Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

SATILIK Samsung J2 - 320 TL

Samsung J2 (SM-J200F)

Telefonun ilk sahibiyiz, çok temiz durumda. 3 sene oluyor alınalı, alındığı günden beri hep kılıf ile kullandı annem. Ekran üzerinde kırılmaz cam var, ilk alındığında takmıştık hala duruyor sağlam.
Resimlerden de görebileceğiniz gibi çok çok temiz bir telefon. Çizik kırık hasar hiçbir şey yok. Kasası tertemiz. Anneme yeni telefon aldık sonra boşta duruyordu ben 1-2 aydır 2. telefon olarak kullanıyorum ihtiyacım kalmadı o yüzden ihtiyacı olan birisine gitsin istedim.

Malesef kutusu aksesuarı yok, bulamadım hiçbir yerde. Şarj aleti de yok. Sadece telefon olarak gönderilecek. Telefonun tek sorunu telefon kapalıyken şarj olunca çabuk bitiyor şarjı, sanırım tam dolmuyor kapalıyken ya da sapıtıyor. Telefon açıkken şarj olunca hiç sorun yok. Sanırım yazılımsal birşey var ben pek kurcalamadım hep telefon açıkken şarj ettiğim için. Normal beklemede 4-5 gün gidiyor şarjı resimlerde görebilirsiniz. Günlük kullanımda internet müzik telefon görüşmesi falan 1 günü çok rahat çıkarıyor.

Fiyat 320 TL. Takas sadece çalışır durumda eski tuşlu Blackberry telefonlarla üzerine para verilerek yapılır.
Kadıköy ve Üsküdar taraflarından elden alışveriş yapılabilir. Diğer türlü istediğiniz şirketle kargolanabilir.

Resimler: https://photos.google.c...0EtNURGOHE2X3hXcHdWUDZB

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI - Moto G4 Plus Beyaz

2017 Nisan ayında hepsiburadadan alındı. Garantisi bitti.

EKRANI KIRIK, resimlerde görüldüğü gibi. Dokunmatiğinde bir sorun yok, ekran çalışıyor, sadece sol üst tarafta çatlaklar var. Kız kardeşimin telefonu, yere düşürdü ve ekran kırıldı. Simkart yuvalarında da biraz gevşeme var sanırım bazı simkartları okuması için arasına incecik bir kağıt koymak gerekebiliyor. Şu anki simi normal okuyor. Bimcell sim var, bazı simler ince galiba onlarda zorlanabiliyor. Çift simli ikisi de çalışıyor.

Telefonun bu iki sorunu var. Ekranı çatlak ve sim kartı okumak için üstüne ince bir bant yapıştırılabilir ya da ince bir kağıt koyulabilir. Teller zor temas ediyor sanırım.

Telefona root attım ben ve TWRP yüklü şuan. Resmi room 8.1 var. Ben rootu sadece reklam engelleme için yaptım. Adaway yüklü.

Orjinal şarj aletini otelde kaybetmiştik. Normal (plus olmayan) moto g4'ün şarj aleti var ama o biraz yavaş şarj ediyor.

Bundan başka sorunu yok. 2. telefon olarak 1 senedir ben kullanıyorum. Genelde evde duruyor. Şarjı çok iyi gidiyor.

Resim ve video için hemen alta link bırakıyorum. Videoda arama da yaptım anlaşılması için herşey.

https://photos.app.goo.gl/AnMwaUGSbKJCou9j6

Üsküdar ve Kadıköy taraflarında haftasonları elden alışveriş yapabiliriz. Diğer yerlere kargo yapabilirim.

Teşekkürler.

SATILDI

Corsair Value 8 GB 2133MHz DDR4 CMV8GX4M1A2133C15 **200 TL**

Tek modül 8GB. Kendi belleklerimi yenilediğim için boşa çıktı. Nisan 2017'de hepsiburadadan alındı, faturasını bulamadım. Ömür boyu garantili, satın aldığım yere sordum faturaya gerek yok seri nodan bakılır dediler.

PTT kargo isterseniz ben öderim diğer kargolarda alıcı ödemeli gönderirim.

İstanbul Üsküdar ve Kadıköy taraflarında elden verebilirim.

Fiyat: 200 TL

SATILDI

Path of Exile Exalted Orb

Path of Exile Exalted Orblar (Softcore)

Exalted Standard: 2 TL (Stok: 500)

Exalted Betrayal: 2.5 TL (Stok: 80)

Ödeme Enpara.

FORUM DIŞINA SATILDI

PoE Exalted Orblar SC **Delve+Standard**

Path of Exile Exalted Orblar (Softcore)

Exalted Standard: 2 TL (Stok: 500)

Exalted Betrayal: 2.5 TL (Stok: 80)

Ödeme Enpara.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dükkan Sahibi Hakkında

infidel

İsim: can
Katılım zamanı: 11 Mart 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Ekim 2019; 3:40:53
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] P4 CPU 2.8GHz SKT 775 1M / 800 FPS
Alıcı: tolgaciik
Tarih: 10 Mayıs 2009; 16:14:18
Yorum:İyi niyetli.. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:HB garantili , sıfır gibi ve full ürünü sorunsuz teslim aldım. çok tşk ler
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Kingston 3x2GB 800MHz DDR2 Ram KVR800D2N6/2G CL6
Alıcı: pashha27
Tarih: 18 Ekim 2011; 13:07:25
Yorum:Ürünler süper, ambalaj süper, sorunsuz alış-veriş oldu. Teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] PSP Go Piano Black
Alıcı: addidas_85
Tarih: 7 Aralık 2011; 17:40:00
Yorum:ÇOK güvenilir bir arkadaş, sorunsızca alış veriş yapabilirsiniz ;)
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Logitech Extreme 3D Pro - 35 Tl
Alıcı: Lyciren
Tarih: 3 Şubat 2012; 20:35:05
Yorum:güvenilir ve ilgili biri, tavsiye ederim
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125