SATIŞTA

[SATILIK] Corsair Hydro Serisi H100i v2 240mm - KUTULU TÜM İÇERİĞİ TAM

Sistem yükselttiğim için satıyorum.

Kutu içeriği tamdır. Vidaları, AM4 - Intel bağlantı braketleri, iLink kablosu kısaca sıfır kutusunda ne varsa hepsi mevcut.

i7 - 7700K ve Asus Formula IX ile kullanıldı. Hız aşırtma yapılmadı sakin sakin kullanıldı. Donanımsal, yazılımsal ve kozmetik olarak hiç bir problemi bulunmamaktadır. Fanları sağlam ve ilk günki gibi sessiz şekilde çalışmaktadır. Fanların ve radyatörün biraz tozunun alınması kafidir. Faturası mevcut fakat garanti süresi bitmiştir.

Bostancı civarı elden teslim. Şehir dışı için havale sonrası kargo.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

[SATILIK] BenQ XL2430T 24" 1ms 144HZ 1080p - SIFIR Ayarında - Kutulu Tam Aksesuarlı

FİYAT SONDUR

23.04.2016 tarihinde hepsiburada'dan alındı. Faturası duruyor fakat malum garanti süresi dolmuştur. Zamanında çok araştırarak rekabetçi oyunlar oynamak için almıştım. Yıllardır severek kullandım fakat 2K ya geçiş yapmak istediğim için satıyorum.

Monitörün hiç bir sorunu bulunmamaktadır. Ölü pixel, kararma, lokal bulanıklık vs hiç bir kusuru yoktur. İlk günki gibi tertemizdir. Kutusu ve tüm aksesuarları tamdır. Çoğu jelatini dahi halen durmaktadır. DVI kablosu, USB 3.0 kablosu, güç kablosu, kumandası hepsi tamdır. Kitapçığını henüz bulamadım fakat bulduğumda kutunun içine dahil edeceğim.

Monitörü bilmeyenler için biraz bilgi olsun. Yukarı aşağı yani pivot ayarlaması mevcuttur. 2 adet HDMI, 1 Adet Display ve 1 Adet DVI portu bulunmakta. Ayrıca USB 3.0 bağlantısı ile monitörün yanındaki portları kullanmanız mümkün. Çok efektif bir kulaklık askı aparatı da mevcut. Monitör ayarlarında geçiş yapabilmenizi sağlayan kumandası var. Daha önceden tanımladığınız ayarlara 1-2-3 olarak hızlıca geçiş yapabiliyorsunuz. En sevdiğim ve sık kullandığım özelliklerinden biriydi. Başka sorularınız için mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Yıllarca E-Spor müsabakarlında kullanılmış ve ayrıca çok ünlü FPS oyuncularının tercih ettiği bir monitördü. Eğer FPS ağırlıklı ve rakabetçi oldaklı oyunlar tercih ediyorsanız bu gün bile en iyi monitörlerden biridir.

Bostancı civarı elden teslim. Şehir dışı için havale sonrası kargo.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILIK] ASUS ROG MAXIMUS IX FORMULA - SIFIR Ayarında, Kutulu ve Tüm Aksesuarları Tam (Hediyeli)

Sistemi yükselttiğim için satıyorum.

i7 7700K ile birlikte kullanıldı.

Kutulu ve tüm aksesuarları mevcuttur. Kullanma kitapçığı, sata kabloları, Wi-Fi anteni, RGB uzatma kablosu, M2 SSD montaj vidası, SLI köprüsü yani özetle sıfır kutusundan ne çıkıyorsa hepsi mevcut.

Hiç bir makanik, kozmetik problemi yoktur. Sıfırdan tek farkı hafif tozlanmış olması. Faturası mevcut fakat garantisi Şubat 2020 de bitti. İsteyene bir kopyasını verebilirim.

Dosta gidecek bir ürün. Asusu ve Formula serisi anakartını anlatmaya gerek yok. Özellik bakımından diğer anakartlardan çok üstün. Ayrıca piyasada bu kutu içeriği ile bulmak pek mümkün değildir diye düşünüyorum.

Yanında Akasa marka Asus Aura desteği olan 120 MM kasa fanı hediye vereceğim.

Bostancı civarı elden teslim. Şehir Dışı için önce havale sonrası kargo.

SATIŞTA

[ALINIK] Steam Cüzdan Kodu | %25 - Düzenli

Selamlar,

Başlıkta belirttiğim gibi aylık düzenli şekilde kod veya bakiye alacağım. Ticaret işi ile uğraşmıyorum tamamen kişisel kullanımım için alacağım.

En az %25 dan alabilirim. Yani örneğin 100 TL cüzdan kod için 75 TL öderim. Oranı yükselte bilirseniz anlık alım miktarımı da arttıra bilirim.

Teamviewer ya da Anydesk ile bağlanıp kodu yükledikten sonra ödemeyi çıkartırım. Referanslı üyeler için önce ödeme sonra kod şeklinde ilerleyebiliriz.

Ödeme GARANTİ - TEB - ENPARA ile yapılabilir.

PM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

SATIŞTA

SATILIK - My Time At Portia - Age of Wonders: Planetfall || Humble Bundle Kalan Oyunlar

Humble Bundle dan kalan ve ilgimi çekmeyen oyunları satıyorum. Key ya da isteğe göre humble bundle gift şeklide teslim edilebilir.

Her 30 TL veya 20 TL fiyatlı oyun alımlarında 5 TL fiyatlı oyundan random hediye edeceğim.

Her biri 30 TL
Age of Wonders: Planetfall (Deluxe Edition)
My Time At Portia
Battletech + Flashpoint DLC + Shadow Hawk Pack
Shenmue I & II
Soulcalibur VI - SATILDI (codew)
Yakuza Kiwami - SATILDI (ShinkaShiranui)

Her biri 20 TL
Sonic Mania
MOTHERGUNSHIP
Warhammer 40,000: Mechanicus (Impakt)
State of Mind (Forum dışı)
Battlestar Galactica Deadlock

Her biri 10 TL;
11-11 Memories Retold
SYNTHETIK: Legion Rising - SATILDI (burr_an)
Avernum 3: Ruined World
Rising Storm 2: Vietnam + 2 DLCs (dolucana)
Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
Road Redemption
Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon

Her biri 5 TL;
Planet Alpha
Chasm
Fluffy Horde
Regular Human Basketball
Sword Legacy Omen
Evergarden
Yoku's Island Express
Duskers (Impakt)
Paratopic
Pool Panic
NAIRI: Tower of Shirin
Love is Dead
Puss!
The Spiral Scouts
Distance
The Adventure Pals
Almost There: The Platformer
Kind Words

Ödeme GARANTI - ENPARA - TEB

Önce havale sonrasında gönderim gerçekleştirilecektir. Toplu alımlar için fiyat isteyebilirsiniz. Lütfen makul tekliflerde bulunun.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

overactive

İsim: yiğit
Katılım zamanı: 29 Ocak 2006;
Durum: Forumda
Son giriş: 4 Mart 2021; 10:47:41
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.078