SATILDI

meraklısına çok temiz siyah SX1--SATILMIŞTIR--

Merhaba,
Elimde şu an kullanmadığım çok çok temiz bir SX1 var.Cihazın hiç bir problemi yok, 2005 yılında almıştım, en son çıkan seriden sorunsuz olanlardan ve gerçekten de hiç bir sorun çıkarmadı, kesinlikle servise gitmedi ve açılmadı.Kasası çok temiz, ekranında çok ince kılcal çizikler var sadece, farkedilmiyor bile.Üzerinde orjinal FW yüklü, mod falan yapmadım anlamam zaten öyle şeylerden.Tüm aksesuarları mevcut, hepsi orjinal ve sorunsuz.Kulaklık, data kablosu, şarj cihazı, cd si hepsi mevcut.128 mb MMC kart var ama SD kart ta takılabiliyormuş herhalde.Telefonu bilen bilir kamera dışında şu anki güncel telefonlardan pekte eksiği yok.Bataryası da orjinal ve iyi durumda, normal kullanımda 2,5-3 gün rahat gidiyor.Yani anlayacağınız telefon gerçekten çok temiz, bana büyük ve ağır geldiği için bir süredir kullanmıyorum, boşta duracağına satmaya karar verdim.
İstediğim fiyat 55 TL. Gaziosmanpaşa merkezde elden teslim ederim.Düşünenler bana pm atabilirler.
Teşekkür ederim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

end76

İsim:
Katılım zamanı: 1 Şubat 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Ağustos 2020; 14:59:48
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Dükkanına Eklediği Son Ürünler

meraklısına çok temiz siyah SX1--SATILMIŞTIR--

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: meraklısına çok temiz siyah SX1--SATILMIŞTIR--
Alıcı: énigma
Tarih: 12 Ocak 2010; 12:09:21
Yorum:Gayet dürüst,güvenilir satıcı.Parayı gönderdikten hemen sonra hızlı şekilde itinayla kargoladı ve e
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.184