SATILDI

EPSON L800 6 RENK TANKLI FOTOĞRAF YAZICISI / FOTOĞRAFÇI ÜRÜNÜ DEĞİL HOBİ İÇİN ALINDIYDI TEMİZ ÜRÜN

Arkadaşlar yaklaşık 3-4 yıl önce fotoğrafçılığa meraklı ve zamanımın bol olduğu zamanlarda heves edip Epson L800 Fotoğraf Yazıcısı almıştım, kendi çektiğim fotoğrafları basıp albüm yapıyordum ancak cihazı çok kullanamadım üniversite bitince iş hayatına atıldık uzun zamandır evde yatıyor. Cihaz çok kaliteli çıktı alıyor zaten hali hazırda piyasadaki çoğu fotoğrafçının kullandığı yazıcılardan biri. Fabrikasyon olarak orjinal ilk kendinden tanklı bitmeyen kartuş sistemli fotoğraf yazıcıdır.

Tam dolu kapasite mürekkep ile 1800+ fotoğraf çıktısı alabilirsiniz. Cihazın detaylı özellikleri aşağıdaki linkte mevcuttur dilerseniz inceleyebilirsiniz.

İL: ANTALYA
Dilerseniz elden teslim edebilirim. Cihazı satmaya niyetlendiğim ve uzun süredir kullanılmadığı için bakımlarını ve kontrollerini yaptırdım herhangi bir sorunu yok. (tanklar %50 - %70 arası orjinal epson mürekkep ile doludur. Başka illerden almak isteyen arkadaşlar için kargo yapabilirim özel bir kargo anlaşmam var 10-15 tl gibi bir fiyata kargolayacağım.)

Fiyat: 850TL pazarlık etmeyiniz ürün çok az kullanıldı zorlasam 900 1000 arası bir fiyata satabilirim. Amacım alacak arkadaşım hem hesaplı hem temiz bir ürün sahibi olsun bende gelecek para ile aracımın MTV sini ödim :)

SATIŞTA

OTOMATİK KUPA BASKI MAKİNESİ - SIFIR REZİSTANS

Merhabalar, kupa baskı işine girmek için üniversite öğrencisi iken aldığım cihazı sabit bir işe girip düzenimi kurduğum için satmak istiyorum. Yaklaşık 50-60 adet başarılı baskı aldım, eşe dosta satarak iyi para kazanmıştım. Baskı makinesine 1 yıl önce yeni rezistans taktırdım, yeni rezistans ile 5-6 kupadan fazla basmadım. Sabit bir işim, gelirim ve düzenli bir hayatım olduğu için vakit ayırıp bastığım kupayı satmaya uğraşacak vaktim yok. Gönül rahatlığıyla kısa sürede amorti edip kara geçebileceğiniz bir sektördür. Ürüne kefilim hem amorti edeceğine hemde sıfır ayarında olduğuna. Kesin alıcı iseniz, dilediğiniz kupaya baskı alıp görselini paylaşabilirim. Lütfen ciddi iseniz ulaşınız aksi halde ne siz yorulun ne ben boşa baskı yapıp masraf yapmim.

Ürünü aldığınızda püf noktalarını detaylı bir şekilde anlatacağım aynı gün çatır çatır baskı yapıp işe atılabilirsiniz.
ST-110 Kupa baskı makinesinin avantajları;

-Sublimasyon kupa baskısı yaparken "basıncını nasıl ayarlayacağım?" diye düşünmenize gerek kalmaz. Tamamen otomatik olarak kupayı en ideal şekilde kavrar! 

-Sublimasyon baskı işlemi gerçekleştirirken, kupa baskı presinizin başında beklemenize gerek kalmaz. Unutmalara karşı bu sistem tamamen otomatik olarak belirtilen sürede bitecek ve baskınızı en güzel şekilde alacaksınız! Baskı bitince otomatik olarak kupayı bırakır ve sesli uyarıda bulunur.

-Dijital kontrol paneli ekranı kullanımı çok kolaydır. 

Kupa baskısı yapmak artık çok kolay! Bu harika ürünle birbirinden güzel kupalara istediğiniz baskıyı yapabilir, harika sonuçlar elde edebilirsiniz!

Power: 280 W 

Voltaj: 220V - 110V 

Ağırlık: 2.8 kg

Transfer Parametreleri: 180 °C - 180 saniye

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

[SATILIK] Canon EF 100mm F-2.8 L IS USM Macro Lens

Lensin ilk sahibiyim büyük bir hevesle aldım ancak işlerimin yoğunluğu yüzünden pek kullanma fırsatım olmadı. 6-7 aydır lensi kullanmadığım için çantada boş boş yatıyor. Çalışan aksamında kesinlikle hiç bir sorun yoktur. Sadece hafif sürtmeden dolayı lensin ön plastiğinde bir çiziğimiz var, diğer türlü sıfır gibidir. Aşağıdaki fotoğrafda kırmızı ile bahsettiğim bölgeyi işaretledim. Canon'un en son çıkan titreşim engelleyicili makro lensidir. Özellikle portre çekenler, lensin makro özelliği sayesinde zoom girince yüksek performansta detay alabilmektedir. Cihazı almadan önce yanımda dilediğiniz kontrolleri yapabilirsiniz. Çalışan aksamında, (odaklaması, motoru vs vs) en ufak kusur görürseniz almazsınız.

Fotoğraflar sattığım lense aittir kendim çektim ne kadar temiz olduğunu fotoğraflardan da görebilirsiniz.

Fatura ve garanti malesef yok. Parasoleyi vs mevcuttur lensle birlikte verilecek.

Takas sadece : Canon 8-15mm EF f4 L Fisheye USM Zoom Lens ile olur farkını üstüne nakit veririm.

ANTALYA, İSTANBUL ELDEN KONTROL EDEREK ALABİLİRSİNİZ.
Fiyat: 1800 TL

Sahibinden ilanı : http://www.sahibinden.c...o-lens-221997590/detay/

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILIK] GOPRO 4 BLACK EDİTİON (1 ADET) - GOPRO 4 SİLVER EDİTİON (1 ADET)

FİYATLARDA İNDİRİM YAPILDI SON FİYATTIR BUNDAN UCUZA BULURSANIZ BEN ALIYORUM

Merhabalar elimde 1 adet Gopro 4 Black Edition ve 1 adet Gopro 4 Silver Edition mevcut.

Tüm ürünler sıfır kutulu ambalajı açılmamış 2 yıl garantili faturalı üründür, faturaların fotokopisi alıcıya gönderilecek. Ürünler piyasa fiyatının çok altındadır ihtiyacı olan arkadaşlar zaten ürünün bedelini ve piyasasını az çok biliyordur.
Alıcı değilseniz lütfen gereksiz yorumlarda veya tekliflerde bulunmayınız aksi halde şikayet edeceğim.

Hepsiburada.com 'dan 10 Şubat 2015 tarihinde alınmıştır.

Üzerinde poşeti dahi durmaktadır. Sıfır üründür. Kutusunu açıp kullanacak ilk kişi siz olacaksınız.

Garantisi 10 Şubat 2015 tarihinden 2 yıldır. Ürünün yanında faturanın bir kopyası gönderilecektir. Kamera ,gönderilen fatura ile 2 yıl garantilidir.

Kargo tarafımdan karşılanacaktır.

Fiyatlar:
Gopro 4 Black Edition : 1380tl
Gopro 4 Silver Edition : 1150tl

Sanalpazar vs komisyon alan sitelerden işlem yapmak isterseniz komisyon bedeli size aittir fiyatlar sabittir.

Ödeme şekli: Havale yapıldıktan sonra aynı gün kargo bedava olarak gönderirim veya Antalya/Konya elden alışveriş yapabiliriz.

Gopro 4 Black Edition : 1450tl

Gopro 4 Silver Edition : 1180tl

SATIŞTA

SATILIK 9 LT ÇAY OTOMATI TEKNOGRAND SIFIR KUTUSUZ CAFECİLER BURAYA!

Merhaba arkadaşlar, babama çalıştığı firmada yüksek satış yaptığı için Teknogrand marka 9LT kapasiteli çay otomatı hediye ettiler. Cihazın sıfırı 290-300tl arası değişiyor. Hediye olduğu için kutusuz ve faturasız teslim ettiler genelde cafe ve çay ocakları için kullanılan bir ürün olduğu için evde işimize yaramıyor. 90 Bardak çay kapasitesi var. Ürün hakkında 1-2 link buldum onlarıda aşağıya yapıştırıyorum ilgilenen arkadaşlara Antalya elden veya diğer illere kargo bedava olarak göndereceğim ödemeyi havale ile yaparsınız.

İstediğim fiyat 160tl

Ürün tanıtımı için linkler:

http://www.mutfakicinhersey.com/pinfo.asp?pid=17

http://www.sanalpazar.c...Cayotomati__isp37442497

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Se®can

İsim: -- --
Katılım zamanı: 21 Mart 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Mart 2020; 23:23:52
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:560 TL ye iki flaş satın aldım. İki gün içinde elime ulaştı, cihazlar gösterildiği gibi temizdi. Dürüst satıcı teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:güvenilir bir arkadaşımız alışveriş yapmanızı tavsiye ederim
Genel Puan:      
Yorum:GOPro Hero4 Black alındı, sorunsuz alışveriş
Genel Puan:      
Yorum:Sercan Bey gerçekten ilgili ve dürüst bir satıcı. Hatta ürünü sanalpazar üzerinden almış olmama rağmen anlık indirim gelince 1 saat içinde ürün satışımı iptal edip indirimli fiyat üzerinden almamı sağladı. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Yorum:Teşekkürler arkadaşım.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.063