FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4G

Sorunu Bulunmayan ve Garantisi Geçtiğimiz Aylarda Biten Ekran Kartımı Satışa Çıkartıyorum. Faturası ve Kutu İçeriği Bulunmaktadır. Genel Olarak Temizlenmiştir.

Kartın Özelliklerini Buradan Yazmam Mantıksız. Arama Motorundan "MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G" Olarak Arabilir ve Özelliklerini İnceleyebilirsiniz.

Fiyat 950TL'dir.

Not: Cihaz Fotolardan Görüldüğü Gibi Hiç Açılmamıştır. Kartı Alacak Kişi İçin İsteği Doğrultusunda "Arctic Mx-4 2019 Termal Macun" İle GPU İşlemcisinin Termal Macununu Yenileyebilirim.

Not: Aşağıda Sanki Kendini Piyasa Fiyat Belirleyici Olarak Gören Bazı Kendini Bilmez Kişilerin Yorumlarını Dikkate Almayın. Ne Satıyorsanız Fiyatını Forumda ve Sarı Sitede Emsal İlanlara Bakarak Kendiniz Belirleyin. Bu Siteden Satılmadı Ama Sarı Siteden Biraz Önce Belirttiğim Fiyata Kart Satılmıştır.

SATILDI

[SATILDI] Intel Pentium G4560

Merhaba. Geçen Yıl Bir Heves İle HTPC Kasa Kurmak İçin Almıştım. Sistemin Bir Bölümünü Sattıktan Sonra Elimde Anakart ve İşlemci Kaldı. İşlemcinin Kutu İçeriği Tamdır ve Fanı Hiç Kullanılmadı. Fotoğraflarda Gözükmektedir.

Fiyat XXX'dir.

HTPC İçin Elimde İşlemci Olarak "Gigabyte GA-H170N-WIFI Mini-ITX (HTPC Anakart)" ve İşlemci Soğutucusu Olarak da "Deep Cool HTPC-200" Bulunmakta. Diğer İlanlarımdan Görebilirsiniz.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] Gigabyte GA-H170N-WIFI Mini-ITX (HTPC Anakart)

Merhaba. Geçen Yıl Bir Heves İle HTPC Kasa Kurmak İçin Almıştım. Sistemin Bir Bölümünü Sattıktan Sonra Elimde Anakart ve İşlemci Kaldı. Anakartın Modelini İnternetten Bakarak Görebilirsiniz. Anakartın Kutu İçeriği Tamdır. Fotoğraflarda Gözükmektedir.

Fiyat Olarak XXXTL'dir.

Özel Bilgi İçin;

• USB Type-C™ ile Intel® USB 3.0 - Dünya' nın Sırada ki Evrensel Konnektörü
  • Çift Kanal DDR4, 2 DIMM
  • 11ac 867 Mbps çift bant kablosuz bağlantı + BLUETOOTH 4.2
  • 7./6. Jenerasyon Intel® Core™ İşlemcileri destekler
  • 32Gb/s Veri Transferi ile PCIe Gen3 x4 M.2 Konnektör (PCIe & SATA SSD desteği)
  • 16Gb/s Veri Transferi için 2 adet SATA Express Konnektör
  • Dahili Arka Ses Amfisi ile 115dB SNR HD Ses
  • Yüksek Kalite Ses Kapasitörleri ve Ambians LED İz Yolu Işıklandırması ile Ses Gürültü Koruması
  • Çift Intel® GbE LAN ile cFosSpeed Internet Hızlandırma Yazılımı
  • EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları
  • GIGABYTE UEFI DualBIOS™ teknolojisi
  • Intel® Small Business Desteği

HTPC İçin Elimde İşlemci Olarak "Intel Pentium G4560" ve İşlemci Soğutucusu Olarak da "Deep Cool HTPC-200" Bulunmakta. Diğer İlanlarımdan Görebilirsiniz

SATILDI

[SATILDI] iPhone 6S Plus 64GB Siyah (Sorunsuz. Sıfır Temizlikte. Pil 100%)

Merhaba. Aşağıda Telefon İle İlgili Herşeyi Yazıyor Olacağım. Lütfen Okuduktan Sonra Mesaj Yazınız. Kendi Telefonumu 6 Ay Önce Değiştirmiştim. Bu Telefon Yedek Olarak Durmaktaydı. Şimdi Satma Kararı Aldım. Cihaz Üzerinde Herhangi Bir Problem Bulunmamaktadır ve Batarya Hariç Tüm Parçaları Orijinaldir. Alıcı Kişi İstediği Her Testi Yapabilir. AppStore'da "Phone Doctor Plus" Adlı Bir Uygulama Var. Alacak Kişi Onu İnceleyebilir. iOS 14'e Yükseltme Yapılmamıştır. Alıcı Kişi İsterse Kendisi Geçebilir.

Cihaz Alındığı Günden Beri "3D Alüminyum Çerçeveli Ekran Koruyucusu" ve "Anti-Drop Darbe Emici Silikon Kılıf" İle Kullanıldığı İçin Cihazın Fotoğraflarından Anlayacağınız Gibi Herhangi Bir Hasarı ve Çizilme Gibi Bir Durumu Yoktur. Kullandığım Süre Boyunca Gayet Temiz Kullanılmıştır.

Geçtiğimiz Ay Kasım İndirimlerinden Faydalanılarak "iPhone 6S Plus Mucize Batarya Deji" Alınarak Kendim Tarafından Değiştirilmiştir. Fotoğraflarda Ekran Görüntüleri Vardır.

Cihaz Amerikan Cihazıdır Ama Eski Tip Pasaport Kayıtlıdır ve Üzerinden 2 Yıl Süreden Fazla Geçtiği İçin Kapanma Gibi Bir İhtimali Kalmamıştır. Cihazın Kutusu Bulunmaktadır Ama Adaptörü Ben Cihazı Teslim Aldığım Kişiye Vermiştim Türkiyeye Uygun Olmadığı İçin. Zaten Alan Kişiye de Lazım Olmayacaktır. Şarj Kablosu Uzun Yıllara Dayanamadığı İçin Type-C Destekli "Mcdodo Ca-4993 Type-C To Lightning Pd Quick Charge Örgü Kablo" Almıştır. Gayet Kaliteli Bir Kablodur. Kulaklık İse Zaten O da Uzun Yıllara Pek Dayanamadı. Zaten Hijyen Açısından da Gerekli Olduğunu Düşünmüyorum.

Cihazın Yanında Fotoğraflarda Görülen 8 Adet Benim Kullandığım Ekranı Tamamen Kapatan "3D Alüminyum Çerçeveli Ekran Koruyucusu" Verilecektir (Koruyucuların Koruma Kutusu Vardır). Cihazın Üzerinde Bunlardan Eskiden Kalma Bir Tanesi Takılıdır. Onu Şuan Ekrandan Çıkartmadım ki Alıcı Ekrana Nasıl Bir Koruma Sağladığını Görebilsin Dedim. Ayrıca Fotoğraflarda Bulunmayan Bir Adet Hiç Kullanılmamış Şeffaf Silikon Kılıf ve Bir Adet Siyah Silikon Kılıf Verilecektir. Yani Alıcı Kişi Bir Kaç Yıl Bu Tür Koruyucu Kılıflara Ücret Ödemeyecektir.

Fiyat Olarak Yanındaki Ürünlere Bağlı Kalarak XXXXTL'dir.

Tempered Camlar Ayrı Satılmakta.
İlan Linki: https://forum.donanimha...if--147315767#147315767

İyi Forumlar.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] ASUS ROG POSEIDON GTX1080 Ti P11G

Merhaba Arkadaşlar.

Sorunu Bulunmayan ve Garantisi Geçtiğimiz Günlerde Biten Ekran Kartlarımdan Birisini Satışa Çıkartıyorum. Garantisi Bittiği İçin "Arctic Mx-4 2019 Termal Macun" İle Yenilenmiş ve Genel Olarak Temizlenmiştir. Kutusu ve Faturası Maalesef Taşınma Sırasında Kaybolmuştur.

Kartın Özelliklerini Buradan Yazmam Mantıksız. Kart GTX1080Ti'ler Arasında Zaten Prestijli Bir Üründür.

https://rog.asus.com/tr...80TI-P11G-GAMING-Model/ URL'den İncelediğinizde Farkına Varacaksınız.

Furmark Testini Abartmadan 5 Dakikalık Olarak Yaptığımda Isı Zaten Kendisini Sabitlemiş Olarak Gözükmekte. Oyunlarda 1080p'de Full Ayarlarda 70/74 Derecelerde Gezmektedir.
Oynan Oyunları Görmek ve Hangi Sistemde Kullanıldığına Bakmak İçin: https://steamcommunity.com/id/cpt-jack/

Ürün Fotoları

Termal Macun Uygulaması

Furmark Testi (5 Dakikalık)

İyi Forumlar.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

JacquesC

İsim: Poyraz K.
Katılım zamanı: 26 Ekim 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 27 Şubat 2021; 2:49:05
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Steelseries Siberia 200 + Siberia USB Soundcard
Alıcı: Moose77
Tarih: 22 Mayıs 2017; 9:52:00
Yorum:Güvenilir satıcı ve çok ilgili biri gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Üstelik steam'den oyun hediye ederek büyük jest yaptı ayrıca teşekkür ediyorum :)
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Intel Core i7 6700K
Alıcı: embayo
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:27:54
Yorum:sorunsuz işlem teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Asus Maximus VIII Hero Alpha
Alıcı: Supervisor_
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:32:29
Yorum:keyifli güzel bi alışveriş yaptık tşk ler.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Corsair H100i v2 Extreme Performance
Alıcı: Jacksel
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:49:10
Yorum:İyi bir alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] WD Caviar Green 2 TB
Alıcı: byvodoo
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:55:26
Yorum:Güzel alış veriş oldu ilgili
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.250