SATIŞTA

[SATILIK] Corsair Hydro Series H80i v2 (Sıfır)

Merhaba. Kasamda Grafik Kartında Kullanmak İçin Aldım Ama Yaptığım Ölçümde Kasamda Sıkışıklığa Yol Açacağı ve Kötü Bir Görüntüye Sebep Olabileceğini Düşündüğüm İçin Satma Kararı Aldım.

Kasamda Zaten Corsair'in H100i v2 Bulunmaktadır. "H80i v2" ise "H100i v2" Kadar Performans Veren Bir Soğutucudur. Ürün Sıfır Ambalajındadır. AM4 Platformunu Desteklemektedir ve Kutuda Zaten Bu Durum Gözükmektedir.

Fiyat Olarak 750TL'dir

Ürünü Ocak 2021'in Ortasında Aldım. Bu Tarihten İtibaren 5 Yıl Garanti Kapsamındadır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

[SATILDI] Xiaomi Mi 5 (Arızalı)

Merhaba. Forumdan Arızalı Olarak Aldığım Ve Sadece Kasasını Kullandığım Cihaz Dün Gördüğüm Bir İlana Bakarak Satılığa Çıkartmaya Karar Verdim. Hala Belki Birilerinin İhtiyacı Olabilir Diye Düşünüyorum.

Kasası Yıpranmış ve Fotoğrafta Göründüğü Gibi Darbe Bulunmakta. İç Ekranda Kırık Yoktur ve Orjinaldir. Dış Camımın Değişebilir. Anakartın Durumunu Bilmiyorum Açıkcası. Satın Aldığım Kişi Cihaz Şarj Olmadığını Söylemişti. Arka Kamerada Sıkıntı Olduğunu Hatırlıyorum Sadece. Herhangi Bir Telefoncuda Tamir İşlemi Görmedi.

Fiyat Olarak XXXTL Düşünüyorum.

SATIŞTA

[SATILIK] 8 Adet iPhone 6/6S/7/8 Plus Tempered Ekran Koruyucu ve 2 Adet Sıfır Silikon Kılıf

Merhaba. Geçen Gün Sattığım Cihazımda Kullandığım Tempered Camlardır. Kendi Koruma Kutusu Vardır. Resimde Gözükmektedir. Mümkün Olduğunca Toplu Satılacaktır.

Önceki İlanım: https://forum.donanimha...ikte-pil-100--147159305

4 Tanesi "iPhone 3D Tempered Glass Screen Protector Aluminium Alloy Edge" Adıyla Satılamtadır.
4 Tanesi "iPhone 3D Tempered Glass Screen Protector Black/Clear" Adıyla Satılamtadır.
Aliexpress'ten Almıştım Toplu Olarak. Dayanıklı Bir Malzeme Olduğu İçin Zamanında Fazla Almıştım. Bunlar Elimde Kalanlar Oldu.

Yanında Yine Geçen Günlerde Aldığım Kılıflar Var Kullanmadığım.

Hepsi İçin 125TL Talep Etmekdeyim. GG Üzerinden İndirimli Kargo Gönderilir.

SATIŞTA

[SATILIK] Deep Cool HTPC-200 Intel ve AMD mini-ITX İşlemci Soğutucu

Merhaba. Geçen Yıl Bir Heves İle HTPC Kasa Kurmak İçin Almıştım. Soğutucunun Kutu İçeriği Tamdır. Fotoğraflarda Gözükmektedir.

Fiyat Olarak 120TL'dir.

HTPC İçin Elimde İşlemci Olarak "Gigabyte GA-H170N-WIFI Mini-ITX (HTPC Anakart)" ve İşlemci Olarak da "Intel Pentium G4560" Bulunmakta. Diğer İlanlarımdan Görebilirsiniz.

SATIŞTA

[SATILIK] Samsung Galaxy S10 Silicone Cover

Merhaba Arkadaşlar.

Aliexpress'ten Farklı Bir Ürün Almama Rağmen Satıcı Farklı Bir Ürünle Karıştırarak Bana Göndermiştir. Ödediğim Gümrük Vergisi Fiyatına Vereceğim. Mantıken İndirim İstemeyiniz.

Ürün: https://tr.aliexpress.com/item/4000094434291.html

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

JacquesC

İsim: Poyraz K.
Katılım zamanı: 26 Ekim 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 14 Nisan 2021; 23:16:51
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Steelseries Siberia 200 + Siberia USB Soundcard
Alıcı: Moose77
Tarih: 22 Mayıs 2017; 9:52:00
Yorum:Güvenilir satıcı ve çok ilgili biri gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Üstelik steam'den oyun hediye ederek büyük jest yaptı ayrıca teşekkür ediyorum :)
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Intel Core i7 6700K
Alıcı: embayo
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:27:54
Yorum:sorunsuz işlem teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Asus Maximus VIII Hero Alpha
Alıcı: Supervisor_
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:32:29
Yorum:keyifli güzel bi alışveriş yaptık tşk ler.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] Corsair H100i v2 Extreme Performance
Alıcı: Jacksel
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:49:10
Yorum:İyi bir alışverişti.
Genel Puan:      
Ürün: [ALINDI] WD Caviar Green 2 TB
Alıcı: byvodoo
Tarih: 22 Mayıs 2017; 10:55:26
Yorum:Güzel alış veriş oldu ilgili
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141