SATILDI

SATILDI /Satılık Psp slim 2004 piano black + Psp Kamera + 8gb ms + kılıf + kutu içeriği

SATILDI

Khalkedon elektronikten stickeri, kılıfı ile birlikte ilk el almış olduğum ve dış ortamda kesinlikle kullanmadığım, ayda bir iki kez açtığım, ilk günki pil ömrüne sahip PSP'mi nakit ihtiyacından dolayı satmak durumunda kaldım.

*Cihaz 2004 modeldir, 5.00 m33-6 yüklüdür her türlü oyunu açar, isteyen aldıktan sonra versiyonunu yükseltebilir.
*8 GB m2 memory stick kartı vardır, gayet hızlı ve sorunsuzdur, bunuda khalkedon elektronikten geçtiğimiz yıl almıştım.
*Yine sıfır olarak aldığım psp go cam adlı kamera yanındadır, kutu içeriği tamdır, kameranın yanında gelen umd ve koruyucu kabı mevcuttur.
*PSP kutu içeriği yanında gönderilecektir, kutusu, orjinal kılıfı, usb data aktarım kablosu, bilekliği beraberinde gönderilecektir.

Cihazın fotoğraflarda da işaret ettiğim şekilde alt iki köşede iki adet 2-3 mm lik çizik vardır, fotoğraflarda belirttim, kesinlikle ve kesinlikle buraya bastırdığınızda bir esneme falan yapmamakta, büyümemekte kullanımında bir sıkıntı teşkil etmemektedir. Dikkatli bakınca belli olmaktadır. Cihaza ön Kasa aradım ancak bulamadım, isteyen ön kasayı ister değiştirir isterse de üzerine desenli stickerlar var bunu yapıştırıp kullanabilir ancak bence hiç gerek yok dediğim gibi kullanımla ilgili bir sorun olacak bir şey değil. Analog ve tuş takımı sorunsuzdur, umd okuyucuda bir problem yoktur. Cihazın bahsettiğim çiziklerden başka hiç bir sorunu yok.

FİYAT:250 TL dir. Arkadaşlar isteyebileceğim en makul fiyatı istiyorum, sadece kameranın fiyatı belli. Pazarlık söz konusu değildir, kargo alıcıya aittir. Takas yok. Tokatta elden satış tercihimdir, tanıdığınız varsa yönlendirirsiniz, çok daha iyi olur. Aksi halde Önce havale sonra kargo.

Not : Elim bu aralar dar olmasa kesinlikle ve kesinlikle satmam.

FOTOĞRAFLARI NET ÇEKMEYE ÇALIŞTIM. Tekrar hatırlatayım ekranda Hori marka sticker bulunmaktadır. Sticker'in altındaki Ekran tertemizdir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

hidden

İsim: S. OZMEN
Katılım zamanı: 16 Mart 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Şubat 2021; 12:40:47
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Sözünün özü güvenilir bir arkadaş, Havale ile alışveriş yaptım saolsun ürün dediğinden bile iyi dur
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125