SATILDI

CORSAİR HS70 7.1 WİRELESS KULAKLIK

Üründe hiç bir sorun yok,kozmatik olarakta her hangi bir sorun bulunmuyor,yeni kulaklık aldığım için satıyorum,pazarlık payı mevcuttur.Ordu içi elden diğer şehirlere kargo ile gönderilir.
Fiyat 650TL

SATIŞTA

Asus ROG Strix Wireless 7.1

Ürün 1 saat denendi alım tarihi faturada var,eski kulaklığıma göre sesi az geldi onun için satıyorum, faturası kutusu her şeyi duruyor N11 den alındı. İlgilenen WhatsApp tan ulaşabilir. Fiyatı faturada var abartılmadığı sürece pazarlık vardır. Ordu içi elden teslim,il dışına kargo olur kargo alıcıya aittir.
5413936811
Fiyat:650 TL

SATIŞTA

Corsair Void Pro RGB Wireless

Merhabalar başlıkta belirtiğim gibi Corsair Void Pro RGB Wireless alacağım satanlar yada satmak isteyenler ö.m ile ulaşabilirler.Referans ve hesap duruma göre ödeme sonra kargo olabilir,yada kargo sonra ödeme olabilir,referanslarıma bakabilirsiniz.

SATILDI

Ryzen 2600

Merhabalar, işlemci değiştirdiğimden dolayı satılıktır 1 yıl daha garantisi devam ediyor,O.C vb yapılmadı kutusu faturası duruyor,soğutucusu kullanılmadı.Fiyat 800 TL pazarlık payı mevcuttur.
Ordu içi elden teslim olur,Ordu dışı önce Havale/EFT sonra kargolarım,kargo alıcıya aittir. Referanslarıma bakabilirsiniz.

SATILDI

Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1060 OC 6GB 192Bit

Ekran kartı değiştirdiğim için satıyorum, tek sorunu ilk fandaki ve model yazısındaki led ler harici diğer 2 fandaki ledler yanmıyor..Kutusu herşeyi sağlam duruyor. O.C mining yapılmadı,6 GB 3 fanlı versiyon Pazarlık vardır. Ordu ili elden teslim edilir, il dışına alıcı kargo ödemeyle gönderilir, önce ücret alınır. Referanslarıma bakabilirsiniz.

Fiyat:1300 TL (Pazarlık var)

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

KrmTrn

İsim: Kerem Turan
Katılım zamanı: 21 Şubat 2013;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Ekim 2020; 19:33:10
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [Satılık] Ps2
Alıcı: yasardogu35
Tarih: 8 Ağustos 2014; 14:55:46
Yorum:Ürün gayet itinalı bir şekilde kargolanmıştı. Arkadaş ben daha parayı göndermeden ürünü bana kargolayıp takip noyu verdi. Kargolama aşamasında ki hassasiyetide çok iyiydi. Keyifli bi alışveriş oldu teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Samsung R522 JR02TR Laptop klavye
Alıcı: dante38
Tarih: 31 Aralık 2014; 16:15:43
Yorum:
Genel Puan:      
Tarih: 31 Aralık 2014; 16:16:53
Yorum:
Genel Puan:      
Tarih: 31 Aralık 2014; 16:17:22
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Laptop İşlemci INTEL CORE 2 DUO P8700 3M 2.53 GHZ İŞLEMCİ CPU
Alıcı: Sucra
Tarih: 15 Ocak 2015; 14:54:59
Yorum:İlgili bir arkadaş ürünü henüz montaj etmedim ancak kesinlikle güven veren bir arkadaş. Korkmadan arkadaşla iş yapabilirsiniz
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078