FORUM DIŞINA SATILDI

iPhone 7 plus 128gb Red Edition Garantili

Full kutulu, Sıfırdan farksız, 1 yıl garantili, Pil %91, nokta kadar çizik ezik yok. Bolca kılıf ve full frame ön cam koruması hediye. Fiyat 3650TL

FORUM DIŞINA SATILDI

Su altı için Fuji F600 EXR + Orj.Housing + Fantasea Flaş Seti + vs..

Set sadece 2 sezon 25 dalış kadar kullanıldı. En ufak bir problemi yok. Yanında taşıma çantası, orjinal housing bakım seti, pil şarj aleti, şarj edilebilir piller ile birlikte verilecektir. Setin şu anki değeri 2200TL civarında.

fotolar için : http://www.sahibinden.c...tralar-215417242/detay/
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Oculus Rift DK2

Cihazı bilenlerin ilanla ilgileneceğini düşündüğüm için fazla açıklama yapmayacağım. 5 ay önce amerikadan getirttim, 4-5 kez deneme fırsatım oldu. Çocuklardan dolayı fazla kullanamadım. Her geçen gün yeni uygulamaları çıkıyor, işlerimin yoğunluğundan takip edemiyorum. Kenarda durmasındansa hakkını vererek kullanacak birisine gitsin. Sanalpazar üzerinden komisyonunu ekleyerek satış açabilirim, böylelikle taksitle alabilirsiniz.

Fiyat : 1500TL

videolar için:

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Pembe iphone 5c 16gb Unlocked Sıfır kutusunda 1300TL

Amerika apple storeden alınma. 550$ + 50$ tax ödenerek alındı. Kayıtsız, kargo dahil 1300TL. Sanalpazar komisyonu ile 1350 TL 12 taksitle alabilirsiniz.

SATIŞTA

Orjinal K&N hava filtresi şeklinde anahtarlıklar.

Orjinal amerikan k&n marka. Çin malı değil amerikadan getirilmiştir. Fotoğrafda görüldüğü gibi stickerla birlikte gönderilecektir. Tanesi 15 TL. İsteyen sanalpazar üzerindende alabilir. Sanalpazar linki : http://www.sanalpazar.c...ahtarliklar__isp6639432

!!! Ürünler sınırlı sayıdadır. K&N web sayfasında 10$ dan satılıyor, üstelik stickersız. !!!

Fazla kalmadı hepsi bu

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

HaTToRi

İsim: Fatih GÜZEL
Katılım zamanı: 23 Şubat 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Ekim 2020; 16:43:05
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI, SİLİNEBİLİR
Alıcı: DhaBlue
Tarih: 4 Ocak 2010; 11:48:48
Yorum:HaTToRi'den alışveriş yaptığım için çok memnunum aldığım ürünü aynı gün içersinde kargoladı ve 1 gü
Genel Puan:      
Ürün: Pırıl pırıl Turkcellden alınma iphone 3gs 32gb beyaz
Alıcı: my_xomatosis
Tarih: 3 Mayıs 2011; 13:10:34
Yorum:arkadaşım foruma yakışan bi tavırla ilgilendi sağolsun. ödemede ki kolaylığı içinde ayrıca teşekkür
Genel Puan:      
Yorum:Güzel kokmak için aldım ve koktum ... Hattori teşekkürler :)
Genel Puan:      
Yorum:Gerçekten çok ilgili bir arkadaş.Herkes çekinmeden alışveriş yapabilir.Kendsine teşekkürler...
Genel Puan:      
Ürün: Satılık 1 Aylık 16GB Onda Vi40 Elite Tablet + Klavyeli Çanta
Alıcı: valupte
Tarih: 22 Mayıs 2012; 16:15:16
Yorum:alisveris yapabileceginiz guvenilir bir uye
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172