FORUM DIŞINA SATILDI

[ALINDI] Corsair SP120 PWM (2 Adet)

Merhaba Arkadaşlar,

Corsair H100iv2'de Kullanmak İçin 2 Adet "Corsair SP120 PWM" Fan Arayışım Mevcuttur (RGB Olmasına Gerek Yok).

Elinde Olup Uygun Fiyat Veren Arkadaşlarla Alışveriş Yapmak Niyetindeyim.

İyi Forumlar.

SATILDI

[ALINDI] Arızalı Xiaomi Mi5 (Kasası Temiz Olmalı)

Merhaba Arkadaşlar.

Mecvut Cihazımın Ekran Camı Çatladığı ve Kasasında Deformeler Olduğu İçin Elinizdeki Arızalı, Brick vs. Ama Kasası Temiz MI5 Arıyorum. İsteyene Kasası Değiştikten Sonra Elimdeki Çalışan Kasayı ve Ekranı Verebilirim.

İlgilenenler PM İle Ulaşabilir.

İyi Forumlar.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

[ALINIK] Windows 10 Pro + Microsoft Office 20XX Lisans

Merhaba Arkadaşlar

Windows 10 Pro ve Microsoft Office 2013 ve Üzeri Birer Adet Lisans Anahtarına İhtiyacım Var.

Satmak İsteyen Satıcılar PM İle Ulaşabilir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

[SATILDI] PS3 Dualshock 3 Wireless Controller (2 Adet)

Merhaba Arkadaşlar,

Kendi PS3'üm İçin Bir Sene Önce Yedek Olarak Arkadaşımdan Aldığım 2 Adet PS3 Kolunu PS3'ümü Yılda 2/3 Kere Kullanmamdan Dolayı Kullanmadığımdan Dolayı (Gelen Bütçe İle Farklı Ürünler Alacağım) Satma Kararı Aldım. Evimdeki Bana Gerekmeyen Ürünleri Satma Kararı Aldım Kısaca.

Aşağıdaki Güncellemlerden Sonra Fiyat Olarak Pazarlıksız İkisine XXXTL İstemekteyim. Aşağısı Olmayacaktır. Bu Kadar Uğraştan Sonra Pazarlık İçin Yada Ürünle İlgili Soru Sormak İçin Yazmayınız :) Tüm Devre Aşağıdaki Fotolarda Mevcut.

Güncelleme 1: En Çok Gelen Soru "Devre Kartı" İle Geldi. Henüz İçini Açmaya Vaktim Olmadı. Hazır İçini Açacakken O Süngeri Olmayan Joyistik'in Siparişini Verip Sonrasında Değiştirip Fiyatını Güncelleyeceğim. İç ve Dış Fotolarını Tekrar Yükleyeceğim. O Güne Kadar Satışı Erteliyorum.

Güncelleme 2: Joistikler Geldi. Değişimini Yaptım. Board'lar Alkolle Temizlendi ve Diğer Parçalarda Tamamen Yıkandı. Yani İçi/Dışı Tertemiz Cihazlar. İki Kolda GTA5'te 5DK'lık Test Edildi. Bir Problem Yok. Ben Bu Ürünü Satın Aldığımda Bu Kadar Soruyla Karşılaşmamıştım Arkadaş :) Bu Kadar Uğraştan Sonra Kesinlikle Pazarlık Olmayacaktır. Daha Uygun Satanlar Varsa Onlardan Tedarik Edebilirsiniz. Ürünlerin Yanında İlk Orjinal Joyistikleri Hariç 2 Tane Daha Yedek Vereceğim. Nolur Nolmaz...

Güncelleme 1'deki İlk Fotolar

Güncelleme 2'deki İlk Fotolar

Bu İlan Her Türlü Yoruma Açık. İyi/Kötü Yorumlarla Saldırabilirsiniz :) En Azından İçimi Döker Rahatlarım.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILIK] LGA 775 Temiz Sistem (Upgrade'e Açık) 230TL

Merhaba Arkadaşlar,

2009 Yılında Aldığım ve 2011 Yılına Kadar Kullandığım (Askere Gittim), Giderken Parçalarını Temizleyip ve Kasayı Stretch Film Sarmıştım. Askerden Geldikten Sonra Notebook Kullanmaya Başladığımdan Bu Kasayı Hiç Açmadım. Arada Canım Sıkıldığında Hobi Amaçlı Açıp Kurcalardım. İlk Göz Ağrısı PC. Daha Sonraki Yıllarda Kasa Modlama Hevesi İçerisindeydim Ama Onu da Gerçekleştiremedim. Geçen Ay Gözüme Çarptı Kasa. Yer Tuttuğu İçin İhtiyacı Olan Birisine Uygun Fiyattan Vermeyi Düşünüyorum. Satın Alacak Kişiye Mahçup Olmamak İçin Kasayı Komple Söküp Fanlarının Millerine Kadar Temizleyip WD40 İle Çok İnce Yağladım (PSU ve İşlemci Fanı Dahil). Anakarttaki Kuzey Köprüleri Dahil Tüm Chipsetlerin Termal Macunları Temiz Bir Şekilde Yenilendi. Kasa Üzerinde ve İçerisinde Tozdan ve Kirden Eser Yoktur. Bundan Sonrada Fazla Tozlanmaması İçin Hava Alan Bölümlere Evimdeki Malzemelerle Filtre Yerleştirdim. Şimdi Niye Bu Kadar Anlatıyorsun Bu Kasayı Derseniz Yıllardır Aklımda Olan ve Satıp Satmama Kararı Alamıyordum. Ev PC Dolduğu İçin Artık Elden Çıkartma Kararı Aldım. Satmama Sebebim İse Evime Aldığım Kendime Ait İlk Bilgisayarım Olmasıdır. Philips 17" CRT Monitörü Hala Aktif Çalışmaktadır. 1280x1024 ve 1024x768'de 85Hz Çalışabiliyor. Bolca Fotoğraf Koyuyorum. Nostarji PC'si Olarak Modifiye Edilebilir. Asus'un Kasası Aşırı Sağlam ve Saç Levhaları Günümüzün Kasalarına Göre Kalındır (2004 Üretimi).

Bilgisayara Bu Gün Windows 7 Pro SP1 Kurdum. Sorunsuz Çalışmakta.

Anakart: Gigabyte GA-P35C-DS3R (Rev. 2.1) - http://www.gigabyte.com...page/mb/ga-p35c-ds3r_21
İşlemci: Intel® Pentium® Processor E2180 - https://ark.intel.com/t...he-2_00-GHz-800-MHz-FSB
Ram: Kingston 2X1GB ve Kingston 1X2GB DDR2 Ram (Toplam 4GB)
PSU: Asus A-30F ATX 20pin 300W PSU - https://i.hizliresim.com/RnJnyn.jpg
Kasa: Asus Chassis Beyaz (İnternette Hiç Fotoğrafı Dahi Yok)
GPU: Sparkle GeForce 8600GT (PCI-e, 512MB)
HDD1: Samsung HD161 160GB SATA HDD
HDD2: WD Caviar 250GB SATA HDD
DVDRW: HP DVD±RW Dual Layer Lightscribe SATA Optical Drive - https://www.amazon.com/...500-GH40L/dp/B00QR515QK
FDD: Floppy Disk
Monitor: Philips 107 T5 17"

Gelelim Bu Kasayı Alacak Kişinin Yapacaklarına (Benim 1/2 Senedir Yapmaya Niyetlendiğim Olaylar);
1- İşlemci Xeon E5450 İle Değiştirilecek (Aliexpress'te 70TL)
2- Anakart OC'ye Açıktır ve Kaliteli Bir Anakarttır. ( https://www.google.com....?q=Xeon+E5450+Overclock )
2- Ekran Kartı Olarak 250/300TL Gibi Bir Rakama GTX 750Ti Alınacak.
3- Anakart DDR2 ve DDR3 Ram Desteklemekte. İstediğiniz Ram'leri Seçebilirsiniz.

1080p Performans İçin Test Videoları: https://www.google.com....+E5450+GTX+750+ti+1080p

Gelelim Sorunlara:
1- Kasada 3 Adet Fan Bulunmaktadır. 1 Adet Önde ve 2 Adet Arkada Olmak Üzere. Bu Fanlar Anakart Üzerinden Değil PSU Üzerinden Beslendikleri İçin Full Speed Modda Çalışmaktadır. (1 Tane PWM Kablom Var Şu An. Fanları Paralel Olarak Tek Kablo İle Anakarta Bağlayabilirim) PWM Fan Kablo İle Anakarta Bağlanabilir yada Aliexpress'ten 5TL'ye Fan Kontrolcü İle Orta Modda Çalıştırılabilir. Elimde PWM Kablo Olmadığı İçin Malesef Gerçekleştiremedim. Ama Full Hızda Çalışmalarına Rağmen Aşırı Bir Ses Üretmemekte. PSU'dan Ses Gelmemekte Ayrıca.
2- Anakartın 1 Tane USB Portu Çalışmamaktadır. Ama O/I'de Yeterli USB Çıkışı Bulunuyor. Dert Bir Problem Değil. Çalışmayan USB Portu Sıcak Silikon İle Dolgu Yapıldı. Estetik Olarak İyi Gözükmekte ve Problem Yaratmamakta.
3- DVDRW Kapağı Açılırken Aşağıdan Çekmeniz Gerekmekte. Kasayı Topladıktan Sonra Sistem Kurarken Farkettim. Sonra Tekrar Söküp İçine Bakmak İstemedim. Ama Alıcı Kişi Bir Göz Atarmısın Derse Bakabilirim.
4- Kasa Önündeki USB ve Ses Çıkışı Olan Board Kayıp Ama Yurtdışından Sipariş Verdim. Gelecektir. (GELDİ)
5- Ekran Kartı Fanı Çok Azda Olsa (Kasa Kapalıyken Farketmeyebilirsiniz) Birazcık Sesli Gibi. Ama Beni Rahatsız Etmedi Açıkcası.

Fiyat Olarak En Makul'ünden 230TL'dir. Yada Takas Teklif Edebilirsiniz.

Böyle Bir Konu Açacağım Aklıma Gelmezdi :)
İyi Forumlar Dilerim.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

JacquesC

İsim: Poyraz K.
Katılım zamanı: 26 Ekim 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 1 Mart 2021; 17:14:55
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Steelseries Siberia 200 + Siberia USB Soundcard
Alıcı: Moose77
Tarih: 22 Mayıs 2017; 9:52:00
Yorum:Güvenilir satıcı ve çok ilgili biri gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Üstelik steam'den oyun hediye ederek büyük jest yaptı ayrıca teşekkür ediyorum :)
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Intel Core i7 6700K
Alıcı: embayo
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:27:54
Yorum:sorunsuz işlem teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Asus Maximus VIII Hero Alpha
Alıcı: Supervisor_
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:32:29
Yorum:keyifli güzel bi alışveriş yaptık tşk ler.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Corsair H100i v2 Extreme Performance
Alıcı: Jacksel
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:49:10
Yorum:İyi bir alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] WD Caviar Green 2 TB
Alıcı: byvodoo
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:55:26
Yorum:Güzel alış veriş oldu ilgili
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125