SATIŞTA

hemen alinik 6s veya 6s plus space rengi

-türkiye cihazi olmalidir.
-2.el pek düsünmüyorum olacaksa da nokta hatasiz kusursuz 1 ayi gecmeyecek cihaz olmalidir.
-faturasiz kutusuz aksesuari eksik cihaz almam.
-önceligim kapali kutudur.

** fiyati yüksek cekecek arkadaslar zahmet etmesin piyasasi belli forumdan daha önce 4 tane 6s plus ve 6s aldim.(telefoncu degilim fiyat öldürmem)
** 2 adet alinacaktir
** sadece space rengi alincaktir
** bir çok ilde tanidiklarim vardir gerekirse elden aldirabilirim ( cihazlar farkli sehirlerdeki yakinlarim tarafindan alinacaktir)

>>alinacak cihazlar

iphone 6s plus 16gb
iphone 6s 16/64gb
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Takasli veya nakit satilik TR 6s plus 64gb rose

Cihaz avea bayisinden Aralik 24unde alinip 28inde aktiflestirilmistir. Sifiri neyse oyledir. Kulakligi ve sarj adaptorune ellenmemistir. Resimde gorulen teknosadan (89tl) aldigim orjinal apple kilif ve spigen (69tl) kilifla kullanildi oda sifir gibi onuda ayriyeten satabilirim. Ekran koruyucusuna 30tl verdim aveadan taktirdim markasini bilmiyorum ama hic bir sekilde icerisinde toz vs yoktur. ** Kiliflar takas edilecek cihazin renk durumuna gore konusulur** Sadece keyfi olarak renk degisikligi yapilacaktir. Sorunsuz sifir ayarinda 6s cihazlarla takas yapilir. Dusuk model ise 1 ay gecmedigi surece sifir fiyatlari arasindaki farki alirim yada ayni model ise almam. Benimki gibi kusursuz olmak zorunda en ufak hatada takas kabul etmem fiyat farkida konusmam takas olmaz. Sizde etmeyin

Takas 6s plus 64gb gold/space (kafa kafaya)
Takas 6s 64gb gold/space (fark 400)
Takas 6s 16gb gold/space (fark 800)

**Yurt disi kayitli kayitsiz cihazlarla takas olmaz. Tr cihazlarla olur faturasi kutusu olmayan hic bir cihazla takas yapmam.

Nakit olarak son fiyat 3150tl
Ciddi alicisina 3150
Pazarlikta israr edene satilik degil

** orjinal apple kilif ayrica 60tl dir hic kullanilmadi.
**kaliteli silikon kilif yaninda hediye

**Yazdiklarim disinda baska hic bir cihazla takas olmaz**

Hizli iletisim 05386070700

FORUM DIŞINA SATILDI

Alinik sıfır 6s plus/16/64gb

Baslikta belirttigim gibi sifir veya 1-2gunluk olabilir. Sadece ROSE rengi alinacaktir. Referansli uyelerden alim yapilacaktir. Cogu ilde tanidigim arkadaslarim vardir gerekirse elden aldiririm.

Not: piyasa fiyatinin uzerinden fiyat verecekler hic zahmet etmesin

Edit: 3 adet alinmistir renk olarak sadece rose rengi alinmamistir.

FORUM DIŞINA SATILDI

6s rose gold fiyat dustu !!

Cihaz yurt disindan gelmistir rose gold rengidir. Acilmamis sifir kutuda oldugu icin resim eklemeye gerek duymadim. 1 yil Turkiye garantisi vardir.Yalnizca Ankarada elden teslimat yapiyorum. Fiyat uygundur takas pazarlik mesajlarina cevap verilmeyecektir. Aliciya hayirli olsun...

Fiyat:satildi

FORUM DIŞINA SATILDI

Teknosadan alinma plus 64gb sifirdan farksiz takasli

Cihazi kullanmadigim ve yeni cihaz aldigim icin artik 2 ayi gecmemis tum cihazlarla takas olabilir. Kulaklik sarj adaptoru kullanilmadi cizik varmi diye sormayin toplasaniz 15 gun kilifisiz ekran koruyucusuz kullanilmadi.Tekrar soyluyorum SİFİR FİYATLARİ ARASİNDAKİ FARKİNİ VERİRSENİZ OLUR. HERKESİN CİHAZİ KİYMETLİDİR ONUN İCİN SİFİR FİYATLARİ BAZ ALİYORUM.3 AYI DOLDURMUS CİZİK EZİK HATALİ CİHAZLARLA TAKAS OLMAZ PARAYİ GONDERECEM DESENİZDE ORAYA BURAYA GONDERMEM ELDEN GORUR İSTEDİGİNİZ KADAR İNCELER HELALLESİR ALİRSİNİZ. BASKA TEKLİFLER ETMEYİN saygilar... (Ust model cihazlarla takas olur lg g4 zenfone 2 oncelik iphone 6 dir)
Nakit alacam derseniz fiyat 2700tl dir
Ankaradan elden teslim edilecektir.
Yaninda 50tl aldigim faturali spigen kilif hediyedir

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

kalamar01

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
3.281