FORUM DIŞINA SATILDI

DDR3 16 gb 1866mhz Ram

Merhabalar.Ddr4 sisteme geçtiğim için ddr3 sistem parçalarım satılıktır.Satmak için acelem yok o yüzden lütfe pazarlık teklif etmeyiniz.Ürünlerin dip fiyatını yazıyorum.

Anakart : gigabyte z97x gaming 5 kutulu ve kutu içeriği tam en ufak bir sorunu veya çiziği yok gelip test edlebilir.Fiyat : 400 tl

İşlemci : İ7 4790k kutusu duruyor stock fanı hiç kullanılmadı kutusu ve fanı ile birlikte vereceğim.Sorunsuz sıkıntısız çalışıyor.Garantisi bitmeden birkaç ay önce çok ısınma bahanesi ile garantiye yolladım 0 ürün ile değiştirdiler stock fanıyla kutusuyla vs 0 geldi.Yani ürün 5 aylık filan en fazla.Fiyat : 875 tl

Ram : Kingston Hyperx Fury ddr3 1866mhz 4x4 toplam 16 gb beyaz model ramler.Kutusu faturası garantisi mevcut.Emin olmamakla birlikte ömür boyu garantisi olabilir bu ram'lerin.Fiyat 500 tl

İstanbul ve Kocaeli elden teslim edebilirim diğer illere kargo ile ulaştırırım.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

İ7 4790k Kutulu Fanlı 5 aylık

Merhabalar.Ddr4 sisteme geçtiğim için ddr3 sistem parçalarım satılıktır.Satmak için acelem yok o yüzden lütfe pazarlık teklif etmeyiniz.Ürünlerin dip fiyatını yazıyorum.

Anakart : gigabyte z97x gaming 5 kutulu ve kutu içeriği tam en ufak bir sorunu veya çiziği yok gelip test edlebilir.Fiyat : 400 tl

İşlemci : İ7 4790k kutusu duruyor stock fanı hiç kullanılmadı kutusu ve fanı ile birlikte vereceğim.Sorunsuz sıkıntısız çalışıyor.Garantisi bitmeden birkaç ay önce çok ısınma bahanesi ile garantiye yolladım 0 ürün ile değiştirdiler stock fanıyla kutusuyla vs 0 geldi.Yani ürün 5 aylık filan en fazla.Fiyat : 875 tl

Ram : Kingston Hyperx Fury ddr3 1866mhz 4x4 toplam 16 gb beyaz model ramler.Kutusu faturası garantisi mevcut.Emin olmamakla birlikte ömür boyu garantisi olabilir bu ram'lerin.Fiyat 500 tl

FORUM DIŞINA SATILDI

Z97 Anakart Kutulu

İşlemci : İ7 4790k kutusu duruyor stock fanı hiç kullanılmadı kutusu ve fanı ile birlikte vereceğim.Sorunsuz sıkıntısız çalışıyor.Garantisi bitmeden birkaç ay önce çok ısınma bahanesi ile garantiye yolladım 0 ürün ile değiştirdiler stock fanıyla kutusuyla vs 0 geldi.Yani ürün 5 aylık filan en fazla.Fiyat : 900 tl

FORUM DIŞINA SATILDI

(Takasla Alınık) Asus Rog Strix Gtx 1080

Elimdeki Gigabyte g1 gaming gtx 980ti model ekran kartını verip gtx 1080 almak istiyorum fiyat farkı konuşup anlaşılır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

16 gb ddr3 1866mhz beyaz ram

Ürünüm 4x4 toplamda 16gb ddr3 1866mhz'dir.Kingston hyperx fury beyaz olan modelidir garantileri 1 yılın üzerinde devam ediyor.Kutuları ve faturası mevcut.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

aaaksoy

İsim: Akın Arda Aksoy
Katılım zamanı: 8 Haziran 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Aralık 2019; 4:17:12
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.078