Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Uygun Fıyata 500GB PS4 Fıfa 17 & Dıablo3

Arkadaslar merhaba, urunu 2014 yılının sonlarına dogru kahraman konsoldan almıstım. Aktıf olarak 1 sene cıvarı ben kullandım, 1.5 seneden berıdır yurtdısında oldugum ıcın ıcın konsol yatmaktadır.10 gun ıcerısınde yurtdısına cıkacagım ıcın elden acıl cıkarmak ıstıyorum.Bu sebeble uygun fıyat yazdım.Urun sıyah olup 500gb modelıdır.Urun tamır olmamıstır ve herhangıbı sorunu bulunmamaktadır.Urunu ıstanbul ıcın fatıh,aksaray veya beyazıt cıvarı elden teslım etmek ıstıyorum.Urunun tum kutuları ve kıtapcıkları durmaktadır.Kondısyon olarak 10\9 alır.Urun tek kolludur, yanında dıablo 3 ve fıfa 17 oyunları cdlı olarak verılecektır.Satısa kendı hesabım dahıl degıldır.Sadece ıkı oyun mevcuttur.Alacak arkadasa sımdıden hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

LG G2 32GB Siyah ve 16 GB Beyaz Bol SS'li TAKASLI Fiyat Düştü

Arkadaşlar merhaba, ürün lg g2 32gb siyah modelidir.Resimlerden de görüleceği üzere cihaz çiziksiz ve tertemizdir.Kondisyon olarak 10\10 alır.Sadece üst model telefonlarla takaslıdır.Takasta fiyatım farklıdır, bilgilerinize.Cihaz için 550 tl talep etmekteyim.Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.ÜRÜN 620 TLDEN 550 TLYE DÜŞMÜŞTÜR.LÜTFEN PAZARLIK VE İNDİRİM SORMAK İÇİN MESAJ ATMAYINIZ.

2--Ürün lg g2 16gb beyaz modelidir.Resimlerden de görüleceği üzere cihaz çiziksiz ve tertemizdir.Kondisyon olarak 10\9 alır.Sadece üst model telefonlarla takaslıdır.Takasta fiyatım farklıdır, bilgilerinize.Cihaz için 550 tl talep etmekteyim.Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. BU ÜRÜN FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR.

SATIŞTA

Commodore 64 1541 Ultimate-II Koleksiyonluk Retro Konsol Bol SS'li

Arkadaşlar merhabalar, konsol alındığı günden beridir hiç kullanılmadı.Sadece elektirik fişine takıldı ve calışıp, çalışmadığı kontrol edilip tekrardan kutulandı.Ürünün dış kolisi ve üzerindeki poşetleri dahi durmaktadır.Kolilerde sararmalar ve bölgesel parçalanmalar mevcuttur.Ve joistiğin kablosunda biraz soyulma mevcuttur.Bunlarda resimlerde açıkça görülmektedir.1988 den beridir bu şekilde durmaktadır.Konsol için 1600tl talep etmekteyim.Retro konsol koleksiyonu yapan arkadaşların bu kadar temizini bulabileceğini sanmıyorum.Meraklısı için kaçırılmayacak fırsat.Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

SATIŞTA

Avea Jet Mobil Modem ZTE 190 Uygun Fiyata SS'li

Arkadaşlar merhabalar, ürünü 7-8 ay kadar kullandım.Boşta duruyordu, satmaya karar verdim.Fiyatı 30tl dir.İhtiyacı olan arkadaş alıp gönül rahatlığıyla kullanabilir.Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

SATIŞTA

NextYE 19500 HD CIS Superior Uydu Takaslı Bol SS'li

Arkadaşlar merhabalar, ürünün jelatinleri halen üzerinde durmaktadır.Zaten resimlerden de görüceksiniz ne kadar temiz olduğunu,sadece kumandasında kullanıma bağlı soyulmalar mevcuttur.Ürünü yaklaşık 1,5 yıl kullandım.Daha sonra digitürke geçince bu uyduda boşa çıktı.Kutusunda öylece durmaktaydı, bu sebeble değerlendirmek açısından satmak istiyorum.Ürünü samsung, iphone yada muadil bir cihazlarlada takaslayabilirim. Cihaz için 350 tl talep etmekteyim.Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Linux OS işletim sistemi
1080p Full HD
Wi-Fi kablosuz internet erişimi
Web tarayıcısı özelliği
Tam fonksiyonlu haftalık ve günlük EPG (Elektronik Program Rehberi)
4 adet USB 2.0 girişi
MPEG1, MPEG2 mp@ml, H.264, VC1, DV, MPEG4 HD ve SD yayın desteği
Playback TS, MKV, AVI, DIVX, XVID, VOB, RMVB, RM, JPEG, MP3 medya desteği
Time Shift (Zaman Kaydırma) özelliği
VFTP özelliği ile yazılım dosyalarını , kanal bilgilerini, müzik, resim, multimedya dosyalarını, bilgisayarınıza gönderme / alma veya cihaz üzerinden USB belleğe kayıt / oynatma
Cihazda kayıtlı kanal ve ayar bilgilerini cihazdan USB belleğe aktarma, yedekleme ve geri alma imkanı
Cihaz hafızasında ayarlı kanal ve sistem bilgilerini USB bellek olmadan cihaza kaydetme ve geri alma imkanı
Bit torrent sitelerine bağlanarak, harici belleğe dosya aktarımı
PIP2 özelliğiyle aynı anda iki SD yayını canlı izleme
Youtube videolarına ve internet radyolarına direkt erişim
USB klavye ve mouse bağlantı imkanı
RJ45 Ethernet girişi
Gömülü Conax CAS 7.0 modül
CI modül yuvası
SPDIF Optik dijital ses çıkışı
10.000 kanal, 100 uydu, 4000 TP kapasitesi
NXP8735e (320 Mhz) Mip ana işlemci
128 MB NAND Flash Bellek
256 MB DDR RAM
Scart bağlantısı
HDMI 1.3A bağlantısı
Favori kanal listeleri oluşturma

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

barbar88

İsim: Barış K.
Katılım zamanı: 27 Haziran 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Ocak 2019; 9:45:08
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Xbox 360 Slim 250Gb+Kinect+Fw 3.0+25 Adet Oyun
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 20 Eylül 2015; 11:59:04
Yorum:temiz kutulu ürün, elden tanıdığa teslimat yapacak kadar kahır çeken, iletişimi kolay bir kullanıcı. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
Genel Puan:      
Ürün: itachi237 Referans İsteme Lütfen Teklif Vermeyiniz
Alıcı: itachi237
Tarih: 9 Ekim 2015; 21:34:33
Yorum:gayet güvenilir sıcak bir arkadaş oyun konuştuğumuz gibi tertemiz. benden 5 yıldız!!!
Genel Puan:      
Ürün: LG G3 D855 SIFIRDAN FARKSIZ UGUN FİYAT
Alıcı: ferh@t19
Tarih: 12 Ekim 2015; 21:25:49
Yorum:Arkadaş çok ilgili, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Uygun Fıyata 500GB PS4 Fıfa 17 & Dıablo3
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 12 Temmuz 2017; 23:55:04
Yorum:sıfır gibi ürün, hızlı ve sağlam kargo, kolay iletişim. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109