SATIŞTA

[SATILIK] inearz Euphoria Adel Universal iem/AudioMinor Celestine 2pin 2.5mm balanced kablo

Inearz Euphria Adel: Universal olan modeldir,kablosu linum g2 bax,üzerinde s1 yerine b1 adel modülü vardır. Okuduğum kadarıyla bass bir miktar daha az ama daha havadar ve detaylı denmiş kıyasına. Aldığım kişi demo ürün olarak almış geçtiğimiz yıl sonu 10 saat kadar kendi kullanmış bir 10 saatta ben kullandım. 2x2x2 kombinasyonlu 6 armatür sürücülü 3 yol crossover'lı. Kutu içinde eartips yoktur alacak kişi kendi temin etmek durumunda. Benim elimdeki bütün kulak uçlarıyla uyumluydu size de bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Üzerine bolca nakit alabileceğim dap veya iem takası olabilir.

Fiyat:5000 TL

resimler: https://drive.google.co...FrtniN8-Dr-U8vOCJZolU2O

Audiominor balanced kablo: İyi durumda 0.78mm 2 pin girişli ve 2.5mm jack'lıdır. Mmcx balanced kablolar ile takas olur.

******SATILANLAR*****

Hifiman Hm-650 dap: Classic 2 ve musical amp kart vardır. Kutusu ve içeriği tam. Şarjı ilk haline kıyasla fena değil. Sahibinden üzerinden almıştım ama muhtemelen foruma da üye aldığım kişi. 64gb hızlı bir micro-sd kart var içinde. Kullanmadığım için satma kararı aldım. Dap takası olabilir

Fiyat:SATILDI

Earsonics Es3 iem: Earsonics markasının 3 armatür sürücülü es3 modeli. Kutusu ve içeriği duruyor. Stok kablosu yerine daha kaliteli bakır upgrade kablo ile satıyorum. Fiyatına ve incelemesine google'dan ulaşabilirsiniz. 2.5mm 2pin balanced kablo istenirse ekstra olarak satabilirim.

Fiyat:SATILDI


Cayin N5ii: Kutusu ve içeriği tam. Fotoğraflarda görebileceğiniz gibi ekranda ölü piksel var bu sebepten fiyatı uygun. Kullanıma bir engel değil dokunmatik kısmı çalışıyor sadece görüntü olarak sorunlu. Aldığım kişide de bende kaldığı kısa süre boyunca da büyüme olmadı kendi halinde duruyor o nokta. Yandaki analog kısımlardan kullanıyorsanız hiç eksiklik yaratmıyor zaten. Ben çoğu zaman ekran kapalı yandaki analog tuşlar ile kontrol ediyorum şarj süresi olarakta kaydadeğer bir fark sağlıyor ekranın kapalı olması. Çift micro sd desteği ve 2.5mm balanced kulaklık çıkışı vardır.x2 micro sd kart desteği ve 2.5mm balanced kulaklık çıkışı vardır. Offline spotify ve Tidal desteği var.

Fiyat:SATILDI


Tanchjim Oxygen: Kutusu ve içeriği tam olarak durmakta. Karbon nanotüp dinamik sürücülüdür. Harman eğrisi baz alınarak yapılmış tuning'e sahip. 2pin 0.78mm değişebilir kablolu. Mikrofonlu olan kablosu hiç kullanılmadı sıfırdır. İzmir içi elden test etme imkanı vardır. Diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde olur. Şimdilik takas düşünmüyorum.
Fiyat: SATILDI


Fiio M6:Kutusu ve içeriği tamdır. Temiz durumda. Tidal ve spotify offline desteği vardır.

Fiyat: SATILDI


imr r1: imr markasının r1 modelidir. Arkada tarafından yarı açık veya kapalı dinamik olarak ayarlanabiliyor. Seramik sürücülüdür. Taşıma kutusu eksiktir. 2pin değiştirilebilir kabloludur. 5 farklı nozzle sayesinde 5 farklı ses elde edilebiliyor.
Fiyat:SATILDI


Tansio Mirai Tsmr-3: 3 armatür sürücülü 3 yollu crossover dizayna sahip bir kulaklık. Sıfıra yakın durumda,2 pinli çıkarılabilir kablolu. Üzerindeki switch'ler sayesinde farklı ses elde edebilirsiniz

Fiyat:SATILDI


ibasso Dx80: Kutusu ve içeriği tamdır. Kozmetik olarak iyi durumda ve çalışmasında herhangi bir sorun yok.256gb'a kadar çift micro sd kart desteği vardır
Fiyat: SATILDIF886'nın bütün kutu içeriği duruyor arrow 4g den önce aldığım koruma kılıfı da mevcut. Ürünlerin hepsi tertemiz ve sorunsuz çalışır durumda.

Ses konusunda sony zx1 ve f886'nın aynı olduğu söyleniyor,kendim de deneyen başkalarıda aynı karardalar. Tek farkı hafızası.Wifi bağlı spotify'dan çalarak 3saat 20dk ekran açıklık süresi veriyor.
Fiyat: SATILDI


Audio Technica Ath-M50x: Kutusu ve içeriği tamdır. İyi durumda az kullanıldı.Padlerinde bir deformasyon yok iyi durumda. Resimde göründüğü gibi 2 yedek kablosu vardır. Fiyat:SATILDI


Psb M4U 4:Kutusu ve içeriği tamdır.1 dinamik 1 armatür sürücülü hybrid kulaklık.
Fiyat:SATILDITrinity Audio Hyperion: Kutusu ve içeriği tam,iyi durumda. Fiyat SATILDI

Cf modlu ipod+el yapımı line out kablo: SATILDI


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Dükkan Sahibi Hakkında

inciwetrust35
 

 
İsim: Umut
Katılım zamanı: 28 Eylül 2012;
Şehir: İzmir
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Eylül 2020; 19:17:42
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: referans ilanı
Alıcı: ysf044
Tarih: 13 Mart 2013; 11:51:42
Yorum:hayırlı olsun
Genel Puan:      
Ürün: referans ilanı
Alıcı: ilkayasik
Tarih: 14 Mart 2013; 13:11:43
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: fiio e07k(referans ilanı)
Alıcı: aneursym
Tarih: 19 Mart 2013; 23:02:42
Yorum:Sorunsuz bir alışveriş oldu,ürün de son derece temiz ve sorunsuz.Kendisine buradan teşekkür ederim,güvenle alışveriş yapabilirsiniz :)
Genel Puan:      
Ürün: silinebilir
Alıcı: EyesOnYou-TR
Tarih: 22 Mart 2013; 16:07:58
Yorum:sorunsuz alışveriş oldu. teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: sennheiser ie80 satıldı
Alıcı: spawn756
Tarih: 28 Mart 2013; 18:02:17
Yorum:Genel olarak çetin bir pazarlıktan sonra ( satıcı arkadaş kazandı) satışı gerçekleştirdik sorunsuz iyi bir arkadaş güvenebilirsiniz...
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR3
0.109