SATIŞTA

BÜYÜK İNDİRİM SONY SRS-XB3 TAŞINABİLİR BLUETOOTH HOPARLÖR

Elimde artık fazlaca bluetooth hoparlör olduğundan yeni aldığım bu hoparlörü satmaya karar verdim. Sadece 1 kez test edildi. Cihazın kutusu faturası herşeyi tamdır. Sıfır mağazadan nasıl alırsanız o halde. Fiyat olarak 275 TL düşündüm. Ama tabiiki cüzi olarakta olsa fiyatta pazarlık yaparım.

SATIŞTA

SATILIK BEATS BEATBOX PORTABLE BEYAZ 350 TL 2 GÜN İÇİN

Cihazı d&r dan 2 yıl önce aldık. Faturası, kutusu kabloları mevcuttur. Cihazım hem dock ile, hem aux ile hemde Bluetooth ile bağlanabiliyor telefon ve MP3 çalarlara. Fiziksel bir deformesi yok. Ses çıkış gücü çok yüksek bir cihaz. Ev partisi bile verilebilir. Fiyat olarak şu anki tek resmi satışı olan d&r daki fiyatı baz alarak aciliyetinden dolayı 350 tl düşündüm. Fiyat diğer daha önce satmış olduğum beats ürünlerindeki gibi uygundur. Yanında 100 tl lik şarj edilebilir duracell pil de hediyem olacaktır. (SATILDI)

SATIŞTA

SATILIK MAC MİNİ 2012 GARANTİLİ BUGÜNLÜK İNDİRİM

İ5 işlemcili, HD4000(1gb) ekran Kartlı mac mini mi macbook pro aldığım için satıyorum. Cihazın 4gb ram i vardır. 2.5 GHZ (3.1 GHZ turbo) olan modeldir. 500 gb yeterli gelmediğinden 750 gb HDD ile değiştirildi. Cihaz temizdir, yeri hiç değişmedi. Fiyat olarak bugünlük son olarak 1050 tl dir. 2 Nisan 2016 ya kadar garantisi devam etmektedir.

SATIŞTA

SATILIK IPAD AIR Wi-Fi + 4G 16GB(Bugün ve yarına özel fiyat)

Ipod touch 5.nesil almak amaçlı satıyorum. Çok temiz bir cihaz, garantisi devam etmektedir. Cihaz sim kart takılan modeldir. Beyaz gri renktir. Fiyat 875tl dir. Takas bahsettiğim cihazla veya üzerine para alabileceğim apple tabletler ile olur. Cihazın resimlerini whatsapp veya mail aracılığı ile isteyenlere atabilirim.

SATIŞTA

LOGITECH Z4 (5+1 SES SISTEMI HEDIYELI)

Ilk günki gibi mükemmel ses kalitesini veren Logitech z4 ses sistemimi artık evimde yer olmadığı için satıyorum. Ses çıkışı yüksektir. Kendi kontrol kumandası mevcuttur. Cihazı alana microlab in 5+1 ses sistemini hediye edicem. Fiyat olarak 130 tl düşündüm. Ciddi alıcılarla pazarlık yapılır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

clocky

İsim: melih akalin
Katılım zamanı: 22 Mayıs 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 13 Ağustos 2018; 14:56:40
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK IPHONE4 16GB SIYAH TEMIZ
Alıcı: fatih_18_18_18
Tarih: 13 Eylül 2013; 18:33:17
Yorum:güzel bi alışverişti tşk ederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK TEMİZ LOGİTECH X-530 5+1 SES SİSTEMİ
Alıcı: Jsmael
Tarih: 27 Eylül 2013; 15:22:21
Yorum:Kardeşime çok teşekkür ederim. :) Cihaz gayet forumda tarif ettiği gibi,güleryüzlü ve pazarlığa girdiği içinde çok teşekkür ederim :)
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK BEATS BY DR DRE SOLO HD RED SPECIAL EDITION
Alıcı: fbli1kan
Tarih: 1 Ekim 2013; 17:40:22
Yorum:Hem sohbeti hem de güvenilirliği ile güvenilir alışveriş yapılacak birisidir.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK SIFIR NOKIA E6-00
Alıcı: emil.halilov
Tarih: 21 Ekim 2013; 9:03:20
Yorum:Güzel ve temiz bir alışveriş oldu. Teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:Ürün ilanda yazdığından farksız,alışveriş sorunsuzdu.Teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078