Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

AMD OPTERON 148 (939)+ MSI K8N SLI PLATINIUM

AMD OPTERON 148MSI K8N SLI PLATINIUMhttp://www.hardwarezone.../view.php?cid=6&id=1701

İKİLİSİ SATILIKTIR.SINIFININ EN İYİLERİDİR..

İKİLİ OLARAK FİYAT 150 YTL DİR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

80 GB SAMSUNG SATA 8 MB (30 YTL)80 GB SAMSUNG SATA 8 MB 30 YTL GARANTİSİ HAKKINDA BİLGİM YOK AKŞAM BAKAR YAZARIM AMA ÇALIŞIR DURUMDA..


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

KUTUSUNDA (N90) TEKNOSA FULL 4 AYLIK İNDİRİM 210YTL2008 ŞUBAT DA TEKNOSA DAN ALINDI TERTEMİZ BİR ŞEKİLDE KUTUSUNDA DURUYOR İHTİYAÇ FAZLASI OLDUĞU İÇİN SATILMAKTADIR KUTU İÇERİĞİ TAMDIR FATURASI MEVCUTDUR.FİYAT: 260 YTL 250 OLDU 240 OLDU 230 OLDU 220 SON 210 OLDU


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

((SIFIR)) GIGABYTE MA790FX-DQ6 AMD FSB 4000MT İNDİRDİM

GIGABYTE MA790FX-DQ6 AMD FSB 4000MT DDR2 1066 SOKET AM2 940 ANAKART

KISACA ANAKART:

AMD'nin En Son Teknoloji Yüksek Performans 790FX Platformu Çözümü -


GIGABYTE ; overclockçular ve yüksek performans talep eden kullanıcılara en yüksek güce sahip olan sistemi sağlayan, yeni nesil AMD Phenom™ dört-çekirdekli işlemcileri destekleyen ve AMD 790FX yüksek performanslı yonga seti ile donatılan GA-MA790FX-DQ6 ve GA-MA790FX-DS5 modelleri ile en son AMD 790FX Serisi anakartlarını Türkiye'de piyasasına sundu.


AM2+ platform desteği ile en son AMD Phenom™ işlemci desteği, entegre DDR2 1066 bellek denetleyici, HyperTransport™ 3.0 teknoloji bağlantıları ve 128-bit Floating Point Unit'lere (Yüzen Nokta Birimleri) ek olarak, GIGABYTE 790FX Serisi kullanıcılara en son ATI CrossFireX™ teknolojisi desteği ile en yüksek performanslı oyun deneyimini sunar. GA-MA790FX-DQ6 modeli için iki PCI Express 2.0 x16 veya dört PCI Express 2.0 x8 bağlantı sunarken, GIGABYTE 790FX Serisinin iki veya daha fazla grafik işlemcisinin (GPU) işlem gücünü birleştiren bir tek ekranda olağanüstü grafik performansı veya 8 bağımsız ekrana kadar birden fazla monitör desteği sağlamasına izin veren modeli GA-MA790FX-DS5, çift PCI Express 2.0 x16 bağlantısı sunar. Ayrıca, Teaming işleviyle dual Gigabit LAN, GA-MA790FX-DQ6 modelinin düşük işlemci (CPU) kullanımı ile genel verimliliğini daha fazla arttırarak iki katı bant genişliği sağlayan iki adet bağlantıyı tek bağlantı haline getirir.


GIGABYTE 790FX Serisi, GIGABYTE'ın Ultra Dayanıklı 2 Teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bu teknoloji, gelişmiş sistem istikrarı ve daha uzun bileşen ömrü sağlar. GIGABYTE 790FX Serisi anakartlar üzerinde önde gelen Japon üreticilerin SMD teknolojisi ile birlikte Daha Az ESR'li Tamamen Katı Kapasitörlerin kullanımına ek olarak, Isı Direnci Düşük (Low RDS(on)) Gerilim Besleyiciler (MOSFETler) ile daha hızlı anahtarlama işlemi ve daha az ısı oluşumu ile sonuçlanan anahtarlama işlemi sürecinde daha az güç tüketimi görülür. GIGABYTE 790 Serisi anakartlar; özellikleri yaygın demir çekirdekli boğucu bobinlere oranla yüksek frekansta enerjiyi daha uzun tutmak olan ve uzatılmış sistem güvenirliği için azaltılmış çekirdek enerjisi kaybı ve daha düşük EMI paraziti sağlayan Demir Alaşımlı Boğucu Bobinler kullanılarak tasarlanmıştır.


QuadBIOS™ (Dörtlü BIOS) ve Quad-Double Phase (Dörtlü Çift Faz) güç tasarımı dahil olmak üzere benzersiz GIGABYTE 6-Quad özelliklerini* barındırmanın yanı sıra, GIGABYTE 790FX Serisi anakartlar, ayrıca tamamı yeni ve bakır GIGABYTE Silent-Pipe termal teknolojisi ile 106 dB sinyal gürültü oranı sağlayan ve heyecan verici ev sineması eğlence deneyimi için Blue-ray ile HD DVD'yi destekleyen yerleşik yüksek tanımlı 7.1 + 2 kanal Realtek ALC889A ses yongası ile donatılmıştır.
GIGABYTE 6-Quad Özellikleri


Quad-Core (Dört Çekirdekli İşlemci) Desteği
GIGABYTE, birden fazla göreve sahip uygulamalarda en yüksek performans seviyelerini sağlayan yeni nesil AMD Phenom™ işlemciler başta olmak üzere, çok çekirdekli işlemcilerden en yüksek seviyelerde performans ve istikrar sağlamak üzere en son AMD AM2+ platformu ve Quad-Double phase (Dörtlü Çift Faz) güç tasarımı üzerinde optimize edilmiş Quad-Core (Dört Çekirdekli) sistemi veri yolu yönlendirmesini uygulamaya sokmuştur.


QuadBIOS™ (Dörtlü BIOS)
Quad BIOS, "DualBIOS™" ve "Xpress BIOS Rescue Technology" içeren eşsiz bir GIGABYTE özelliğidir. Bu kombinasyon, sabit disk ve sürücü CD'si arasında dağıtılan BIOS'un 4 kopyasını içeren bir güvenlik sağlama mekanizması verir. Bu özellik, virüs saldırısı veya yazılım hasarının etkilerini azaltmaya yardımcı olur ve daha yüksek PC platform istikrarı sağlayan çok katmanlı BIOS koruması sağlar.


Quad Cooling (Dörtlü Soğutma)
Bu devrim yaratan GIGABYTE dörtlü soğutma tasarımı, "Crazy Cool" ve İşlemci (CPU), MOSFET modülleri, kuzey köprüsü ve güney köprüsü etrafındaki PCB'nin soğutma ihtiyaçlarını karşılayan yeni "Silent-Pipe" teknolojisini oluşturur. Quad Cooling, kullanıcıların yonga setleri, CPU güç bileşenleri ve PCB'de termal performansla birleşen daha düşük ısılar ve mutlak sessizlikle daha uzun süreli bileşen ömrüne sahip olmasını sağlar.


Quad CrossFire (Dörtlü CrossFire)
ATI CrossFireX™ teknolojisini, 2 veya 4 adete kadar en son ATI CrossFire™ VGA kartına kadar gerçek iki PCI-E 2.0 x16 veya dört PCI-E 2.0 x8 bağlantısını destekler ve mükemmel düzgünlükte 3D video oluşturma ve yürütme çerçeve oranları sağlar.


Quad-Double Phase (Dörtlü Çift Faz)
Bu benzersiz tasarım, ağır sistem iş yükleri veya overclock işlemi sırasında işlemci (CPU) ve belleğe istikrarlı güç ve ani akım sağlamak üzere 8 Güç Fazı içerir. Ayrıca, Quad-Double (Dörtlü Çift Faz) güç tasarımı, sistem istikrarını yükselterek ve bileşen ömrünü arttırarak çalışma sıcaklıklarını azaltmaya yardımcı olur.


Quad e-SATA2 (Dört Harici SATA2)
Dört set harici SATA2 portu, eğlence içeriği ve dijital medyanın harici cihazlarla zahmetsiz bir şekilde paylaşım ve aktarımını sağlar. Harici SATA2 cihazları için tasarlanmış olan "Quad e-SATA2", hareket halindeyken yüksek hızlı veri alma ve kaydetme için geliştirilmiş ölçeklenebilirlik ve iki katı veri yolu bant genişliği sunar.


*GIGABYTE GA-MA790FX-DS5, GIGABYTE'ın Ultra Dayanıklı 2 ve Silent-Pipe, CrossFire, Speed, Smart, Safe gibi Beş-S özellikleri ile tasarlanmıştır.


GIGABYTE AMD 700 Serisi Anakartları
GA-MA790FX-DQ6
GA-MA790FX-DS5
GA-MA790X-DS4
GA-MA770-S3


Teknik Özellikleri :
Chipset: AMD 790FX (RD790)/SB600
FSB/HT Hızı: 4000 MHz
İşlemci Soketi: Socket AM2+
Ekran Kartı İletişimi: 4 X PCI express 2.0 x16 ( x8 mode )
Genişleme Bağlantıları cards: 1 X PCIe x1, 2 x PCI
4 Ram Desteği DDR 2-667/ 800/ 1066
Maksimum Ram 16 Gb
1 channel IDE, 6 ports SATAII
Ses : Realtek ALC889A, 7.1- channel
Network: gigabit realtek 8111B (iki)
USB Ports : 6 harici ve 4 dahili
FireWire 400 (IEEE1394a) / FireWire 800 (IEEE1394b)
SATA: SATA II


Arka Panel:
2 x 10/100/1000 (LAN)
1 x 7.1 Audio I/O
2 x eSATA
1 x Firewire
1 x Serial (COM)
1 x SPDIF Out (Coaxial)
1 x SPDIF Out (Optical)
6 x USB 2.0/1.1
Internal I/O:
3 x Fan Header (V)
1 x Floppy
1 x FP Audio Header
1 x IDE
2 x IEEE1394
4 x Memory Slots
1 x Parallel Header
6 x SATA II
1 x SPDIF-In/Out Header
2 x USB2.0/1.1 Header

NOT: ARKADAŞLAR ÜRÜN SIFIRDIR HİÇ KULLANILMAMIŞTIR ALACAĞIMA KARŞILIK FİRAMADAN ALDIM. SIFIRI EN UCUZ YERDE 340- 350 YTL CİVARLARINDA BEN TEK FİYAT NAKİT OLARAK 240 YTL DEN VERECEĞİM TAKAS DÜŞÜNEN VARSA 300 YTL DEN HESAPLASIN.. CORE 2 DUO İŞLEMCİ+ANAKART TAKASLARINA DAHA MANTIKLI BAKIYORUM.. AMA DİĞER ALTERNATİFLERİ DEĞENLENDİREBİLİRİZ.. SİZDEN TEK RİCAM SENELRDİR SATIŞ VE ALIŞ YAPIYORUM MANTIKSIZ TEKLİFLER SUNMAYALIM.. BEN SIFIR ÜRÜNE 2. EL FİYATI VERİYORUM GELEN TEKLİFLER DE 2 EL ÜRÜNLERE NEREDEYSE SIFIR FİYATINA YAKIN TEKLİFLER GELİYOR..UNUTMAYINKİ BAYİİ ALIŞ FİYATININ ALTINDA BİR RAKAMA SATIYORUM...

PİYASA FİYATLARI: http://www.teknofiyat.c...Q6+&altlimit=&ustlimit=

TALEP EDİLEN FİYAT:

NAKİT OLARAK 240 YTL
TAKASDA 300 YTL


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

Asus F3F Intel Core2Duo T5500 1.66Ghz 1.5 GB RAM (5 AYLIK) 859 YTL

Asus F3F Intel Core 2 Duo T5500 1.66Ghz 1,5 GB 100Gb Kameralı Taşınabilir Bilgisayar

Çift Çekirdek,Çift Güç
F3WF müzik & video oynatma & kayıt, oyun, IM ve web-gezintisi gibi eğlencelere en son çift çekirdek teknolojisi ile karşılık verme imkanı sağlıyor. Üstelik, multimedya yönetimi ve dijital içerikli çevreyle eğlenmek için çarpıcı çift-çekirdek performansı sunuyor.


Kablosuz video iletişimi için yüksek çözünürlüklü dahili web kamerası
ASUS'un gerçek kablosuz web kameralı notebook serileri ile keyfinize bakın. Dahili mikrofon ve yüksek-çözünürlüklü web kamerası ile ara kablolar ve harici bağlantılara gerek olmaksızın aileniz ve arkadaşlarınız ile bağlantı halinde olmanızı sağlar! ASUS LifeFrame2 yazılımı resim kayıt etmenizi, grup fotoğrafı çekmenizi, film pertileri yapmanızı, online sohbet ederken arkadaşınızın yüzünü görmenizi sağlar.


F3WF ile Görsel Hızın Dünyasına Girin
ASUS Splendid Video Intelligence teknolojisi
Muhteşem ASUS Splendid Video Intelligence teknolojisi özellikle insan ten renklerinde, çimenlerin ve ağaçların yeşil görüntüsünde, mavi deniz ve gökyüzünde etkilidir. Bu teknoloji gerçek zamanlı olarak derinlik ve rengin yoüunluğunu artırarak PC grafiklerini gelecek seviyeye taşır. Buna ek olarak kontrast, parlaklık, ten rengi ve tonu doygunluğunu geliştirir. Muhteşem ASUS Splendid Video Intelligence Engine (aktivasyon kısa tuşu: Fn+C) ile birleştirilen LCD gerçek ve canlı renklerinde temiz ve keskin görüntüler sunar.


Wireless Özgürlüğü ile Üç Kat Hızlı Bağlantı
Mouse,klavyeler, kulaklıklar ve mobil telefonlar gibi Bluetooth aygıtların kullanan kullanıcıların acil taleplerine karşılık veren A6Tc dahili BluetoothR V2.0+EDR ile 2.1Mbps'nin maksimum veri transferi imkanı sağlar. Mevcut aygıtın yapabildiğinden 3 kat hızlı ve bataryaya bağlı mobil aygıtlardan muhteşem yarar sağlarken, güç tüketimini azaltır.


Daha Kolay ve Hızlı Dijital Veri Aktarımı
ExpressCard™ yüksek performansa ulaşma, daha küçük form faktörü ve daha düşük maliyetle modüler genişleme sözü veriyor. ExpressCard™ modüllerini F3WF'ye takarak bellek iletişimlerinizi ve güvenlik aygıtlarınızı basitçe ekleyebilirsiniz.


Güvenli Platform Modülü (TPM) Güvenli Platform Modülü (TPM) bilgisayar yönetimindeki şifreleme tuşlarını koruyan sistem üzerindeki bir güvenlik aygıtıdır. Bu bilgisayar korsanlarının duyarlı dosyaların şifreleme tuşlarını ve şifrelerini ele geçirmek için yaptıkları girişimleri engellemeye yardımcı olan donanım-temelli bir çözümdür. TPM, F3WF'nin uygulamaları güvenli bir şekilde çalıştırmasını ve haberleşmenin güvenilir şekilde yapılmasını sağlar. When bundled with ASUS Security Protect Manager ile birleştirildiğinde, bu bütün sistem güvenliğinden ve dosya koruma kapasitesinden emin olmanızı sağlar.
Intel® Core™ 2 Duo mobil işlemcinin olağanüstü mobil performansı ve enerji açısından verimliliği2 sayesinde, müşterilerinizin, sevdikleri şeyleri istedikleri zaman ve istedikleri yerde daha çok yapmalarını sağlayın.


Intel Core 2 Duo mobil işlemciler Intel® Core™ Mikro mimarisine dayalıdır - Bu mimari Intel® mimarisi tabanlı masaüstü, mobil ve genel kullanım amaçlı sunucu çok çekirdekli işlemcilerinin yeni temelidir. Bu en yeni, çok çekirdekli optimize edilmiş mikro mimari, birçok yeni özellikleri beraberinde getirir ve enerji açısından verimli performans için yeni standartlar getirmesi beklenir.


Mobil bilgisayarlar için Intel Core 2 Duo mobil işlemci ile Intel'in üstün platformunu bir araya getirerek ? Intel® Centrino® Duo mobil teknolojisi ile müşterileriniz:


Geçen yılki Intel® Centrino® mobil teknolojisine dayalı dizüstü bilgisayarlarla karşılaştırıldığında, çoklu görevler gibi yoğun işlemci gücü gerektiren görevleri yaparken, iki kat yüksek işlemci performansının3 keyfini çıkarabilirler.


Gelişmiş pil ömrü sağlayan önceki nesil Intel® Centrino® bileşenleri ile kıyaslandığında %28’e varan oranlarda daha az güç tüketerek4, güç tasarrufu yapabilirler.


Dizüstü bilgisayarların güvenliğini artırabilirler


ASUS F3WF 15.4" Intel Core 2 Duo Processor 1.66GHz-T5500 1.5 GB DDR2 100G 8xDVD XP HOME KAMERA BLUETOOTH
İşlemci : Intel Core 2 Duo Processor 1.60 GHz T5500
Ekran : 15.4" WXGA - GALRE EKRAN - 1280x 800
RAM : 1.5 GB 533 DDR2 RAM
HDD : 100 GB 5400 RPM - SATA
Ekran Kartı : Intel 945 GM 128 MB EKRAN KARTI
Genişleme Yuvaları : 1 x IEEE1394, 4x USB 2.0, Intel Pro/wireless 3945ABG (802.11a/b/g)
Optik Sürücü : 8x DVD - SUPER MULTI - KAMERA BLUETOOTH
Audio : Bütünleşik Intel® High Definition Audio ( Azalia ) uyumlu ses yongası, 3D efektler & full duplex
İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP HOME TR
Ebatlar : 354mm x 284mm x 35.2 mm
Pil ve Pil Ömrü : Li-Ion 9 cell 4 saat
Klavye : Q Turkçe 83 Tuş
Ağırlık : 2.85 Kg.

HEDİYELER
Taşıma Çantası
Asus USB Mouse
VATAN BİLGİSAYARDAN 22.02.2008 DE 1.800 YTL ALINDI YAKLAŞIK 5 AYLIK TERTEMİZ FATURALI GARANTİLİ ÜSTÜNDE 512 MB RAM VARDI BEN 1.5 GB A ÇIKARDIM KUTU İÇERİĞİ VS HERŞEYİ MEVCUT İSTEYEN GELİP İSTEDİĞİ KADAR TEST EDEBİLİR.

İSTENİLEN FİYAT: 950 YTL 940 YTL OLDU 930 YTL OLDU 920 OLDU 910 OLDU 899 OLDU 889 OLDU 879 OLDU 869 OLDU 859 OLDU

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Dükkan Sahibi Hakkında

ısırgan
 

 
İsim: BARIŞ SUCU
Katılım zamanı: 8 Ağustos 2004;
Şehir: İstanbul,Beşiktaş
Durum: Forumda
Son giriş: 7 Nisan 2015; 16:48:17
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
isirgan@msn.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: ((SIFIR)) VERITECH 2X1 GB DDR 400 RAM
Alıcı: joyce84
Tarih: 23 Kasım 2009; 15:43:39
Yorum:Sorunsuz bir alışveriş için teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: HUAWEI E800 EXPRESS KART (GPRS KART)+PCMCI ADAPTER
Alıcı: TenRose
Tarih: 7 Ocak 2010; 21:55:40
Yorum:Eski dost güzel insan.güzel satıcı
Genel Puan:      
Ürün: AMD SEMPRON LE1150(2,0GHz) 256K 940p İşlemci
Alıcı: ghorasan
Tarih: 14 Ocak 2010; 11:37:28
Yorum:Dün aksam saatlerınde konusmaya basladık bugun sonuclandı.Tesekkurler kendısıne
Sayfa

[1]

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR3
0.156