FORUM DIŞINA SATILDI

PS4 özel seri

Merhaba,

D&R dan satın aldığım PS4 500 GB Days of Play Limited Edition cihazımı satmaya karara verdim. Garantisi ve kutusu yok. Herhangi bir sorunu bulunmuyor, yalnızca kolların birinde arka kısmında görsellerde yer alan kusur var.

İstediğim fiyat : 2800 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

GTX 980 Gainward Phantom

Merhaba,

Başlıkta belirttiğim GTX 980 ekran kartım satılıktır. Gainward Phantom serisidir, kolay bulunabilen kartlar değil. Tasarım ve performans olarak özel bir seridir. 3 fanlı model ve görselde ki gibi firma tarafından fanların çıkarılıp takılabilmesi adına kızaklı bir mekanizma yapılmış. Denizli içi elden teslim diğer illere havale/eft sonrası kargolama işlemi yapabilirim. Benchmark testini de görsellerde paylaşıyorum. Kutu ve garantisi bulunmuyor. Kart da 3 adet mini HDMI, 1 adet mini DP ve DVI portu mevcut. Hali hazırda kullandığım VGA/DVI dönüştürücü aparatı da kart ile hediye edeceğim.

İstediğim fiyat : Bugüne özel 850 TL kargo alıcıya ait.

SATILDI

GTX 950

Asus gtx 950 ekran kartı (swirdless nick'li arkadaşa satıldı)

FORUM DIŞINA SATILDI

Apple MacBook Pro (13-inch, 2017, Two Thunderbolt 3 ports)

Apple Macbook pro 2017, 3 Nisan 2020 ye kadar garantisi devam etmekte, LCD panel, klavye, batarya ve anakart servis tarafından 3 gün önce değiştirilmiştir. Jelatinleri üzerinde duruyor. Sıfırdan farksız yenilenmiş bir cihazdır. Apple Türkiye garantilidir.

Fiyat : 7000 TL

T
L

FORUM DIŞINA SATILDI

1 aylık Iphone 7 32 GB Siyah Vatan Bilgisayar faturalı

Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi Iphone 7 32 GB siyah telefonum satılıktır. Nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. 01.06.2019 Vatan Bilgisayar faturalı yaklaşık 1 aylık cihaz.(2 seneye yakın Apple Türkiye garantisi devam ediyor). Cihaz da en ufak kırık çizik darbe bulunmuyor. Sıfır alınan cihaz nasıl ise aynı şekilde teslim edeceğim. Kutu içeriği eksiksizdir. Herhangi bir problemi bulunmadığı için fotoğraf paylaşma gereği duymuyorum. aldığım yere ait güncel fiyat linki aşağıda yer alıyor, eş değer firmalarda da benzer fiyatlar var. Almak isteyen arkadaşlara kafasında soru işareti kalmamasına adına özelden fotoğraf gönderebilirim.

İstenilen fiyat : 3600 TL

https://www.vatanbilgis...e-7-akilli-telefon.html

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

xsldee

İsim: çağlayan Akdoğan
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ekim 2020; 23:20:50
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satıldı
Alıcı: feanor007
Tarih: 16 Ekim 2018; 11:43:53
Yorum:Ürün söylediği gibi çıktı. Sağlam sıkıntısız satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Satılık AOC 24" G2460VQ6 1ms 75Hz Gaming monitör
Alıcı: algoritma
Tarih: 26 Ekim 2018; 12:33:27
Yorum:İlgi ve alakası için çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:Çok iyi bir şekilde paketlenmiş ve çok temiz bir kart aldım. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI
Alıcı: enigmac
Tarih: 1 Kasım 2018; 23:41:20
Yorum:Önce kargo sonra eft ile alışveriş sorunsuz gerçekleşti.Sorunsuz kargo, mutlu alıcı. Güvenilir, dürüst bir forum üyesi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık DDR3 1333-1600MHZ RAM'ler
Alıcı: Korgeneral
Tarih: 13 Kasım 2018; 16:17:44
Yorum:Çağlayan Bey alışveriş sırasında çok yardımcı oldu, sağladığı kolaylık, ilgisi ve özeni içinde ayrıca çok teşekkür ederim. Dürüst ve sağlam bir arkadaşımız.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.125