FORUM DIŞINA SATILDI

Dualshock 4 V2 Orijinal

Merhabalar ps4 pro alırken yanında gelen dualshock 4 v2 gamepad'i satıyorum. Ürünün garantisi yoktur. Ps4 pro çıktığı zaman Türkiyeden almıştım konsolumla beraber kullandım şimdi xbox tarafına geçtiğim için satıyorum. Ankara içi Keçiören tarafından elden verebilirim diğer illere ise önce EFT/HAVALE sonrasında istenilen bir kargo firmasıyla gönderirim. Kargolarken baloncuklu naylon poşet ile sağlam bir şekilde gönderirim. Üründe kullanımı etkileyecek herhangi bir sorun yoktur sadece sol analoğun üstünde hafif bir aşınma var ama derin değil çok ufak bir kavlama fotoğrafları aşağıya bırakıyorum kendiniz de görürsünüz zaten. Ayrıca gamepad tester sitesinin de sonuçlarını aşağıya bırakıyorum drift sorunu olmadığını görebilirsiniz.

FİYAT : 300 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Relinquished06

İsim: İsmail
Katılım zamanı: 2 Ağustos 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Mayıs 2021; 17:25:47
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Mafia 3 ve Dishonored 2 Ps4 Kutulu Referans İlanıdır
Alıcı: ae2096
Tarih: 26 Şubat 2021; 19:18:51
Yorum:Oldukça ilgili bir satıcı. Ürünler kusursuz, çok özenli bir kargolama. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:sıfır kondüsyonda vaadedilen ürün, hızlı ve sağlam kargo, kolay iletişim. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
Genel Puan:      
Ürün: Dragon Dogma Referans İlanı
Alıcı: xcosworthx
Tarih: 17 Mart 2021; 10:56:09
Yorum:Başarılı ve ilgili satıcı. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Persona 5 Referans İlanı
Alıcı: knighTeen87
Tarih: 20 Mart 2021; 20:35:02
Yorum:Çok ilgili ve kibar bir arkadaş. Alışveriş sonlanana kadar hep yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.125