslim diğer illere önce havale sonra kargo.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

[150TL] Samsung 2x4GB DDR3 10600-1333 MHz Notebook RAM

Sorunsuz çalışıyorlar, RAM'siz aldığım notebook için almıştım ama notebookta bir sorun yaşayınca iade ettim RAMler elimde kaldı.
Fiyatı uygun tuttum pazarlık teklif etmeyin, Afyon içi elden teslim diğer illere önce havale sonra kargo.
Kargoyu alıcı öder, çok uygun fiyatlara hallederiz 10tlnin altında tutar.

SATIŞTA

16GB RAM Upgradeli V3.5 Killer 3500TL

Selamlar herkese, bayramdan önce aldığım v3.5 killerı satmak istiyorum.
Kutuları faturaları ıncık cıncık her şeyi durmakta.
Üzerine 16gb ram upgradesi yaptım, bir de ucuzluktan bulduğum Windows 10 Pro keylerinden kurdum.

Sistemi bilmeyenler için kısaca;
Şuan aynı şekilde almak isterseniz 3900 lira + kargoya patlayacak, montaj ve kargo için ortalama 10-15 gün bekleyeceksiniz.
Ayrı ayrı toplarsanız da bu fiyata toplamanız zor, ben denedim beceremedim

• Ryzen 5 2600
  • ASRock B450M-HDV r4.0
  • 2x8GB AData XPG GAMMIX D10 3000mhz RAM
  • Sapphire Pulse RX580 8GB OC Edition
  • AData SU650 480GB SSD (teknobiyotik bunu sonradan kırpılmış versiyonu olan SU630 ile değiştirdi, benimki okuma yazma hızı daha yüksek ve genel olarak daha sorunsuz olduğu bilinen SU650 modeli)
  • Dark N10 Pro kasa üzerinde 3 adet ledli fan iki adet fan kontrolcü var
  • High Power 600W Eco 80+ Bronze sertifikalı güç kaynağı

Fotoğraflamalık bir şeyi yok zaten sıfır sistem, benchmark vs sonucu isteyecekler için youtube'da 45 dakikalık çok detaylı bir test videosu çektim profilime girip imzada bulabilirsiniz.
PUBG ve Fortnite low ayarlarda sadece görüş uzaklığı ultrada 144fps ortalama, %1 ve %0.1 dropsuz
GTA 5 ultra ayarlarda 75-80fps ortalam %1 ve %0.1 dropsuz
Ekran kartı sıcaklığı 75 dereceyi, işlemci sıcaklığı 71-72 dereceyi geçmiyor sistem genel olarak sessiz çalışmakta.
GTA 5 ultra ayarlarda 1080p30 yayıncılık yapabiliyor, 1080p60 denedim drop girdi belki ayar kısarak olabilir.
Pazarlık düşünmüyorum, kargoyu anlaşmalı bir site üzerinden ilan açarak ucuza hallederiz büyük ihtimalle teknobiyotik üzerinden aldığınızda ödeyeceğiniz kargodan az tutar.

SATIŞTA

-150TL- Captains of Crush 1 Numara El Yayı (63KG)

3 yıl önce aldığım Captains of Crush 1 numara el yayını artık ihtiyacım kalmadığı için satıyorum.
Çok sağlam ömürlük ürünlerdir, dünya üzerinde bildiğim kadarıyla sertifikalı Guinness rekorlarında kendine ait kategorisi olan tek el yayı.
Satılan dandik el yaylarının aksine bir kere sıkıp sıkılı tutarak güçlendirmeye yönelik ürünlerdir.
Sertlik açısından şöyle açıklayayım 120 kilo ve üstü double overhand deadlift yapabilecek güçte değilseniz iki elinizle kapatıp sabit tutamazsınız bile.
Dağcılığa veya spor tırmanışa merak salan arkadaşlar için de güzel bir idman aleti olabilir.

Captain of Crush, Ironmind firması tarafından 1995 yılından beri üretilmekte olup, 6061 Aluminyum (Uçak kompositi) dan üretilmektedir. GR8 adı verilen özel ısıl işlem görmüş yaylar, çok uzun yıllar aynı hassasiyet ve dirençte kalmaktadır.

Sıfır fiyatına aşağıdan bakabilirsiniz, benim ticaret anlayışıma göre bir ürün adına sana fatura kesildiği an istersen kullanma o artık ikinci eldir ve sıfır değerini koruyamaz.
O yüzden 80 tl'lik bir fiyat farkı koyuyorum ki %30'lara tekabül eder. Bence uygun bir fiyat, pazarlık için mesaj atmazsanız sevinirim.
Kargo alıcıya aittir, Afyon elden teslim. Anlaşmalı kargoyla gönderim yaparım.

https://www.gymholix.co...ip-El-Yayi-,PR-871.html

SATIŞTA

AMBALAJLI SIFIR CANON PGI 550 CLI 551 KARTUŞ TAKIMI 100TL

Herkese selamlar, şirketimizde eskiden kullandığımız Canon yazıcıya ait hiç kullanılmamış 1 set kartuş duruyor ihtiyacımız kalmadığı için satmak istiyorum.
Sıfırları 320 lira civarında, ben 50 lira daha indirip setini 270 liraya vereceğim.

https://www.sahibinden....kartus-678509178/detay/
https://www.sahibinden....kartus-678509866/detay/

Fiyata revize çekildi, yeni fiyat 270>250>230>200>190>150>100TL

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Mr. Decent

İsim:
Katılım zamanı: 26 Mart 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Ekim 2019; 12:41:48
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] TEMİZ G25
Alıcı: ufuka1
Tarih: 14 Mayıs 2019; 2:17:13
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Crea NU4 referans ilanı
Alıcı: sunlead
Tarih: 29 Mayıs 2019; 22:10:41
Yorum:İLETİŞİME AÇIK, KARGO KONUSUNDA ÇOK ÖZENLİ, HIZLI İLETİŞİM KURAN FORUMA YAKIŞIR DÜRÜST Bİ ARKADAŞIMIZ. BU GÜZEL ALIŞVERİŞ İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜRLER.
Genel Puan:      
Ürün: FX8350 + MSI 970 GAMING + THERMALTAKE NIC C4 -SATILDI-
Alıcı: genc2891
Tarih: 29 Haziran 2019; 12:52:45
Yorum:Güvenilir dürüst bir arkadaş. Sunulan ürün tam olarak vadedildiği düzeyde elime ulaştı. Ürün ulaştıktan sonra kurumsal firmalar gibi arayıp üründen memnun olup olmadığımı sorması ise güzel bir yaklaşım. kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: -SATILDI- LENOVO THINKPAD X200
Alıcı: boorra
Tarih: 10 Temmuz 2019; 21:32:07
Yorum:Satın alma sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bana çok yardımcı oldunuz. İlginizden alakanızdan memnun kaldım. Ürün aynı görseldeki gibi, herhangi bir problemi yok.
Genel Puan:      
Ürün: Hitachi 2.5" 160GB 7200RPM 50TL
Alıcı: mace
Tarih: 6 Ağustos 2019; 18:22:18
Yorum:super alışveriş. Ertesi gün kargoladı. Her mesajıma anında cevap Verdi. 10 Numara 5 yıldız
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.313