Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK 1450TL - iPhone 6s 64GB Silver- Kayıtlı- Son gün.

2016 mart ayından beri severek kullandığım cihazımı satıyorum. Bataryası geçen yıl Gürgençler ankamall de(apple yetkili servis sağlayıcısı) değiştirildi, pil sağlığı %86. iOS 13 de yüklü. Batarya hariç değişeni yok. sorunsuz bir cihazdır. 6S in işlemcileri iki ayrı firma tarafından üretiliyor. TSMC ve samsung. Samsung işlemciler daha fazla güç tüketiyor, tsmc ler ise daha az. TSMC işlemcili versiyonudur benim cihazım. Kanada dan kuzenim getirtmişti, pasaporta kayıtlıdır. Sim takıp direkt kullanabilirsiniz. Cihazın önünde DBRAND black dragon skini bulunmaktadır. Ciddi alıcı arkadaşlar yazarsa skini çıkartıp altında bir sorun olmadığının fotoğrafını atabilirim. 4 adet kılıfı, şarj adaptörü(110v) ile beraber verilecektir. Şarj kablosu temassızlık yaptığı için çöpe attım. Ekranında ufak çizikler var ışığın altında belli olan birde telefonun dış kasasında ufak çizikler mevcut. Resimlerde tüm anlattığım detaylar mevcuttur. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

Arkadaşlar 7 ekim pazartesi günü acil nakit ihtiyacından dolayı telefonu bir telefoncuya satacağım. 1450 ye aNlaşabileceğim arkadaş olursa yazabilir ankara içi elden teslim ederim. Şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde yapabilirim.
Fiyat : SATILDITL

FORUM DIŞINA SATILDI

ASUS Xonar DGX 5.1 Ses Kartı

Sorunsuz çalışıyor. 2 yıl önce anakartımın ses çıkışı bozulduğu için vatan dan alınmıştır. Kutusu ve cdsi duruyor, fakat kutusu yırtık bir halde. İsteyene foto atarım.
Resimdeki yeşil olan kart satılık değildir.

Fiyat: SATILMIŞTIR.

SATILDI

SATILIK - CORSAIR VENGEANCE DDR3 8GB(2X4GB) RAM 1600-180TL- Son 2 adet.

Ramleri 2013 yılında vatan bilgisayardan aldım. Yeni sistem topladığım için satıyorum. Sorunsuzdur. 1600Mhz de O.C edilmeden kullanılmıştır. Çift halinde de satılıktır. çifti 180tldir.

EDIT: 2 Adet kalmıştır.

2 Adet (2x4GB) Fiyat: 180TL
Lütfen pazarlık yapmayınız, son fiyattır.
https://i.hizliresim.com/LvGO3J.jpg
https://i.hizliresim.com/r0yJEB.jpg

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK - ASUS M5A99FX PRO R2.0 + Ethernet kartı- Fiyatı Düştü

Arkadaşlar yeni sisteme geçtiğimden dolayı eski sistemimi parça parça satıyorum.

ASUS M5A99FX PRO anakart, 2013 yaz ayında vatan bilgisayardan alındı. FX 8350 ile 4.5Ghz overclocklu kullanıldı.

Anakartın 2 küçük sorunu var. Bunlardan birisi ses ve ethernet girişleri/çıkışlarının çalışmaması. Format atınca geçmedi. Soketlerde sorun olduğunu düşünüyorum. PCI ses ve ethernet kartı ile kullandım ben.
Diğer sorunu ise CPU 8Pin soketinde, resimlerde de görürsünüz zaten. Ucuza diye phanteks sleeved kablo almıştım, fakat çok kalitesiz bir kabloymuş. CPU 12V kontak noktalarında temassızlık olduğundan dolayı sıcaktan kablonun plastiği soketin içine eridi, ben de o kalıntıyı temizlerken iç kısımda küçük bir kırık oluştu. Fakat sorunsuz çalışıyor. Anakartı alırsanız ethernet kartı ile beraber vermeyi düşünüyorum. Kutusu, kitapçıkları, backplate in ve cpu arkası backplate i mevcuttur.

Yukarıda belirttiğim sorunların çok büyük olmadığını düşünüyorum, sonuçta sistemin çalışmasına bir etkileri yok.

Fiyat: SATILMIŞTIR

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Alpostros

İsim: Alp Özeren
Katılım zamanı: 20 Haziran 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ekim 2019; 23:45:40
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.donanimhaber.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ASUS Xonar DGX 5.1 Ses Kartı
Alıcı: mtolgae
Tarih: 8 Eylül 2019; 1:58:31
Yorum:Güvenilir satıcı. Rahatlıkla alışveriş yapılabilir.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK- ASUS GTX 760 DIRECTCU2 - 350TL
Alıcı: HeavenLife
Tarih: 12 Eylül 2019; 12:24:36
Yorum:elden alışveriş yaptık şimdilik bir sıkıntı yok
Genel Puan:      
Yorum:Üründe anlaşmamız üzerine havaleyi yaptım. Havalenin ardından hızlı bir şekilde ürünü kargoya verdi. Ürün gayet iyi paketlenmişti. Sorunsuz ve hızlı alışveriş oldu.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK - CORSAIR VENGEANCE DDR3 8GB(2X4GB) RAM 1600-180TL- Son 2 adet.
Alıcı: alyy
Tarih: 27 Eylül 2019; 19:33:10
Yorum:Çok güzel bir alışveriş oldu, kargo hızı ve paketleme harikaydı , başka alışverişlerde denk gelmek dileğiyle.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117