Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Samsung galaxy tab 2 7.0 3G'li SATİLİK

Arkadaşlar ürünü alali saha bir kaç ay oldu hevesimi aldım ve satmaya karar verdi yerine kendime telefon alicam . Buyun burada fotolar
[image] http://n1304.hizliresim.com/18/v/mhx7l.jpg [/image]

Hemen birkaç açıklama Yapayım
1. Ürün daha çok yeni hiç bir yerinde en ufak bir çizik dahi yok donanimsal hiçbir sorunu yok bir kaç aylık daha uun
2. Urun 3g ozelligine sahiptir ve 4.0 ice scream yüklüdür isterseniz program ile telefon olarakta kullanabilirsiniz bunu yapmak çok basit
3. Tableti alırsanız yanında kılıf ve kulaklikta veriyorum kulaklık özel bana ait tabletle birlikte veriyorum sapasağlam çok güzel kulaklık
4. Yukarda gördüğünüz kırmızı kağıt ozel VIP garantidir . Vip garanti ne ise yarar ;tableiniz calinsa bile yenisini alabilirsiniz ekranı kirilsa bile tamir edeilir yani herhani bir arizda hemen gourebilirsiniz
5. Diğer kağıt ise normal garani kagidir ve süresi 2 yıldır vip garantinin ise süresi 1 yıldır . Ayrıca vip garantiye 90 lira ucrt odemistim bence olması gereken birşey

TABLETIN ÜCRETI: Arkdaslar teklife açığım fakat 750 ile 800 lira arası ucrt istiyorum . Makul fiyat hatta ucuz bile çünkü kılıf kulaklık 3G vip garanti filan rahat 850 lira ediyor ve tablet daha birkaç aylık

SATIŞTA

Satılık Direksiyon Seti

Arkadaslarda resimlerde gördüğünüz Snoopy marka dıreksıyon seti satılıktır. Fiyatı sadece 30 liradır . Hiç bir yerinde çizik veya sorun yok bütün tuşlar kablolar sapasağlamdır. Bilgisayarınıza taktıgınız anda otomatık olarak bılgısayarınıztanır ve sorunsuz rahatca kullanabılırsnız. Ben istanbul fatıhte oturuyorum kargoyla istedgınız yere gönderebılırım . İsteyenede numaramı verebılırım pm atmanız yeterlidir

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Kriger

İsim: Semih
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2012;
Son giriş: 23 Temmuz 2019; 22:09:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141